Officieel: promovendus Seraing stelt nieuwe coach voor

door
Officieel: promovendus Seraing stelt nieuwe coach voor

RFC Seraing kon zich verrassend verzekeren van promotie naar de Jupiler Pro League, maar moest desondanks op zoek gaan naar een nieuwe trainer. Emilio Ferrera besloot namelijk om de Luikse club te verlaten. Hij werd donderdag voorgesteld als nieuw hoofd van de jeugdopleiding bij AA Gent.


Het vertrek van Ferrera zat er al een tijdje aan te komen en dus had Seraing voldoende tijd om een geschikte opvolger te zoeken. Verschillende namen passeerden de revue. Zo werden Michel Preud’homme, Frank Vercauteren en Laszlo Bölöni al genoemd. Maar Seraing is nu toch bij een andere piste uitgekomen. Verschillende bronnen, waaronder L'Avenir, melden namelijk dat Jordi Condom de nieuwe T1 wordt bij de promovendus.

De Spanjaard, die eerder ervaring opdeed binnen de jeugdopleiding van FC Barcelona, kent het Belgische voetbal natuurlijk goed. Zo was hij tussen 2015 en 2017 aan de slag als hoofdcoach bij KAS Eupen. Daarna kende hij een korte passage als trainer bij Roeselare en ging hij ook even in het Midden-Oosten aan de slag. Sinds vorige zomer was hij actief als sportief directeur van Eupen, maar nu maakte hij dus zijn comeback als hoofdtrainer.

UPDATE 28/05

L'Avenir en de andere bronnen bleken het uiteindelijk bij het juiste eind te hebben. RFC Seraing heeft Jordi Condom immers officieel voorgesteld als nieuwe hoofdcoach. Dat deden de Luikenaars op Twitter met een foto van de nieuwbakken T1. De 51-jarige Spanjaard leerde het klappen van de Belgische zweep bij KAS Eupen en KSV Roeselare. Voor hoelang Comdom tekent bij de promovendus is nog niet bekend.

LEES OOK: 4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Condom zal Seraing in 1A houden ...

Meest recent

Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

22
22
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

81
81
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

80
80
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

55
55
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

92
92
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

97
97
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

140
140
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

144
144
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

292
292
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

203
203
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

333
333
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

150
150
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

162
162
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

97
97
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

218
218
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

836
836
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

217
217
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

559
559
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

382
382
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

223
223
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

275
275
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

169
169
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

549
549
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

404
404

Meer sportnieuws