TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Balikwisha op weg naar Club, Gent kan miljoenen vangen'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op weg om een eerste fraaie aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De komst van Michel-Ange Balikwisha komt namelijk alsmaar dichterbij. De aanvaller zou dan toch openstaan voor een transfer naar de landskampioen en al op het Belfius Basecamp geweest zijn. Standard zou zo'n 5 miljoen euro kunnen vangen voor zijn talent.



Daarnaast zou Club ook in Zweden speuren naar talentvolle aanwinsten. Zo zouden ze de 18-jarige Aimar Sher, een middenvelder van Hammarby, gescout hebben. De jonge belofte wordt echter ook in de gaten gehouden door Stade Rennes, Borussia Mönchengladbach, AZ en Sassuolo, terwijl Lecce al een bod geweigerd zag worden. Hammarby zou 2 miljoen euro willen vangen voor zijn goudhaantje.

Blauw-Zwart krijgt straks ook een aantal huurlingen terug. Zo zal Sampdoria normaliter niet verdergaan met Karlo Letica, waardoor de Kroaat terugkeert naar Jan Breydel. Club zou hem kunnen inzetten als tweede doelman, aangezien Ethan Horvath vertrekt. Over Emmanuel Dennis, Lois Openda en Kaveh Rezaei werd alvast beslist dat ze moeten vertrekken. Die laatste zou kunnen terugkeren naar Iran bij Esteghlal.



Bij AA Gent zijn ze van plan om Niklas Dorsch deze zomer te verkopen en de Duitse middenvelder zou weleens een fraaie transfer kunnen versieren. De kersverse Franse kampioen Lille zou namelijk aan zijn mouw trekken en 6 miljoen euro veil hebben. De onderhandelingen zouden weldra opgestart worden.

Tegenover het vertrek van Dorsch staat wel dat Gent zijn middenveld extra zal versterken. Michel Louwagie bevestigde donderdag al de komst van Julien De Sart en daarnaast zou ook Andrew Hjulsager nog in beeld zijn. De Deense spelmaker draaide een uitstekend seizoen bij KV Oostende, waar hij nog maar één jaar contract heeft.



KRC Genk kan terugblikken op een uitstekend seizoen, maar zou in de zomer weleens John van den Brom kunnen verliezen. De Nederlandse trainer zou in aanmerking komen voor een fraaie overstap. Hij zou in beeld zijn om de nieuwe trainer van Lazio te worden. De Romeinen zouden in de zomer afscheid kunnen nemen van huidige coach Simone Inzaghi.

Anderlecht speurt naar spitsen voor het geval Lukas Nmecha zou vertrekken en één van de namen die de voorbije dagen viel, was die van Florin Tanase. De Roemeense topschutter zal wel prijzig worden, want FCSB zou maar liefst 5 miljoen euro verlangen. Voordeel is wel dat Tanase zelf absoluut wil vertrekken.

BUITENLAND



Thomas Meunier moet terugblikken op een teleurstellend eerste seizoen bij Borussia Dortmund en wil volgende jaargang beter doen. De rechtsachter wees immers enkele kleppers af om bij de Duitse club aan de slag te gaan. Hij onthult immers dat hij ook naar Juventus, Atletico Madrid en Tottenham

Real Madrid zal snel zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen voorstellen. David Alaba is immers in de Spaanse hoofdstad neergestreken om de laatste details van zijn overgang af te ronden. De Oostenrijkse verdediger zal transfervrij overkomen van Bayern München.



Er lijkt zich aan de Europese top een heuse trainerswals te ontspinnen. Internazionale kondigde woensdag het verrassende vertrek van Antonio Conte aan. Hij loodste Inter dit seizoen nog naar de titel, maar kon zich niet vinden in de nakende besparingen en liet zijn contract in onderling overleg ontbinden. Bij FC Barcelona zou Ronald Koeman dan weer mogen beschikken. Roberto Martinez zou één van de kandidaten zijn om de Nederlander op te volgen, maar Joan Laporta zou vooral dromen van een terugkeer van Pep Guardiola. Daarvoor zou hij zelfs willen wachten tot 2022.

LEES OOK: Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

Is Club een goede stap voor Balikwisha?

Meest recent

'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

2
2
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

41
41
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

48
48
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

150
150
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

225
225
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

91
91
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

46
46
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

153
153
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

138
138
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

75
75
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

251
251
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

133
133
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

199
199
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

153
153
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

83
83
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

219
219
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

95
95
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

156
156
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

304
304
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

340
340
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

703
703
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

479
479
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

266
266
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

426
426

Meer sportnieuws