'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

376
'Belhocine weigert aanbod van Belgische topclub'

AA Gent kende een moeizame start van de Champions' Play-Off, maar heeft zich helemaal herpakt. De Buffalo's wonnen twee keer op rij van KV Oostende en doen weer volop mee voor de eindzege in deze nacompetitie. Echter de schermen wordt echter ook al richting volgend seizoen toegewerkt.


Gent zal zijn handen tijdens de komende mercato meer dan vol hebben, maar eerst wil het de sportieve structuur weer op punt zetten. En daarvoor zou de club een bekend gezicht in huis halen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Karim Belhocine op punt staat om te tekenen als assistent-coach. De Algerijnse Fransman werd enkele weken geleden aan de kant geschoven als hoofdtrainer van Charleroi. Nu zou hij echter opnieuw aan de slag gaan als rechterhand van Hein Vanhaezebrouck, een rol die hij in het verleden al meermaals uitoefende.

De komst van Belhocine zou leiden tot een aantal herschikkingen binnen de sportieve omkadering, onder meer Peter Balette en Gunther Schepens zouden andere functies krijgen. Daarnaast stelt HLN dat ook een akkoord met Emilio Ferrera in de maak is. De club onderhandelde al met hem over een samenwerking met zijn voetbalacademie, maar Ferrera zou nu ook zelf een rol gaan bekleden binnen de Gentse jeugdopleiding.

UPDATE 20/05

Karim Belhocine trekt niet naar AA Gent, dat weet La Dernière Heure te melden. De ex-trainer van Sporting Charleroi kreeg een aanbod om T2 te worden van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent, maar dat heeft hij volgens de krant geweigerd. Belhocine wil geen stap terugzetten en wil verder aan de slag als hoofdtrainer. Hij praat ondertussen met Moeskroen omtrent die job, maar die gesprekken zitten nog maar in een beginfase.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zal hij naar Moeskroen trekken?

Meest recent

Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

0
0
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

59
59
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

35
35
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

66
66
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

50
50
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

72
72
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

60
60
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

274
274
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

50
50
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

282
282
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

259
259
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

211
211
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

168
168
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

108
108
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

194
194
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

199
199
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

255
255
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

122
122
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

142
142
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

219
219
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243

Meer sportnieuws