'Engelse topclubs vechten om handtekening Kane'

138
'Engelse topclubs vechten om handtekening Kane'

Harry Kane behoort al enkele jaren tot de beste aanvallers ter wereld. De Tottenham-spits is al sinds zijn jeugdjaren verbonden aan de Londense topclub, maar daar lijkt nu een einde aan te komen. Volgens Sky Sports is Harry Kane bezig aan zijn laatste weken bij de Spurs.


Sky Sports weet namelijk dat Harry Kane een officieel transferverzoek heeft ingediend bij het Tottenham-bestuur. De 27-jarige aanvaller zou na een jarenlange staat van dienst trek hebben in een nieuw avontuur. Het is nog niet duidelijk wat Tottenham exact van plan is met de transferwens van de steraanvaller, als staat het vast dat heel wat clubs zich binnenkort zullen melden bij de Londenaars. Kane wordt namelijk al enkele jaren in verband gebracht met een transfer richting eender welke Europese topclub.

Daardoor lijkt er dus een einde te komen aan de periode van Kane bij Tottenham. De aanvaller genoot zijn jeugdopleiding bij de Spurs, waarna hij na enkele uitleenbeurten incontournable werd in het eerste elftal. In totaal maakte Kane 165 doelpunten voor de Londenaren, en schreef hij ook al 53 caps met Engeland op zijn naam.
UPDATE 23u47
Volgens The Telegraph staan verschillende clubs in de rij om de handtekening van Kane te vergaren. Het medium stelt dat Chelsea, Manchester City en Manchester United zich reeds gemeld hebben bij de zaakwaarnemer van de Engelsman. Het lijkt er dus steeds meer op dat Tottenham het verzoek van Kane heeft ingewilligd, en dat de aanvaller zelfs een binnenlandse toptransfer zal maken. Over een eventueel transferbedrag werd er nog geen informatie vrijgegeven. 

LEES OOK: 'Leko houdt adem in: strijd om Tresoldi barst los'

Moet Kane kiezen voor een buitenlandse toptransfer?

Meest recent

'Rigaux dreigt transfer van AA Gent te kapen'

AA Gent wist zich deze week te plaatsen voor de league phase van de Conference League, maar dat ...

3
3
Openda is met late goal weer de held van Lyon

Vorig seizoen beleefde Loïs Openda een absoluut rampjaar bij Juventus. Om zijn beste vorm terug ...

15
15
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

22
22
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel

Lommel heeft zich voorlopig probleemloos aangepast aan het niveau van de Jupiler Pro League. De ...

14
14
'Cercle houdt been stijf voor bankzitter'

Cercle Brugge zag deze zomer al Nazinho en Warleson mooie transfers versieren en er lijken in het ...

13
13
'Antwerp moet stevige transferdomper slikken'

Antwerp wist deze week de terugkeer van Mauricio Benitez eindelijk af te ronden en hoopt in de ...

74
74
Patro zit in zak en as na wereldgoal Club NXT in CPL

Het is een belabberde start van het seizoen geworden voor Patro Eisden Maasmechelen. De Limburgse ...

155
155
'Man City verbaast en kaapt klepper weg bij Liverpool'

Het is in de Premier League een zeer bewogen transferzomer en ook in de laatste dagen van de mercato ...

52
52
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat mag ook Alexis Saelemaekers ondervinden. Vorig seizoen was hij ...

25
25
Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Eerder op de dag raakte de kalender van Club Brugge in de Champions League al bekend. De UEFA heeft ...

105
105
Nieuwe afgang Tottenham, pijnlijke avond voor Bornauw

Maar weinig clubs gaven deze zomer zoveel uit als Tottenham, maar dat heeft desondanks zijn start in ...

51
51
Charleroi blijft verbazen en pronkt met twaalf op twaalf

Charleroi ontpopt zich alsmaar meer tot dé sensatie van het seizoensbegin. De Carolo's waren ...

48
48
‘Opeens meedogenloze De Bruyne-ingreep bij Napoli’

Kevin De Bruyne heeft Massimiliano Allegri meteen aan het denken gezet bij Napoli. Na zijn sterke ...

348
348
Sibierski aan zet, of experimenteert Bruno eens?

Antoine Sibierski zal zeer tevreden zijn met de start van RSC Anderlecht, al was de uitschuiver ...

275
275
STVV realistisch: "Conference League beter"

Abdoulaye Sissako liet zich na de Europese uitschakeling van STVV niet uit het lood slaan. De ...

0
0
Anderlecht ziet vijf ex-spelers terug in de Europa League

RSC Anderlecht heeft een heel zware loting gekregen in de Europa League. Doorstoten zou toch een ...

124
124
'KV Kortrijk krijgt Engelse hulp voor transfer'

KV Kortrijk heeft nog niet al te veel plezier beleefd aan zijn terugkeer op het hoogste niveau. De ...

87
87
Beerschot knokt zich naar zege, comeback Dender

Zaterdag stonden er ook in de Challenger Pro League weer enkele wedstrijden op het programma. ...

160
160
KV Mechelen wint weer niet, La Louvière veegt nul weg

Ook na vier speeldagen is KV Mechelen er nog altijd niet in geslaagd een wedstrijd te winnen. Na een ...

58
58
'Union verrast en strikt alsnog extra aanwinst'

Voor Union leek het slot van de zomermercato rustig te gaan verlopen. De Brusselaars haalden deze ...

116
116
Leko kiest verrassende namen voor Slag om Vlaanderen

Club Brugge kan niet te lang blijven stilstaan bij de loting voor de Champions League, want zondag ...

483
483
'Genk heeft dubbelslag beet: medische testen gepland'

KRC Genk herpakte zich vrijdagavond uitstekend na de mokerslag van vorige week op de Bosuil, want ...

518
518
'Zeer mooie transfer lonkt voor Belgische verdediger'

Matteo Waem staat deze zomer nadrukkelijk op de radar van verschillende buitenlandse clubs. De ...

46
46
Heeft Club Brugge er verrassende aanwinst bij?

Bij Club Brugge deden ze ook bij Club NXT heel veel transfers. Of dat een goede zaak is voor de ...

503
503
'Zirkzee kiest club: einde lijdensweg bij Man Utd'

Joshua Zirkzee staat voor een belangrijke transferbeslissing. De Nederlandse spits zou Manchester ...

51
51

Meer sportnieuws