Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

Met de meet in zicht neemt de spanning in de Jupiler Pro League alsmaar toe. Op speeldag vijf van de Champions’ en Europe Play-Offs kan nagenoeg alles zelfs in een beslissende plooi vallen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws zoals gewoonlijk op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag barst de jacht op plaats vijf los, te beginnen met KV Oostende tegen KV Mechelen. Mits een zege aan de kust neemt Malinwa een fikse optie op de eindwinst in PO II, op zich geen onhaalbare kaart. Met drie nederlagen op rij wegen de laatste loodjes immers duidelijk het zwaarst voor de troepen van Alexander Blessin. Wouter Vrancken stond de voorbije drie duels dan weer telkens in het winnende kamp, waaronder het spektakelstuk tégen KVO tien dagen geleden. Als hij opnieuw aan het langste eind trekt, levert dat 2,60x onze inzet op.

Niet veel later neemt eerste achtervolger AA Gent het op tegen een zieltogend Standard. Aan de verbetenheid van de gehavende Luikenaars zal het vorig weekend in Mechelen nochtans niet gelegen hebben, want daar gingen zij toch drie keer op de bon. Wij gokken dus dat de bezoekers ook nu weer het meeste kaarten pakken. Indien er daarnaast tevens nog minstens drie keer wordt gescoord, zoals dat tot dusver in iedere wedstrijd van de Europe Play-Offs het geval is geweest, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,30x onze inleg rijker.



Op donderdag verschuift de aandacht naar de titelstrijd. Mogelijk wordt die reeds beslecht in Genk, dat Antwerp over de vloer krijgt. Bij puntenverlies mogen de Limburgers het hoogste schavot namelijk definitief vergeten. Om de kansen nog wat langer gaaf te houden, hoopt John van den Brom uiteraard vooral op een begenadigde dag van zijn topschutter Paul Onuachu. In de afgelopen drie confrontaties met de Great Old deed hij opgeteld maar liefst vijf keer de netten trillen. Een nieuwe tweeklepper van de Gouden Stier is 3,90x onze bet waard.

Mocht de dichtste concurrent geen steek laten vallen, kan Club Brugge de klus nadien in Anderlecht altijd zelf nog klaren. Blauw-Zwart won donderdag nipt van Antwerp dankzij een strafschop, zowaar de zesde pas van het seizoen. Dan waren de Brusselaars met 12 stuks in de reguliere competitie een pak beter bedeeld, al staat daar dan weer tegenover dat Vincent Kompany en co in de play-offs voorlopig nog geen enkele penalty kregen. Als de bal in het Lotto Park voor een van beide ploegen op de stip gaat, brengt dat 2,90x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Mechelse zege, twee goals van Onuachu en een elfmeter in Anderlecht-Club Brugge, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Met hoeveel goals zal Onuachu het seizoen beëndigen?

Meest recent

Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

3
3
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

12
12
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

46
46
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

77
77
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

441
441
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

26
26
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

360
360
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

296
296
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

88
88
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

112
112
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

537
537
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

607
607
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

182
182
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

93
93
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

76
76
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

48
48
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

826
826
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

312
312
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

115
115
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

507
507
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

152
152
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

215
215
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

214
214
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

184
184
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

110
110

Meer sportnieuws