'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

door
'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag kwam ook de officiële bevestiging: Zinedine Zidane stapt op als trainer van Real Madrid. De Fransman kon de Koninklijke dit seizoen niet naar een prijs leiden en houdt na iets meer dan twee jaar de eer aan zichzelf. De aankondiging opent twee grote vragen: wie wordt de volgende coach van Real en wat met de toekomst van Zidane?

Op die laatste vraag is er alvast een gedeeltelijk antwoord gekomen. Volgens Cadena COPE heeft Zidane in zijn afscheidsboodschap aan zijn spelers immers laten verstaan dat hij van plan is om volgend seizoen ergens als trainer aan de slag te gaan. Hij neemt dus geen sabbatjaar, zoals hij wel deed na zijn eerste exit bij Real in 2018.

Waar Zidane dan aan de slag zou gaan, is echter nog niet duidelijk. De voorbije maanden en jaren viel zijn naam vooral bij ex-club Juventus, maar dat zou op het punt staan om Massimiliano Allegri opnieuw aan te stellen. Ook als Frans bondscoach werd Zidane al genoemd, maar daar zit Didier Deschamps nog altijd stevig in het zadel.

UPDATE 28/05
Geen sabbatjaar en wellicht ook geen Juventus voor Zidane dus, maar de Franse trainer zou wel meteen in de Premier League aan de slag kunnen. Volgens The Telegraph denkt Tottenham eraan om te stunten door hem naar Engeland te halen. De voorbije dagen doken ook al geruchten op dat de club aan het praten zou zijn met Mauricio Pochettino over een terugkeer, maar de Argentijn krijgt dus concurrentie van Zizou. Ook Antonio Conte, die net opgestapt is bij Inter, werd de voorbije dagen al gelinkt aan de Spurs. Ook Roberto Martinez werd al genoemd, maar de bondscoach van de Rode Duivels lijkt door deze berichten alsmaar verder van de job te staan.

LEES OOK: ‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Zou Tottenham een goede club zijn voor Zidane?

Meest recent

Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

13
13
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

10
10
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

37
37
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

29
29
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

51
51
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

285
285
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

74
74
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

214
214
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

24
24
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

427
427
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

217
217
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

60
60
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

117
117
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

337
337
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

301
301
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

104
104
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

203
203
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

227
227
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

224
224
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

199
199
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

96
96
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177

Meer sportnieuws