Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

15 stemmen
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

Met de meet in zicht neemt de spanning in de Jupiler Pro League alsmaar toe. Op speeldag vijf van de Champions’ en Europe Play-Offs kan nagenoeg alles zelfs in een beslissende plooi vallen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws zoals gewoonlijk op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag barst de jacht op plaats vijf los, te beginnen met KV Oostende tegen KV Mechelen. Mits een zege aan de kust neemt Malinwa een fikse optie op de eindwinst in PO II, op zich geen onhaalbare kaart. Met drie nederlagen op rij wegen de laatste loodjes immers duidelijk het zwaarst voor de troepen van Alexander Blessin. Wouter Vrancken stond de voorbije drie duels dan weer telkens in het winnende kamp, waaronder het spektakelstuk tégen KVO tien dagen geleden. Als hij opnieuw aan het langste eind trekt, levert dat 2,60x onze inzet op.

Niet veel later neemt eerste achtervolger AA Gent het op tegen een zieltogend Standard. Aan de verbetenheid van de gehavende Luikenaars zal het vorig weekend in Mechelen nochtans niet gelegen hebben, want daar gingen zij toch drie keer op de bon. Wij gokken dus dat de bezoekers ook nu weer het meeste kaarten pakken. Indien er daarnaast tevens nog minstens drie keer wordt gescoord, zoals dat tot dusver in iedere wedstrijd van de Europe Play-Offs het geval is geweest, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,30x onze inleg rijker.



Op donderdag verschuift de aandacht naar de titelstrijd. Mogelijk wordt die reeds beslecht in Genk, dat Antwerp over de vloer krijgt. Bij puntenverlies mogen de Limburgers het hoogste schavot namelijk definitief vergeten. Om de kansen nog wat langer gaaf te houden, hoopt John van den Brom uiteraard vooral op een begenadigde dag van zijn topschutter Paul Onuachu. In de afgelopen drie confrontaties met de Great Old deed hij opgeteld maar liefst vijf keer de netten trillen. Een nieuwe tweeklepper van de Gouden Stier is 3,90x onze bet waard.

Mocht de dichtste concurrent geen steek laten vallen, kan Club Brugge de klus nadien in Anderlecht altijd zelf nog klaren. Blauw-Zwart won donderdag nipt van Antwerp dankzij een strafschop, zowaar de zesde pas van het seizoen. Dan waren de Brusselaars met 12 stuks in de reguliere competitie een pak beter bedeeld, al staat daar dan weer tegenover dat Vincent Kompany en co in de play-offs voorlopig nog geen enkele penalty kregen. Als de bal in het Lotto Park voor een van beide ploegen op de stip gaat, brengt dat 2,90x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Mechelse zege, twee goals van Onuachu en een elfmeter in Anderlecht-Club Brugge, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Met hoeveel goals zal Onuachu het seizoen beëndigen?

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

0
0
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

20
20
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

6
6
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

44
44
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

41
41
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

84
84
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

68
68
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

216
216
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

26
26
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

126
126
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

81
81
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

200
200
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1083
1083
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

267
267
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

371
371
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

27
27
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

329
329
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

158
158
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

418
418
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

315
315
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

486
486
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

512
512
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258

Meer sportnieuws