Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

15
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 5!

Met de meet in zicht neemt de spanning in de Jupiler Pro League alsmaar toe. Op speeldag vijf van de Champions’ en Europe Play-Offs kan nagenoeg alles zelfs in een beslissende plooi vallen. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws zoals gewoonlijk op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag barst de jacht op plaats vijf los, te beginnen met KV Oostende tegen KV Mechelen. Mits een zege aan de kust neemt Malinwa een fikse optie op de eindwinst in PO II, op zich geen onhaalbare kaart. Met drie nederlagen op rij wegen de laatste loodjes immers duidelijk het zwaarst voor de troepen van Alexander Blessin. Wouter Vrancken stond de voorbije drie duels dan weer telkens in het winnende kamp, waaronder het spektakelstuk tégen KVO tien dagen geleden. Als hij opnieuw aan het langste eind trekt, levert dat 2,60x onze inzet op.

Niet veel later neemt eerste achtervolger AA Gent het op tegen een zieltogend Standard. Aan de verbetenheid van de gehavende Luikenaars zal het vorig weekend in Mechelen nochtans niet gelegen hebben, want daar gingen zij toch drie keer op de bon. Wij gokken dus dat de bezoekers ook nu weer het meeste kaarten pakken. Indien er daarnaast tevens nog minstens drie keer wordt gescoord, zoals dat tot dusver in iedere wedstrijd van de Europe Play-Offs het geval is geweest, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,30x onze inleg rijker.



Op donderdag verschuift de aandacht naar de titelstrijd. Mogelijk wordt die reeds beslecht in Genk, dat Antwerp over de vloer krijgt. Bij puntenverlies mogen de Limburgers het hoogste schavot namelijk definitief vergeten. Om de kansen nog wat langer gaaf te houden, hoopt John van den Brom uiteraard vooral op een begenadigde dag van zijn topschutter Paul Onuachu. In de afgelopen drie confrontaties met de Great Old deed hij opgeteld maar liefst vijf keer de netten trillen. Een nieuwe tweeklepper van de Gouden Stier is 3,90x onze bet waard.

Mocht de dichtste concurrent geen steek laten vallen, kan Club Brugge de klus nadien in Anderlecht altijd zelf nog klaren. Blauw-Zwart won donderdag nipt van Antwerp dankzij een strafschop, zowaar de zesde pas van het seizoen. Dan waren de Brusselaars met 12 stuks in de reguliere competitie een pak beter bedeeld, al staat daar dan weer tegenover dat Vincent Kompany en co in de play-offs voorlopig nog geen enkele penalty kregen. Als de bal in het Lotto Park voor een van beide ploegen op de stip gaat, brengt dat 2,90x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een Mechelse zege, twee goals van Onuachu en een elfmeter in Anderlecht-Club Brugge, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem breekt plots met belangrijke pion

Met hoeveel goals zal Onuachu het seizoen beëndigen?

Meest recent

'Thorup grijpt in: eerste slachtoffer bij KRC Genk'

Een week na het gelijkspel in Anderlecht staat er KRC Genk zondag alweer een topper te wachten, want ...

76
76
Verhaeghe dropt bom: opvolger bij Club Brugge al bekend?

Daags voor de start van een nieuwe campagne in de Champions League liet Bart Verhaeghe zijn licht ...

244
244
“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

165
165
Gouden transferzet Genk: analisten halen loftrompet boven

Met 8 op 15 kan de competitiestart van KRC Genk niet bepaald als een groot succes bestempeld worden. ...

156
156
Titel nu al utopie? Drie échte concurrenten voor Anderlecht

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

228
228
Villa-coach Emery fileert Club: straffe Vanaken-uitspraak

Club Brugge opent dinsdagavond zijn campagne in de Champions League met een thuiswedstrijd. Aston ...

509
509
Champions League TV-gids! Kijkers Club Brugge-Villa opgelet

Dinsdagavond is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. De eerste ...

74
74
AA Gent heeft nieuwe lieveling: "Geen magie, maar ..."

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

265
265
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Youri Tielemans begint onder Mark van Bommel met een gevoelige vraag boven zijn hoofd. De eerste ...

548
548
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer speeldag vijf op het programma. Ook nu laat ...

182
182
Naam te koop: Verhaeghe verklapt bouwplannen Club Brugge

Aan de vooravond van een nieuwe Champions League-campagne ging Bart Verhaeghe nog eens rond de tafel ...

454
454
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

121
121
Bruno maakt statement: revelatie RSCA plots in tribune

Nu zijn wittebroodsweken bij RSC Anderlecht achter de rug zijn, ligt de aanpak van Vitor Bruno ...

419
419
Leko kiest CL-selectie: nieuwe naam bij Club Brugge

Club Brugge begint dinsdag aan een nieuw avontuur in de Champions League. Daags voor de thuismatch ...

351
351
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

90
90
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

420
420
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

389
389
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

528
528
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

99
99
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

289
289
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

357
357
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

248
248
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

171
171
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

227
227
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

216
216

Meer sportnieuws