'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

door
'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

AA Gent kende een moeizame start van de Champions' Play-Off, maar heeft zich helemaal herpakt. De Buffalo's wonnen twee keer op rij van KV Oostende en doen weer volop mee voor de eindzege in deze nacompetitie. Echter de schermen wordt echter ook al richting volgend seizoen toegewerkt.


Gent zal zijn handen tijdens de komende mercato meer dan vol hebben, maar eerst wil het de sportieve structuur weer op punt zetten. En daarvoor zou de club een bekend gezicht in huis halen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Karim Belhocine op punt staat om te tekenen als assistent-coach. De Algerijnse Fransman werd enkele weken geleden aan de kant geschoven als hoofdtrainer van Charleroi. Nu zou hij echter opnieuw aan de slag gaan als rechterhand van Hein Vanhaezebrouck, een rol die hij in het verleden al meermaals uitoefende.

De komst van Belhocine zou leiden tot een aantal herschikkingen binnen de sportieve omkadering, onder meer Peter Balette en Gunther Schepens zouden andere functies krijgen. Daarnaast stelt HLN dat ook een akkoord met Emilio Ferrera in de maak is. De club onderhandelde al met hem over een samenwerking met zijn voetbalacademie, maar Ferrera zou nu ook zelf een rol gaan bekleden binnen de Gentse jeugdopleiding.

UPDATE 20/05

Karim Belhocine trekt niet naar AA Gent, dat weet La Dernière Heure te melden. De ex-trainer van Sporting Charleroi kreeg een aanbod om T2 te worden van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent, maar dat heeft hij volgens de krant geweigerd. Belhocine wil geen stap terugzetten en wil verder aan de slag als hoofdtrainer. Hij praat ondertussen met Moeskroen omtrent die job, maar die gesprekken zitten nog maar in een beginfase.

Zal hij naar Moeskroen trekken?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

45
45
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

19
19
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

150
150
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

30
30
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

156
156
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

56
56
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

155
155
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

34
34
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

67
67
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

122
122
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

324
324
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

213
213
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

85
85
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

66
66
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

86
86
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

46
46
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

472
472
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

441
441
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

506
506
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

219
219
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

196
196
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

354
354

Meer sportnieuws