PSV heeft verdediger van 2,5 miljoen euro helemaal beet

door
PSV heeft verdediger van 2,5 miljoen euro helemaal beet

PSV heeft zijn tweede zomeraanwinst binnen, na Joël Drommel van FC Twente: André Ramalho van Red Bull Salzburg heeft in het Philips Stadion een contract ondertekend tot medio 2024. Hij kost 2,5 miljoen euro. De verdediger wordt in Eindhoven herenigd met trainer Roger Schmidt. 

 Eerder werkten de twee namelijk al samen bij het Duitse Bayer Leverkusen én de club die de Braziliaan nu verlaat. Op zijn officiële website schrijft PSV: "PSV heeft André Ramalho Silva (29) gecontracteerd. De ervaren Braziliaanse verdediger komt per direct over van Red Bull Salzburg en heeft in het Philips Stadion een contract voor drie seizoenen ondertekend. André Ramalho Silva, voetbalnaam: Ramalho, beëindigde afgelopen zondag het seizoen in Oostenrijk en vloog daarna naar Eindhoven voor de medische keuring bij PSV. Dinsdagavond zette hij zijn handtekening onder een contract dat loopt tot 2024." 

Technisch manager John de Jong reageert: "Met André Ramalho halen we een ervaren centrale verdediger naar PSV die bekend is met de voetbalfilosofie van Roger Schmidt en de kwaliteiten heeft om dat op het veld uit te voeren. Daarnaast weet hij wat het is om voor de prijzen te moeten spelen én deze te winnen. We volgen de verrichtingen van André al vanaf het moment dat hij in Europa actief is en hadden nu een kans hem naar PSV te halen. Daar hebben we direct naar gehandeld." Ramalho wil in het Philips Stadion voor de knikkers spelen: "Ik ben een speler die altijd alles geeft, speelt voor de prijzen en dat ook met PSV wil doen!"

LEES OOK: PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Een goede aanwinst?

Meest recent

Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

54
54
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

76
76
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

180
180
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

38
38
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

216
216
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

293
293
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

74
74
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

499
499
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

336
336
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

150
150
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

301
301
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

379
379
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

168
168
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

256
256
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

103
103
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

476
476
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

336
336
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

140
140
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

210
210
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

852
852
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

302
302
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

170
170
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

319
319
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

374
374
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

438
438

Meer sportnieuws