Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

Met de meet in zicht neemt de spanning in de Jupiler Pro League alsmaar toe. Op speeldag vijf van de Champions’ en Europe Play-Offs kan nagenoeg alles zelfs in een beslissende plooi vallen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws zoals gewoonlijk op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag barst de jacht op plaats vijf los, te beginnen met KV Oostende tegen KV Mechelen. Mits een zege aan de kust neemt Malinwa een fikse optie op de eindwinst in PO II, op zich geen onhaalbare kaart. Met drie nederlagen op rij wegen de laatste loodjes immers duidelijk het zwaarst voor de troepen van Alexander Blessin. Wouter Vrancken stond de voorbije drie duels dan weer telkens in het winnende kamp, waaronder het spektakelstuk tégen KVO tien dagen geleden. Als hij opnieuw aan het langste eind trekt, levert dat 2,60x onze inzet op.

Niet veel later neemt eerste achtervolger AA Gent het op tegen een zieltogend Standard. Aan de verbetenheid van de gehavende Luikenaars zal het vorig weekend in Mechelen nochtans niet gelegen hebben, want daar gingen zij toch drie keer op de bon. Wij gokken dus dat de bezoekers ook nu weer het meeste kaarten pakken. Indien er daarnaast tevens nog minstens drie keer wordt gescoord, zoals dat tot dusver in iedere wedstrijd van de Europe Play-Offs het geval is geweest, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,30x onze inleg rijker.



Op donderdag verschuift de aandacht naar de titelstrijd. Mogelijk wordt die reeds beslecht in Genk, dat Antwerp over de vloer krijgt. Bij puntenverlies mogen de Limburgers het hoogste schavot namelijk definitief vergeten. Om de kansen nog wat langer gaaf te houden, hoopt John van den Brom uiteraard vooral op een begenadigde dag van zijn topschutter Paul Onuachu. In de afgelopen drie confrontaties met de Great Old deed hij opgeteld maar liefst vijf keer de netten trillen. Een nieuwe tweeklepper van de Gouden Stier is 3,90x onze bet waard.

Mocht de dichtste concurrent geen steek laten vallen, kan Club Brugge de klus nadien in Anderlecht altijd zelf nog klaren. Blauw-Zwart won donderdag nipt van Antwerp dankzij een strafschop, zowaar de zesde pas van het seizoen. Dan waren de Brusselaars met 12 stuks in de reguliere competitie een pak beter bedeeld, al staat daar dan weer tegenover dat Vincent Kompany en co in de play-offs voorlopig nog geen enkele penalty kregen. Als de bal in het Lotto Park voor een van beide ploegen op de stip gaat, brengt dat 2,90x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Mechelse zege, twee goals van Onuachu en een elfmeter in Anderlecht-Club Brugge, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

Met hoeveel goals zal Onuachu het seizoen beëndigen?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

21
21
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

87
87
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

57
57
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

104
104
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

151
151
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

109
109
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

82
82
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

159
159
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

37
37
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

57
57
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

286
286
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

223
223
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

213
213
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

145
145
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

63
63
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

313
313
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

142
142
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

467
467
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws