'Engelse topclubs vechten om handtekening Kane'

138
'Engelse topclubs vechten om handtekening Kane'

Harry Kane behoort al enkele jaren tot de beste aanvallers ter wereld. De Tottenham-spits is al sinds zijn jeugdjaren verbonden aan de Londense topclub, maar daar lijkt nu een einde aan te komen. Volgens Sky Sports is Harry Kane bezig aan zijn laatste weken bij de Spurs.


Sky Sports weet namelijk dat Harry Kane een officieel transferverzoek heeft ingediend bij het Tottenham-bestuur. De 27-jarige aanvaller zou na een jarenlange staat van dienst trek hebben in een nieuw avontuur. Het is nog niet duidelijk wat Tottenham exact van plan is met de transferwens van de steraanvaller, als staat het vast dat heel wat clubs zich binnenkort zullen melden bij de Londenaars. Kane wordt namelijk al enkele jaren in verband gebracht met een transfer richting eender welke Europese topclub.

Daardoor lijkt er dus een einde te komen aan de periode van Kane bij Tottenham. De aanvaller genoot zijn jeugdopleiding bij de Spurs, waarna hij na enkele uitleenbeurten incontournable werd in het eerste elftal. In totaal maakte Kane 165 doelpunten voor de Londenaren, en schreef hij ook al 53 caps met Engeland op zijn naam.
UPDATE 23u47
Volgens The Telegraph staan verschillende clubs in de rij om de handtekening van Kane te vergaren. Het medium stelt dat Chelsea, Manchester City en Manchester United zich reeds gemeld hebben bij de zaakwaarnemer van de Engelsman. Het lijkt er dus steeds meer op dat Tottenham het verzoek van Kane heeft ingewilligd, en dat de aanvaller zelfs een binnenlandse toptransfer zal maken. Over een eventueel transferbedrag werd er nog geen informatie vrijgegeven. 

LEES OOK: ‘Westerlo op een zucht van nieuwe toptransfer’

Moet Kane kiezen voor een buitenlandse toptransfer?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: aanwinst van 4 miljoen euro'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

98
98
'KV Mechelen incasseert miljoenen na akkoord met Sporting CP'

KV Mechelen gaat een volgende uitgaande toptransfer afronden. De Maneblussers zouden weer langs de ...

12
12
'Anderlecht denkt aan voorbije WK-ganger'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Er moet aanvallend nog héél ...

50
50
Cristiano Ronaldo dropt bommetje over voetbalpensioen

Cristiano Ronaldo heeft laten weten dat hij waarschijnlijk bezig is aan zijn laatste seizoen als ...

68
68
Extra kopzorg Anderlecht: "Snap het voorstel van trainer"

RSC Anderlecht heeft zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen opgelopen. De Brusselaars startten ...

127
127
Tzolis schittert in afstraffing City; slippers Ajax en Feyenoord

Arsenal FC is sterk aan het seizoen begonnen. Met onder meer een glansrol voor Christos Tzolis legde ...

152
152
Beerschot haalt meteen uit; Sporting stunt met RSCA-product

Dit weekend is het startschot gegeven in de Challenger Pro League. Beerschot VA onderstreepte ...

74
74
Perfect rapport Gent: blunder Peano doet La Louvière das om

AA Gent blijft zijn goede start van het seizoen bevestigen. De Buffalo's begonnen zondag nochtans ...

70
70
Brüls doet opvallende Anderlecht-uitspraak na stunt

Christian Brüls heeft zondagmiddag voor een knappe prestatie gezorgd. Zo was de routinier ...

318
318
Droomavond wordt nachtmerrie: Genk meldt dramatisch nieuws

KRC Genk heeft zaterdagavond zijn eerste zege van het seizoen geboekt. De Limburgers bogen tegen KVC ...

141
141
Eerste nederlaag Anderlecht: Vitor Bruno geeft oorzaak

De eerste nederlaag van het nieuwe seizoen is een feit voor RSC Anderlecht. De recordkampioen liet ...

487
487
'Club Brugge blijft versterken: bekende naam onderweg'

Club Brugge wil in het slot van de mercato nog een flankaanvaller en linksachter aantrekken. ...

763
763
'Bornauw weg voor prikje; verrassende transfer Batshuayi'

Het einde van de zomerse transferperiode komt stilaan in zicht, maar verschillende (kandidaat-)Rode ...

68
68
Brüls doet monden openvallen: "Heel Anderlecht in zijn zak"

SK Beveren heeft op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League al voor zijn eerste stunt gezorgd. ...

141
141
Feest op Freethiel! Fris Beveren haalt Anderlecht van wolk

SK Beveren heeft zondagmiddag voor een knappe stunt gezorgd. De promovendus kwam tegen RSC ...

263
263
'Pocognoli geeft groen licht: fascinerende nieuwe job'

Sébastien Pocognoli werd na nog geen jaar dienstverband al aan de kant geschoven als ...

33
33
'Onverwachte wending: miljoenendeal Genk 'on hold' gezet'

KRC Genk toonde zaterdagavond een flink staaltje veerkracht en boog tegen KVC Westerlo een dubbele ...

494
494
'Club Brugge in actie: vizier op voormalig Cercle-chouchou'

Club Brugge wil in het slot van de mercato enkel gerichte aanwinsten aan de selectie toevoegen. Zo ...

565
565
Sterkhouder Anderlecht gebeten hond: "Wat een nonchalance"

Met een Europees najaar in de pocket en na een goede start van het seizoen, trok RSC Anderlecht ...

289
289
'Schoktransfer Manchester City: contract van 100 miljoen'

Als nieuwe bondscoach van Nederland zal Xavi Hernandez straks ook de Saudische competitie van ...

225
225
Van Bommel in Cegeka Arena: verrassende kandidaat-Duivel?

Het leven van een bondscoach kan soms hard zijn. Terwijl zijn zoon Ruben zaterdag zijn eerst ...

363
363
'Arsenal niet voldaan: Arteta pusht voor monsteraanwinst'

Arsenal FC wil komend seizoen zijn titel in de Premier League verlengen. Daarvoor hebben de Gunners ...

162
162
Bruno gooit elftal opnieuw om: Anderlecht met basisdebutant

RSC Anderlecht is veelbelovend aan het nieuwe seizoen begonnen. Dat vraagt wel om bevestiging ...

148
148
Onbegrip Anderlecht na Europees duel: "Hij was tegen ons"

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond van een Europees najaar verzekerd. In de laatste voorronde ...

515
515
TU: 'Club wil bekend gezicht, Anderlecht vindt buitenkans'

De zomerse transferperiode nadert stilaan zijn climax. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland ...

485
485

Meer sportnieuws