Martinez zaait mist over De Bruyne & Witsel

door
Martinez zaait mist over De Bruyne & Witsel

In aanloop naar het EK kampen de Rode Duivels met enkele vervelende blessures. Absolute sterkhouders als Eden Hazard, Kevin De Bruyne en Axel Witsel dreigen niet topfit aan het toernooi te beginnen.


Na een lastig seizoen in Madrid wordt Hazard de komende weken alvast volop klaargestoomd voor de groepsfase, al wou Roberto Martinez in zijn meest recente onderonsje met de pers niet gezegd hebben dat de aanvoerder zowel tegen Rusland, Denemarken als Finland in actie zal komen. Wellicht hoopt de bondscoach dat de klus zo snel mogelijk geklaard is, om dan in de slotmatch net als drie jaar geleden op het WK enkele vaste pionnen rust te gunnen.

In het geval van Witsel wordt die derde wedstrijd tegen Finland daarentegen het grote doel, zo bevestigde Martinez. Ook over zijn status bleef de Spanjaard echter vrij vaag, al zou de middenvelder wel voor liggen op schema. De eerste twee duels in de poules komen evenwel sowieso te vroeg. De finale evaluatie of Witsel al dan niet alsnog moet afhaken, ten voordele van Sambi Lokonga, Zinho Vanheusden of Brandon Mechele, volgt kort voor de eerste partij tegen Rusland.

Tot slot gingen de meeste vragen uiteraard over De Bruyne, die in de Champions League-finale geblesseerd naar de kant moest. De dirigent van Manchester City en de Rode Duivels moet gelukkig niet onder het mes voor zijn neus -en oogkasbreuk, waardoor zijn EK-deelname niet in het gedrang komt. Of hij tegen Rusland al met een masker zal aantreden, weigerde Martinez echter eveneens te verduidelijken. Of hoe de bondscoach zoals wel vaker toch wat mist zaait.

LEES OOK: Het is zover: Dries Mertens spreekt het grote woord uit

🔥 Wat iedereen nu leest

'Schoktransfer Vermeeren na metamorfose RB Leipzig'
'Schoktransfer Vermeeren na metamorfose RB Leipzig'
Clement zet Belgische topclub publiekelijk in de kou
Clement zet Belgische topclub publiekelijk in de kou

Wie is volgens u het belangrijkst bij de Rode Duivels?

Meest recent

Leegloop aan de top? Antwerp, RSCA én Club vrezen

De mercato gaat zijn laatste week in in de grote landen. In België dreigen er nog topspelers de ...

8
8
Conte dropt bommetje over rol van De Bruyne

Kevin De Bruyne kende een gesmaakt debuut bij Napoli. KDB scoorde meteen in zijn eerste match voor ...

7
7
Renard onder vuur: transferstorm op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht staat de belangrijkste week van dit seizoen op het programma. Om het nieuwe ...

66
66
'Transferitis bij Antwerp: 2 sterkhouders ontbreken al'

Het is een rustig weekend in de Jupiler Pro League, want door de Europese play-offs werden drie ...

292
292
Barça wendt met remontada nog net eerste zeperd af

FC Barcelona is zaterdag met de schrik vrijgekomen in La Liga. De titelverdediger leek in zijn ...

82
82
AC Milan gaat meteen met de billen bloot in Serie A

Kevin De Bruyne heeft zaterdagavond meteen een droomdebuut gemaakt in de Serie A, maar in San Siro ...

194
194
'Westerlo wacht bang af: smaakmaker wil transfer'

Westerlo pakte dit seizoen tot dusver nog maar drie op twaalf en is opnieuw in de onderste regionen ...

51
51
Monsterstart: zo reageert De Bruyne na geweldig debuut

De eerste kennismaking van Kevin De Bruyne met de Serie A is een zeer aangename geworden. De Rode ...

132
132
Vrancken regeert: Kanaries schrijven verder geschiedenis

Of Vrancken de nieuwe koning is bij STVV? Daar zijn na vanavond alle Kanaries het vermoedelijk over ...

89
89
'Eerste uitgaande miljoenentransfer Antwerp is een feit'

Het lijkt erop dat de kassa bij Antwerp in de komende weken nog een paar keer stevig zal rinkelen. ...

254
254
Lisp juicht, Daknam huivert: spectaculaire openingsdagen CPL

Na drie speeldagen lijken twee ploegen al boven de rest uit te steken in de Challenger Pro League. ...

75
75
Het is zover: Dries Mertens spreekt het grote woord uit

Er werd de voorbije maanden druk gespeculeerd over de status van de carrière van Dries ...

142
142
Fluitconcerten op Sclessin: spelers reageren

Standard begon nog uitstekend aan het seizoen met een zeven op negen, maar de laatste weken loopt ...

309
309
Cercle plots helemaal gelanceerd: oorzaak bekend

Er is in de voetbalwereld dat bekende gezegde over doelpunten en de ketchupfles en dat bleek de ...

214
214
'Dender heeft opvolger Scheidler gekozen'

Dender was vorig seizoen nog één van de aangename verrassingen door na de onverwachte ...

55
55
Droomdebuut voor KDB, Arsenal haalt stevig uit

Kevin De Bruyne heeft zaterdag een droomdebuut beleefd in de Serie A. De Rode Duivel pakte met ...

106
106
Verrassende Rode Duivel bij KRC Genk?

Weldra maakt Rudi Garcia zijn volgende selectie bij de Rode Duivels bekend. Op 4 september moeten ze ...

304
304
Mokerslag voor Standard: Cercle zet Sclessin in lichterlaaie

Na een dramatische wedstrijd heeft Standard niet alleen voor de tweede keer op een rij verloren, het ...

123
123
Ophef rond Filip Joos: “Ik kan wat Kompany doet“

Voor Filip Joos zijn het enkele rustige maanden geweest. De voetbalcommentator zag een einde komen ...

172
172
Daar is hij! De Bruyne scoort meteen in debuutmatch

Napoli is momenteel aan de slag op het veld van Sassuolo. Daar is zopas de 0-2 gevallen. Het is ...

176
176
Explosieve waarschuwing: “Als Club hem weghaalt bij Anderlecht…’”

RSC Anderlecht was jarenlang sportief en financieel de nummer één in België, anno ...

1445
1445
Nieuwe revelatie bij STVV? Vrancken kan ogen niet geloven

STVV kan vanavond alleen leider worden in de Jupiler Pro League. Dan moeten ze vanavond wel punten ...

57
57
Vanhoutte weg bij Union SG? Pocognoli speelt open kaart

Union SG verloor weer tal van sterkhouders, maar het niveau blijft hetzelfde. Een fantastisch ...

160
160
Gerkens haalt uit: “Zij trapten mij buiten bij Gent”

Bij AA Gent deden ze al heel wat spelers weg. De Buffalo’s hielden een grote schoonmaak. ...

157
157
Anderlecht in angst: smaakmaker dringt aan op vertrek

Bij RSC Anderlecht gaat er komende week véél gebeuren. De club moet dringend verkopen ...

721
721

Meer sportnieuws