'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

door
'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

AA Gent kende een moeizame start van de Champions' Play-Off, maar heeft zich helemaal herpakt. De Buffalo's wonnen twee keer op rij van KV Oostende en doen weer volop mee voor de eindzege in deze nacompetitie. Echter de schermen wordt echter ook al richting volgend seizoen toegewerkt.


Gent zal zijn handen tijdens de komende mercato meer dan vol hebben, maar eerst wil het de sportieve structuur weer op punt zetten. En daarvoor zou de club een bekend gezicht in huis halen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Karim Belhocine op punt staat om te tekenen als assistent-coach. De Algerijnse Fransman werd enkele weken geleden aan de kant geschoven als hoofdtrainer van Charleroi. Nu zou hij echter opnieuw aan de slag gaan als rechterhand van Hein Vanhaezebrouck, een rol die hij in het verleden al meermaals uitoefende.

De komst van Belhocine zou leiden tot een aantal herschikkingen binnen de sportieve omkadering, onder meer Peter Balette en Gunther Schepens zouden andere functies krijgen. Daarnaast stelt HLN dat ook een akkoord met Emilio Ferrera in de maak is. De club onderhandelde al met hem over een samenwerking met zijn voetbalacademie, maar Ferrera zou nu ook zelf een rol gaan bekleden binnen de Gentse jeugdopleiding.

UPDATE 20/05

Karim Belhocine trekt niet naar AA Gent, dat weet La Dernière Heure te melden. De ex-trainer van Sporting Charleroi kreeg een aanbod om T2 te worden van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent, maar dat heeft hij volgens de krant geweigerd. Belhocine wil geen stap terugzetten en wil verder aan de slag als hoofdtrainer. Hij praat ondertussen met Moeskroen omtrent die job, maar die gesprekken zitten nog maar in een beginfase.

Zal hij naar Moeskroen trekken?

Meest recent

Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

2
2
Vanaken looft RSCA'er: “Redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

79
79
Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

49
49
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

57
57
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

143
143
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

40
40
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

235
235
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

258
258
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

50
50
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

280
280
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

145
145
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

134
134
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

90
90
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

210
210
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

85
85
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

158
158
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1327
1327
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

72
72
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

87
87
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

587
587
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

258
258
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

128
128
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

173
173
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

151
151
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34

Meer sportnieuws