'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

door
'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

Bij Real Madrid heeft het de voorbije weken serieus gestormd, te wijten aan de uitschakeling in de halve finales van de Champions League en enkele pijnlijke puntenverliezen in de competitie. Vooral Eden Hazard kreeg bakken kritiek te slikken omdat hij nog altijd zijn stempel op Real niet kan drukken, maar ook Zinedine Zidane lag onder vuur.

De voorbije weken rezen daardoor weer twijfels over de toekomst van de Franse coach bij de Koninklijke, ondanks dat Zidane nog een contract tot 2022 heeft. Goal weet het nu zeker: Zidane zal op het einde van het seizoen Real verlaten. Hij zou die beslissing zelfs al aan zijn spelers meegedeeld hebben, voor de wedstrijd tegen Sevilla vorige zondag.

Na iets meer dan twee jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tweede ambtstermijn van Zidane in het Bernabeu. Zijn eerste passage van januari 2016 tot mei 2018 was nog bijzonder succesvol, met drie keer eindwinst in de Champions League. In zijn tweede periode kende Zidane op Europees vlak minder succes en moest hij het stellen met de landstitel vorig seizoen.

UPDATE 23u32
Zidane lijkt dus te gaan vertrekken bij Real Madrid, dat de zoektocht naar een opvolger ook al ingezet zou hebben. Volgens L'Equipe du Soir heeft voorzitter Florentino Perez alvast een lijstje met drie kandidaten opgesteld om Zidane op te volgen. Op dat lijstje prijkt onder meer de naam van clubicoon Raul. De 43-jarige ex-spits is momenteel aan de slag als trainer van Castilla, de B-ploeg van Real, en zou dus zijn carrière op dezelfde manier kunnen lanceren als Zidane.

Daarnaast zou Perez uiteraard ook enkele grote namen op het oog hebben. De andere twee kandidaten zijn immers Massimiliano Allegri, die intussen al twee jaar zonder club zit na zijn vertrek bij Juventus, en Joachim Löw. De 61-jarige Duitser staat momenteel nog aan het roer bij Die Mannschaft, maar zwaait na het EK af.

LEES OOK: ‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

🚀

Wie zou de beste kandidaat zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

101
101
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

28
28
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

76
76
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

159
159
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

139
139
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

113
113
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

161
161
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

302
302
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

20
20
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

458
458
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

751
751
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

160
160
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

112
112
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

102
102
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

125
125
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

504
504
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

309
309
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

149
149
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

469
469
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

677
677
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

342
342
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

153
153

Meer sportnieuws