Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

Met de meet in zicht neemt de spanning in de Jupiler Pro League alsmaar toe. Op speeldag vijf van de Champions’ en Europe Play-Offs kan nagenoeg alles zelfs in een beslissende plooi vallen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws zoals gewoonlijk op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag barst de jacht op plaats vijf los, te beginnen met KV Oostende tegen KV Mechelen. Mits een zege aan de kust neemt Malinwa een fikse optie op de eindwinst in PO II, op zich geen onhaalbare kaart. Met drie nederlagen op rij wegen de laatste loodjes immers duidelijk het zwaarst voor de troepen van Alexander Blessin. Wouter Vrancken stond de voorbije drie duels dan weer telkens in het winnende kamp, waaronder het spektakelstuk tégen KVO tien dagen geleden. Als hij opnieuw aan het langste eind trekt, levert dat 2,60x onze inzet op.

Niet veel later neemt eerste achtervolger AA Gent het op tegen een zieltogend Standard. Aan de verbetenheid van de gehavende Luikenaars zal het vorig weekend in Mechelen nochtans niet gelegen hebben, want daar gingen zij toch drie keer op de bon. Wij gokken dus dat de bezoekers ook nu weer het meeste kaarten pakken. Indien er daarnaast tevens nog minstens drie keer wordt gescoord, zoals dat tot dusver in iedere wedstrijd van de Europe Play-Offs het geval is geweest, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,30x onze inleg rijker.



Op donderdag verschuift de aandacht naar de titelstrijd. Mogelijk wordt die reeds beslecht in Genk, dat Antwerp over de vloer krijgt. Bij puntenverlies mogen de Limburgers het hoogste schavot namelijk definitief vergeten. Om de kansen nog wat langer gaaf te houden, hoopt John van den Brom uiteraard vooral op een begenadigde dag van zijn topschutter Paul Onuachu. In de afgelopen drie confrontaties met de Great Old deed hij opgeteld maar liefst vijf keer de netten trillen. Een nieuwe tweeklepper van de Gouden Stier is 3,90x onze bet waard.

Mocht de dichtste concurrent geen steek laten vallen, kan Club Brugge de klus nadien in Anderlecht altijd zelf nog klaren. Blauw-Zwart won donderdag nipt van Antwerp dankzij een strafschop, zowaar de zesde pas van het seizoen. Dan waren de Brusselaars met 12 stuks in de reguliere competitie een pak beter bedeeld, al staat daar dan weer tegenover dat Vincent Kompany en co in de play-offs voorlopig nog geen enkele penalty kregen. Als de bal in het Lotto Park voor een van beide ploegen op de stip gaat, brengt dat 2,90x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Mechelse zege, twee goals van Onuachu en een elfmeter in Anderlecht-Club Brugge, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Met hoeveel goals zal Onuachu het seizoen beëndigen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

4
4
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

93
93
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

56
56
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

107
107
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

63
63
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

68
68
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

241
241
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

54
54
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

181
181
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

345
345
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

402
402
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

541
541
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

117
117
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

407
407
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

269
269
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

327
327
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

277
277
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

55
55
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

78
78
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

207
207
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

153
153
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

58
58
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

151
151
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

202
202
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

134
134

Meer sportnieuws