'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

door
'Zidane kan meteen in de Premier League aan de slag gaan'

Het hing al enkele weken in de lucht, maar donderdag kwam ook de officiële bevestiging: Zinedine Zidane stapt op als trainer van Real Madrid. De Fransman kon de Koninklijke dit seizoen niet naar een prijs leiden en houdt na iets meer dan twee jaar de eer aan zichzelf. De aankondiging opent twee grote vragen: wie wordt de volgende coach van Real en wat met de toekomst van Zidane?

Op die laatste vraag is er alvast een gedeeltelijk antwoord gekomen. Volgens Cadena COPE heeft Zidane in zijn afscheidsboodschap aan zijn spelers immers laten verstaan dat hij van plan is om volgend seizoen ergens als trainer aan de slag te gaan. Hij neemt dus geen sabbatjaar, zoals hij wel deed na zijn eerste exit bij Real in 2018.

Waar Zidane dan aan de slag zou gaan, is echter nog niet duidelijk. De voorbije maanden en jaren viel zijn naam vooral bij ex-club Juventus, maar dat zou op het punt staan om Massimiliano Allegri opnieuw aan te stellen. Ook als Frans bondscoach werd Zidane al genoemd, maar daar zit Didier Deschamps nog altijd stevig in het zadel.

UPDATE 28/05
Geen sabbatjaar en wellicht ook geen Juventus voor Zidane dus, maar de Franse trainer zou wel meteen in de Premier League aan de slag kunnen. Volgens The Telegraph denkt Tottenham eraan om te stunten door hem naar Engeland te halen. De voorbije dagen doken ook al geruchten op dat de club aan het praten zou zijn met Mauricio Pochettino over een terugkeer, maar de Argentijn krijgt dus concurrentie van Zizou. Ook Antonio Conte, die net opgestapt is bij Inter, werd de voorbije dagen al gelinkt aan de Spurs. Ook Roberto Martinez werd al genoemd, maar de bondscoach van de Rode Duivels lijkt door deze berichten alsmaar verder van de job te staan.

Zou Tottenham een goede club zijn voor Zidane?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

47
47
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

18
18
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

70
70
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

71
71
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

20
20
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

88
88
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

59
59
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

257
257
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

59
59
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

74
74
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

292
292
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

117
117
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

176
176
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

673
673
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

420
420
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

135
135
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

261
261
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

158
158
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

95
95
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

630
630
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

68
68
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

340
340
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

464
464

Meer sportnieuws