'AA Gent verrast en haalt Lombaerts terug'

door
'AA Gent verrast en haalt Lombaerts terug'

AA Gent hield donderdag een grote persconferentie, waarop het heel wat veranderingen aankondigde. Met Julien De Sart werd de eerste zomeraanwinst bevestigd en daarnaast werd ook de komst van Emilio Ferrera als Head of Football Formation aangekondigd. Michel Louwagie wist ook te vertellen dat Gunther Schepens en Peter Balette een nieuwe rol krijgen, wat betekent dat er een nieuwe T2 komt.


De voorbije weken viel de naam van Karim Belhocine al voor die positie, maar Het Laatste Nieuws weet dat uiteindelijk een andere bekende naam volgend seizoen Hein Vanhaezebrouck zal bijstaan. Niemand minder dan Nicolas Lombaerts keert immers terug bij de Buffalo's om T2 te worden. Aanvankelijk zou de ex-Rode Duivel trainer van de U16 worden, maar hij mag nu dus meteen aan de slag bij de A-kern.

Voor Lombaerts wordt het zo de eerste stap in zijn trainerscarrière, een jaar nadat de 36-jarige officieel een punt achter zijn spelerscarrière zette. Die carrière was Lombaerts begonnen bij AA Gent, dat hem in 2004 bij de beloften van Club Brugge had weggeplukt. De verdediger groeide bij Gent uit tot een sleutelfiguur en werd in 2007 voor een toenmalig recordbedrag van 4,2 miljoen euro verkocht aan Zenit Sint-Petersburg.

LEES OOK: 'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

Goede keuze om Lombaerts assistent te maken?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

23
23
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

26
26
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

43
43
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

116
116
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

46
46
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

83
83
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

936
936
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

48
48
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

61
61
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

392
392
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

197
197
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

109
109
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

128
128
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

124
124
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

964
964
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

118
118
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

56
56
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

358
358
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

816
816
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

415
415
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

630
630
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

275
275

Meer sportnieuws