'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

door
'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

Bij Real Madrid heeft het de voorbije weken serieus gestormd, te wijten aan de uitschakeling in de halve finales van de Champions League en enkele pijnlijke puntenverliezen in de competitie. Vooral Eden Hazard kreeg bakken kritiek te slikken omdat hij nog altijd zijn stempel op Real niet kan drukken, maar ook Zinedine Zidane lag onder vuur.

De voorbije weken rezen daardoor weer twijfels over de toekomst van de Franse coach bij de Koninklijke, ondanks dat Zidane nog een contract tot 2022 heeft. Goal weet het nu zeker: Zidane zal op het einde van het seizoen Real verlaten. Hij zou die beslissing zelfs al aan zijn spelers meegedeeld hebben, voor de wedstrijd tegen Sevilla vorige zondag.

Na iets meer dan twee jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tweede ambtstermijn van Zidane in het Bernabeu. Zijn eerste passage van januari 2016 tot mei 2018 was nog bijzonder succesvol, met drie keer eindwinst in de Champions League. In zijn tweede periode kende Zidane op Europees vlak minder succes en moest hij het stellen met de landstitel vorig seizoen.

UPDATE 23u32
Zidane lijkt dus te gaan vertrekken bij Real Madrid, dat de zoektocht naar een opvolger ook al ingezet zou hebben. Volgens L'Equipe du Soir heeft voorzitter Florentino Perez alvast een lijstje met drie kandidaten opgesteld om Zidane op te volgen. Op dat lijstje prijkt onder meer de naam van clubicoon Raul. De 43-jarige ex-spits is momenteel aan de slag als trainer van Castilla, de B-ploeg van Real, en zou dus zijn carrière op dezelfde manier kunnen lanceren als Zidane.

Daarnaast zou Perez uiteraard ook enkele grote namen op het oog hebben. De andere twee kandidaten zijn immers Massimiliano Allegri, die intussen al twee jaar zonder club zit na zijn vertrek bij Juventus, en Joachim Löw. De 61-jarige Duitser staat momenteel nog aan het roer bij Die Mannschaft, maar zwaait na het EK af.

LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Wie zou de beste kandidaat zijn?

Meest recent

Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

61
61
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

120
120
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

233
233
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

559
559
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

397
397
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

30
30
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

337
337
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

955
955
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

551
551
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

413
413
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

964
964
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

111
111
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

212
212
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

139
139
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

230
230
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

616
616
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

423
423
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

842
842
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1359
1359
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

71
71
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

206
206
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

315
315
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

556
556

Meer sportnieuws