TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op weg om een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De komst van Michel-Ange Balikwisha komt namelijk alsmaar dichterbij. De aanvaller zou dan toch openstaan voor een transfer naar de landskampioen en al op het Belfius Basecamp geweest zijn. Standard zou zo'n 5 miljoen euro kunnen vangen voor zijn talent.



Daarnaast zou Club ook in Zweden speuren naar talentvolle aanwinsten. Zo zouden ze de 18-jarige Aimar Sher, een middenvelder van Hammarby, gescout hebben. De jonge belofte wordt echter ook in de gaten gehouden door Stade Rennes, Borussia Mönchengladbach, AZ en Sassuolo, terwijl Lecce al een bod geweigerd zag worden. Hammarby zou 2 miljoen euro willen vangen voor zijn goudhaantje.

Blauw-Zwart krijgt straks ook een aantal huurlingen terug. Zo zal Sampdoria normaliter niet verdergaan met Karlo Letica, waardoor de Kroaat terugkeert naar Jan Breydel. Club zou hem kunnen inzetten als tweede doelman, aangezien Ethan Horvath vertrekt. Over Emmanuel Dennis, Lois Openda en Kaveh Rezaei werd alvast beslist dat ze moeten vertrekken. Die laatste zou kunnen terugkeren naar Iran bij Esteghlal.



Bij AA Gent zijn ze van plan om Niklas Dorsch deze zomer te verkopen en de Duitse middenvelder zou weleens een fraaie transfer kunnen versieren. De kersverse Franse kampioen Lille zou namelijk aan zijn mouw trekken en 6 miljoen euro veil hebben. De onderhandelingen zouden weldra opgestart worden.

Tegenover het vertrek van Dorsch staat wel dat Gent zijn middenveld extra zal versterken. Michel Louwagie bevestigde donderdag al de komst van Julien De Sart en daarnaast zou ook Andrew Hjulsager nog in beeld zijn. De Deense spelmaker draaide een uitstekend seizoen bij KV Oostende, waar hij nog maar één jaar contract heeft.



KRC Genk kan terugblikken op een uitstekend seizoen, maar zou in de zomer weleens John van den Brom kunnen verliezen. De Nederlandse trainer zou in aanmerking komen voor een fraaie overstap. Hij zou in beeld zijn om de nieuwe trainer van Lazio te worden. De Romeinen zouden in de zomer afscheid kunnen nemen van huidige coach Simone Inzaghi.

Anderlecht speurt naar spitsen voor het geval Lukas Nmecha zou vertrekken en één van de namen die de voorbije dagen viel, was die van Florin Tanase. De Roemeense topschutter zal wel prijzig worden, want FCSB zou maar liefst 5 miljoen euro verlangen. Voordeel is wel dat Tanase zelf absoluut wil vertrekken.

BUITENLAND



Thomas Meunier moet terugblikken op een teleurstellend eerste seizoen bij Borussia Dortmund en wil volgende jaargang beter doen. De rechtsachter wees immers enkele kleppers af om bij de Duitse club aan de slag te gaan. Hij onthult immers dat hij ook naar Juventus, Atletico Madrid en Tottenham

Real Madrid zal snel zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen voorstellen. David Alaba is immers in de Spaanse hoofdstad neergestreken om de laatste details van zijn overgang af te ronden. De Oostenrijkse verdediger zal transfervrij overkomen van Bayern München.



Er lijkt zich aan de Europese top een heuse trainerswals te ontspinnen. Internazionale kondigde woensdag het verrassende vertrek van Antonio Conte aan. Hij loodste Inter dit seizoen nog naar de titel, maar kon zich niet vinden in de nakende besparingen en liet zijn contract in onderling overleg ontbinden. Bij FC Barcelona zou Ronald Koeman dan weer mogen beschikken. Roberto Martinez zou één van de kandidaten zijn om de Nederlander op te volgen, maar Joan Laporta zou vooral dromen van een terugkeer van Pep Guardiola. Daarvoor zou hij zelfs willen wachten tot 2022.

LEES OOK: Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

Is Club een goede stap voor Balikwisha?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

26
26
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

128
128
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

45
45
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

77
77
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

74
74
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

105
105
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

57
57
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

195
195
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

439
439
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

56
56
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

90
90
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

177
177
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

299
299
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

91
91
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

97
97
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

281
281
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

507
507
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

161
161
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

116
116
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

562
562
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

163
163
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

263
263

Meer sportnieuws