'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

376 stemmen
'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

AA Gent kende een moeizame start van de Champions' Play-Off, maar heeft zich helemaal herpakt. De Buffalo's wonnen twee keer op rij van KV Oostende en doen weer volop mee voor de eindzege in deze nacompetitie. Echter de schermen wordt echter ook al richting volgend seizoen toegewerkt.


Gent zal zijn handen tijdens de komende mercato meer dan vol hebben, maar eerst wil het de sportieve structuur weer op punt zetten. En daarvoor zou de club een bekend gezicht in huis halen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Karim Belhocine op punt staat om te tekenen als assistent-coach. De Algerijnse Fransman werd enkele weken geleden aan de kant geschoven als hoofdtrainer van Charleroi. Nu zou hij echter opnieuw aan de slag gaan als rechterhand van Hein Vanhaezebrouck, een rol die hij in het verleden al meermaals uitoefende.

De komst van Belhocine zou leiden tot een aantal herschikkingen binnen de sportieve omkadering, onder meer Peter Balette en Gunther Schepens zouden andere functies krijgen. Daarnaast stelt HLN dat ook een akkoord met Emilio Ferrera in de maak is. De club onderhandelde al met hem over een samenwerking met zijn voetbalacademie, maar Ferrera zou nu ook zelf een rol gaan bekleden binnen de Gentse jeugdopleiding.

UPDATE 20/05

Karim Belhocine trekt niet naar AA Gent, dat weet La Dernière Heure te melden. De ex-trainer van Sporting Charleroi kreeg een aanbod om T2 te worden van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent, maar dat heeft hij volgens de krant geweigerd. Belhocine wil geen stap terugzetten en wil verder aan de slag als hoofdtrainer. Hij praat ondertussen met Moeskroen omtrent die job, maar die gesprekken zitten nog maar in een beginfase.

Zal hij naar Moeskroen trekken?

Meest recent

Met déze Google-tip krijg je veel beter voetbalnieuws

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Karel Geraerts kende al een woelig verloop van zijn nog zeer prille trainerscarrière. Na een ...

3
3
Verschueren velt oordeel over bekerkansen Anderlecht

De aftrap is pas voorzien voor 15u, maar in Brussel hangt er nu al elektriciteit in de lucht voor de ...

40
40
'Club duwt gaspedaal in: nieuwe Stankovic op komst'

Club Brugge staat alweer voor een bijzonder drukke transferzomer. Ze hebben hun huiswerk graag zo ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
'Beslissende uren aangebroken voor Taravel'

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

81
81
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

155
155
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

33
33
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

122
122
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

127
127
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

84
84
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

216
216
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

563
563
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

446
446
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

359
359
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

356
356
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

87
87
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

263
263
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

231
231
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

47
47
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

142
142
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

391
391
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

199
199
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

400
400
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

131
131
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

570
570

Meer sportnieuws