'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

door
'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag kwam ook de officiële bevestiging: Zinedine Zidane stapt op als trainer van Real Madrid. De Fransman kon de Koninklijke dit seizoen niet naar een prijs leiden en houdt na iets meer dan twee jaar de eer aan zichzelf. De aankondiging opent twee grote vragen: wie wordt de volgende coach van Real en wat met de toekomst van Zidane?

Op die laatste vraag is er alvast een gedeeltelijk antwoord gekomen. Volgens Cadena COPE heeft Zidane in zijn afscheidsboodschap aan zijn spelers immers laten verstaan dat hij van plan is om volgend seizoen ergens als trainer aan de slag te gaan. Hij neemt dus geen sabbatjaar, zoals hij wel deed na zijn eerste exit bij Real in 2018.

Waar Zidane dan aan de slag zou gaan, is echter nog niet duidelijk. De voorbije maanden en jaren viel zijn naam vooral bij ex-club Juventus, maar dat zou op het punt staan om Massimiliano Allegri opnieuw aan te stellen. Ook als Frans bondscoach werd Zidane al genoemd, maar daar zit Didier Deschamps nog altijd stevig in het zadel.

UPDATE 28/05
Geen sabbatjaar en wellicht ook geen Juventus voor Zidane dus, maar de Franse trainer zou wel meteen in de Premier League aan de slag kunnen. Volgens The Telegraph denkt Tottenham eraan om te stunten door hem naar Engeland te halen. De voorbije dagen doken ook al geruchten op dat de club aan het praten zou zijn met Mauricio Pochettino over een terugkeer, maar de Argentijn krijgt dus concurrentie van Zizou. Ook Antonio Conte, die net opgestapt is bij Inter, werd de voorbije dagen al gelinkt aan de Spurs. Ook Roberto Martinez werd al genoemd, maar de bondscoach van de Rode Duivels lijkt door deze berichten alsmaar verder van de job te staan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Zou Tottenham een goede club zijn voor Zidane?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

54
54
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

46
46
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

155
155
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

53
53
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

59
59
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

54
54
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

144
144
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

321
321
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

204
204
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

255
255
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

350
350
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

167
167
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

675
675
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

538
538
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws