'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

256 stemmen
'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag kwam ook de officiële bevestiging: Zinedine Zidane stapt op als trainer van Real Madrid. De Fransman kon de Koninklijke dit seizoen niet naar een prijs leiden en houdt na iets meer dan twee jaar de eer aan zichzelf. De aankondiging opent twee grote vragen: wie wordt de volgende coach van Real en wat met de toekomst van Zidane?

Op die laatste vraag is er alvast een gedeeltelijk antwoord gekomen. Volgens Cadena COPE heeft Zidane in zijn afscheidsboodschap aan zijn spelers immers laten verstaan dat hij van plan is om volgend seizoen ergens als trainer aan de slag te gaan. Hij neemt dus geen sabbatjaar, zoals hij wel deed na zijn eerste exit bij Real in 2018.

Waar Zidane dan aan de slag zou gaan, is echter nog niet duidelijk. De voorbije maanden en jaren viel zijn naam vooral bij ex-club Juventus, maar dat zou op het punt staan om Massimiliano Allegri opnieuw aan te stellen. Ook als Frans bondscoach werd Zidane al genoemd, maar daar zit Didier Deschamps nog altijd stevig in het zadel.

UPDATE 28/05
Geen sabbatjaar en wellicht ook geen Juventus voor Zidane dus, maar de Franse trainer zou wel meteen in de Premier League aan de slag kunnen. Volgens The Telegraph denkt Tottenham eraan om te stunten door hem naar Engeland te halen. De voorbije dagen doken ook al geruchten op dat de club aan het praten zou zijn met Mauricio Pochettino over een terugkeer, maar de Argentijn krijgt dus concurrentie van Zizou. Ook Antonio Conte, die net opgestapt is bij Inter, werd de voorbije dagen al gelinkt aan de Spurs. Ook Roberto Martinez werd al genoemd, maar de bondscoach van de Rode Duivels lijkt door deze berichten alsmaar verder van de job te staan.

Zou Tottenham een goede club zijn voor Zidane?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

112
112
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

356
356
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

165
165
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

152
152
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

220
220
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

138
138
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

39
39
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

117
117
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

67
67
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

135
135
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

36
36
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

61
61
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

96
96
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

72
72
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

159
159
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

309
309
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1027
1027
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

231
231
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

119
119
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

242
242
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

122
122
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

322
322
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

625
625

Meer sportnieuws