Antwerp neemt definitief afscheid van Vercauteren

door
Antwerp neemt definitief afscheid van Vercauteren

Antwerp FC heeft een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen aangesteld. De Great Old maakte afgelopen zaterdag bekend dat het in zee gaat met Brian Priske, die wordt overgenomen van FC Midtjylland. Maar dat zou niet persé het definitieve afscheid van Frank Vercauteren betekenen op de Bosuil.

Vercauteren werd in januari aangesteld als opvolger van de naar China vetrokken Ivan Leko. Hij legde een vrij hobbelig parcours af, maar parkeerde het stamnummer één wel op de derde plaats. Binnen de club is men dan ook erkentelijk voor de bewezen diensten. Volgens Het Laatste Nieuws hoopt men zelfs om de samenwerking voort te zetten, weliswaar in een andere constructie. Zo zou Vercauteren gevraagd zijn om mee te helpen de nieuwe sportieve structuur uit te tekenen.

Na het vertrek van Luciano D'Onofrio moet de sportieve leiding immers helemaal herschikt worden en de ervaring en knowhow van Vercauteren zou daarbij een belangrijke hulp kunnen zijn. Eerder oefende hij bij OH Leuven ook al zo'n adviserende functie uit. Al is het wel nog niet duidelijk of de voormalige Rode Duivel bereid is om op het voorstel in te gaan. Begin deze week hoopt de club wel uitsluitsel te krijgen.

UPDATE 12u24
Vercauteren zal niet ingaan op het aanbod van Antwerp. De Great Old komt maandagmiddag immers met een tweet waarin het afscheid neemt van de trainer. "Frank Vercauteren tekende begin 2021 een contract tot einde seizoen. Hij nam als coach het roer over in moeilijke omstandigheden en loodste de ploeg naar een knappe derde plek in de eindstand! Royal Antwerp FC is Frank Vercauteren bijzonder dankbaar en wenst hem veel succes toe", luidt de mededeling van de club.


LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Jammer dat Vercauteren vertrekt?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

128
128
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

65
65
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

156
156
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

256
256
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

81
81
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

486
486
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

116
116
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

404
404
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

265
265
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

524
524
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws