Fans Rode Duivels haken massaal af voor het EK

door
Fans Rode Duivels haken massaal af voor het EK

Over minder dan een maand gaan de Rode Duivels op zoek naar hun eerste trofee ooit. Onze nationale elf behoort tot de favorieten om het EK te winnen, maar zal het wel met minder steun moeten doen.

Zo maakte de Belgische voetbalbond op haar website enkele cijfers bekend over de EK-tickets voor Belgische fans. Die hadden door de coronacrisis tot april dit jaar de kans om een terugbetaling te vragen voor de tickets die ze al gekocht hadden. En wat blijkt: de fans hebben dit massaal gedaan. Voor de wedstrijd tegen Rusland vroeg 55,2% een terugbetaling aan, waardoor er nu nog 461 fans nog een ticket hebben. Voor de wedstrijden tegen Denemarken en Finland vroegen respectievelijk 74,9% en 51,7% een terugbetaling, wat betekent dat er nog 1163 en 279 Belgische supporters deze wedstrijden zullen bijwonen.

Let wel: de KBVB vermeldt er nog bij dat de cijfers enkel gaan over de tickets van leden van de Belgian Fan Club 1895. Enkel zij konden immers tickets kopen voor de Belgische vakken. De cijfers van de neutrale vakken zijn niet gekend. Voor het verdere verloop van het toernooi, na de groepsfase, zal een nieuwe verkoop plaatsvinden. Fans die hun toegangskaartje niet geannuleerd hadden, zullen daarbij voorrang krijgen, voegt de KBVB er nog aan toe.   

LEES OOK: 'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

Zal dit een invloed hebben op de prestaties van de Duivels?

Meest recent

KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

15
15
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

204
204
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

110
110
'Club Brugge lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

517
517
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

357
357
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

204
204
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

123
123
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

463
463
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

388
388
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

221
221
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

453
453
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

310
310
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

137
137
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

60
60
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

300
300
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1512
1512
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

866
866
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

309
309
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

463
463
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

456
456
'Garcia wisselt: deze elf aan de aftrap tegen Kazachstan'

De Rode Duivels spelen vandaag in het Lotto Park tegen Kazachstan. Rudi Garcia kondigde al aan dat ...

489
489
Pijnlijke klap: Anderlecht grijpt naast miljoenenregen

In een zoektocht naar geld moest RSC Anderlecht Kasper Dolberg verkopen. Sportief een enorm verlies, ...

601
601
'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

184
184
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

566
566

Meer sportnieuws