'Engelse topclubs vechten om handtekening Kane'

door
'Engelse topclubs vechten om handtekening Kane'

Harry Kane behoort al enkele jaren tot de beste aanvallers ter wereld. De Tottenham-spits is al sinds zijn jeugdjaren verbonden aan de Londense topclub, maar daar lijkt nu een einde aan te komen. Volgens Sky Sports is Harry Kane bezig aan zijn laatste weken bij de Spurs.


Sky Sports weet namelijk dat Harry Kane een officieel transferverzoek heeft ingediend bij het Tottenham-bestuur. De 27-jarige aanvaller zou na een jarenlange staat van dienst trek hebben in een nieuw avontuur. Het is nog niet duidelijk wat Tottenham exact van plan is met de transferwens van de steraanvaller, als staat het vast dat heel wat clubs zich binnenkort zullen melden bij de Londenaars. Kane wordt namelijk al enkele jaren in verband gebracht met een transfer richting eender welke Europese topclub.

Daardoor lijkt er dus een einde te komen aan de periode van Kane bij Tottenham. De aanvaller genoot zijn jeugdopleiding bij de Spurs, waarna hij na enkele uitleenbeurten incontournable werd in het eerste elftal. In totaal maakte Kane 165 doelpunten voor de Londenaren, en schreef hij ook al 53 caps met Engeland op zijn naam.
UPDATE 23u47
Volgens The Telegraph staan verschillende clubs in de rij om de handtekening van Kane te vergaren. Het medium stelt dat Chelsea, Manchester City en Manchester United zich reeds gemeld hebben bij de zaakwaarnemer van de Engelsman. Het lijkt er dus steeds meer op dat Tottenham het verzoek van Kane heeft ingewilligd, en dat de aanvaller zelfs een binnenlandse toptransfer zal maken. Over een eventueel transferbedrag werd er nog geen informatie vrijgegeven. 

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Moet Kane kiezen voor een buitenlandse toptransfer?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

72
72
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

89
89
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

25
25
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

128
128
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

195
195
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

223
223
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

472
472
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

96
96
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

459
459
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

530
530
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

167
167
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

64
64
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

242
242
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

679
679
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

301
301
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

44
44
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws