'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

door
'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

Bij Real Madrid heeft het de voorbije weken serieus gestormd, te wijten aan de uitschakeling in de halve finales van de Champions League en enkele pijnlijke puntenverliezen in de competitie. Vooral Eden Hazard kreeg bakken kritiek te slikken omdat hij nog altijd zijn stempel op Real niet kan drukken, maar ook Zinedine Zidane lag onder vuur.

De voorbije weken rezen daardoor weer twijfels over de toekomst van de Franse coach bij de Koninklijke, ondanks dat Zidane nog een contract tot 2022 heeft. Goal weet het nu zeker: Zidane zal op het einde van het seizoen Real verlaten. Hij zou die beslissing zelfs al aan zijn spelers meegedeeld hebben, voor de wedstrijd tegen Sevilla vorige zondag.

Na iets meer dan twee jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tweede ambtstermijn van Zidane in het Bernabeu. Zijn eerste passage van januari 2016 tot mei 2018 was nog bijzonder succesvol, met drie keer eindwinst in de Champions League. In zijn tweede periode kende Zidane op Europees vlak minder succes en moest hij het stellen met de landstitel vorig seizoen.

UPDATE 23u32
Zidane lijkt dus te gaan vertrekken bij Real Madrid, dat de zoektocht naar een opvolger ook al ingezet zou hebben. Volgens L'Equipe du Soir heeft voorzitter Florentino Perez alvast een lijstje met drie kandidaten opgesteld om Zidane op te volgen. Op dat lijstje prijkt onder meer de naam van clubicoon Raul. De 43-jarige ex-spits is momenteel aan de slag als trainer van Castilla, de B-ploeg van Real, en zou dus zijn carrière op dezelfde manier kunnen lanceren als Zidane.

Daarnaast zou Perez uiteraard ook enkele grote namen op het oog hebben. De andere twee kandidaten zijn immers Massimiliano Allegri, die intussen al twee jaar zonder club zit na zijn vertrek bij Juventus, en Joachim Löw. De 61-jarige Duitser staat momenteel nog aan het roer bij Die Mannschaft, maar zwaait na het EK af.

LEES OOK: Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Wie zou de beste kandidaat zijn?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

18
18
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

293
293
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

456
456
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

156
156
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

63
63
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

76
76
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

315
315
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

140
140
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

226
226
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

89
89
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

242
242
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

429
429
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

183
183
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

529
529
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

258
258
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

154
154
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

117
117
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws