Racing Genk wacht tot dinsdag met het leveren van commentaar op de waarschijnlijke overstap van trainer Frank Vercauteren naar Abu Dhabi. De formatie is verrast over de directe overgang van de trainer die de ploeg uit Limburg vorig seizoen naar het kampioenschap van België leidde.
In een korte reactie liet Genk weten: "Naar aanleiding van de berichten over onze trainer Frank Vercauteren zal er dinsdagvoormiddag een gesprek plaatsvinden tussen directeur Dirk Degraen en Frank Vercauteren. Daarna zal Genk meer toelichting geven."
Naar verluidt is Vercauteren in Abu Dhabi om zijn contract te tekenen. De oefenmeester zou overtuigd zijn door het hoge financiële bod van Al Jazeera en bereid zijn om voor twee jaar aan de slag te gaan in het Midden-Oosten.