Maes en STVV reageren na verrassende overstap

461
Maes en STVV reageren na verrassende overstap

Beerschot gaf de voorbije maanden het vertrouwen aan de piepjonge Will Still als hoofdtrainer na het vertrek van Hernan Losada naar DC United, maar de 28-jarige zal volgend seizoen niet meer aan het roer staan op het Kiel. Beerschot kondigde tot ieders verbazing donderdagmiddag immers aan dat Peter Maes de nieuwe hoofdtrainer wordt.


De coach toont zich op de website van zijn nieuwe club alvast enthousiast. "Ik koos voor Beerschot omdat ik als trainer altijd zo hoog mogelijk wil mikken. Ik wil dominant voetballen en ik denk dat de Beerschotfans dat ook willen. Ik heb Beerschot in mijn tijd als speler leren kennen als een warme en hardwerkende club en die werkijver wil ik ook terugzien in het voetbal dat we brengen", reageert hij. Maes maakte als doelman de eerste jaren van de fusieclub Germinal Beerschot mee en speelde van 1999 tot 2001 tien matchen op het Kiel.

De overgang van Maes was zo'n grote verrassing omdat hij pas sinds december aan de slag was bij STVV en daar nog een contract tot 2023 had. Op Stayen zijn ze dan ook teleurgesteld. "Vandaag besloot Peter de overstap te maken naar Beerschot. De club betreurt deze beslissing maar respecteert de keuze van de coach", laat STVV weten op zijn website. "STVV gaat op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer.  We danken Peter Maes voor zijn harde werk en wensen hem veel succes in zijn verdere carrière."

LEES OOK: Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Is Beerschot een betere club voor Maes dan STVV?

Meest recent

Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

26
26
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

20
20
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

26
26
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

87
87
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

23
23
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

105
105
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

657
657
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

36
36
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

58
58
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

57
57
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

314
314
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

142
142
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

84
84
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

172
172
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

226
226
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

171
171
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

111
111
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

219
219
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

127
127
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

79
79
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

32
32
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

93
93
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

168
168

Meer sportnieuws