'Martinez opzijgeschoven door Engelse topclub'

268 stemmen
'Martinez opzijgeschoven door Engelse topclub'

De kans wordt met de dag groter dat Roberto Martinez na het EK de Rode Duivels gaat verlaten. De Spanjaard wordt al een tijdje gelinkt aan een terugkeer naar de Premier League. Die overstap begint meer en meer vorm te krijgen.


Sky Sports bericht vandaag dat Roberto Martinez deze week aan tafel gaat zitten met het bestuur van Tottenham, dat een opvolger zoekt voor de ontslagen José Mourinho. De bondscoach van de Rode Duivels is een topkandidaat en hij wil na het EK weer graag aan de slag gaan als clubcoach. Martinez is ondertussen al bijna vijf jaar trainer van België en leverde voortreffelijk werk.

Martinez is niet de enige kandidaat. Ralf Rangnick is ook een piste, net als Graham Potter (Brighton & Hove Albion). Toch zou Martinez een streepje voor hebben. Martinez was in het verleden al aan de slag bij Swansea City, Everton en Wigan Athletic. Hij kan via de grote poort terugkeren naar de Premier League.

UPDATE 17u30

Terwijl Martinez eerst een streepje voor leek te hebben, lijkt hij nu gezakt te zijn in de pikorde van Tottenham. Volgens Het Laatste Nieuws is onze bondscoach immers geen prioriteit voor de Spurs en willen ze hoger mikken. Een serieuze streep dus door de rekening van onze ambitieuze selectieheer, die over het Kanaal al de sportieve lijnen uitzette bij Swansea City, Everton en Wigan Athletic. Op zijn palmares prijkt één FA Cup, met Wigan. 

LEES OOK: 'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Is Martinez de juiste man voor Tottenham?

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

13
13
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

16
16
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

203
203
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

166
166
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

100
100
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

178
178
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

45
45
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

25
25
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

62
62
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

362
362
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

140
140
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

352
352
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

473
473
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1182
1182
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

128
128
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

461
461
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws