TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op weg om een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De komst van Michel-Ange Balikwisha komt namelijk alsmaar dichterbij. De aanvaller zou dan toch openstaan voor een transfer naar de landskampioen en al op het Belfius Basecamp geweest zijn. Standard zou zo'n 5 miljoen euro kunnen vangen voor zijn talent.



Daarnaast zou Club ook in Zweden speuren naar talentvolle aanwinsten. Zo zouden ze de 18-jarige Aimar Sher, een middenvelder van Hammarby, gescout hebben. De jonge belofte wordt echter ook in de gaten gehouden door Stade Rennes, Borussia Mönchengladbach, AZ en Sassuolo, terwijl Lecce al een bod geweigerd zag worden. Hammarby zou 2 miljoen euro willen vangen voor zijn goudhaantje.

Blauw-Zwart krijgt straks ook een aantal huurlingen terug. Zo zal Sampdoria normaliter niet verdergaan met Karlo Letica, waardoor de Kroaat terugkeert naar Jan Breydel. Club zou hem kunnen inzetten als tweede doelman, aangezien Ethan Horvath vertrekt. Over Emmanuel Dennis, Lois Openda en Kaveh Rezaei werd alvast beslist dat ze moeten vertrekken. Die laatste zou kunnen terugkeren naar Iran bij Esteghlal.



Bij AA Gent zijn ze van plan om Niklas Dorsch deze zomer te verkopen en de Duitse middenvelder zou weleens een fraaie transfer kunnen versieren. De kersverse Franse kampioen Lille zou namelijk aan zijn mouw trekken en 6 miljoen euro veil hebben. De onderhandelingen zouden weldra opgestart worden.

Tegenover het vertrek van Dorsch staat wel dat Gent zijn middenveld extra zal versterken. Michel Louwagie bevestigde donderdag al de komst van Julien De Sart en daarnaast zou ook Andrew Hjulsager nog in beeld zijn. De Deense spelmaker draaide een uitstekend seizoen bij KV Oostende, waar hij nog maar één jaar contract heeft.



KRC Genk kan terugblikken op een uitstekend seizoen, maar zou in de zomer weleens John van den Brom kunnen verliezen. De Nederlandse trainer zou in aanmerking komen voor een fraaie overstap. Hij zou in beeld zijn om de nieuwe trainer van Lazio te worden. De Romeinen zouden in de zomer afscheid kunnen nemen van huidige coach Simone Inzaghi.

Anderlecht speurt naar spitsen voor het geval Lukas Nmecha zou vertrekken en één van de namen die de voorbije dagen viel, was die van Florin Tanase. De Roemeense topschutter zal wel prijzig worden, want FCSB zou maar liefst 5 miljoen euro verlangen. Voordeel is wel dat Tanase zelf absoluut wil vertrekken.

BUITENLAND



Thomas Meunier moet terugblikken op een teleurstellend eerste seizoen bij Borussia Dortmund en wil volgende jaargang beter doen. De rechtsachter wees immers enkele kleppers af om bij de Duitse club aan de slag te gaan. Hij onthult immers dat hij ook naar Juventus, Atletico Madrid en Tottenham

Real Madrid zal snel zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen voorstellen. David Alaba is immers in de Spaanse hoofdstad neergestreken om de laatste details van zijn overgang af te ronden. De Oostenrijkse verdediger zal transfervrij overkomen van Bayern München.



Er lijkt zich aan de Europese top een heuse trainerswals te ontspinnen. Internazionale kondigde woensdag het verrassende vertrek van Antonio Conte aan. Hij loodste Inter dit seizoen nog naar de titel, maar kon zich niet vinden in de nakende besparingen en liet zijn contract in onderling overleg ontbinden. Bij FC Barcelona zou Ronald Koeman dan weer mogen beschikken. Roberto Martinez zou één van de kandidaten zijn om de Nederlander op te volgen, maar Joan Laporta zou vooral dromen van een terugkeer van Pep Guardiola. Daarvoor zou hij zelfs willen wachten tot 2022.

LEES OOK: Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

Is Club een goede stap voor Balikwisha?

Meest recent

PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

1
1
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

118
118
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

152
152
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

85
85
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

322
322
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

69
69
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

67
67
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

34
34
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

116
116
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

42
42
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

77
77
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

61
61
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

70
70
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

44
44
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

91
91
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

234
234
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

41
41
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

289
289
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

154
154
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

185
185
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

107
107
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

148
148
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

88
88
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

138
138
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

245
245

Meer sportnieuws