'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

door
'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

Bij Real Madrid heeft het de voorbije weken serieus gestormd, te wijten aan de uitschakeling in de halve finales van de Champions League en enkele pijnlijke puntenverliezen in de competitie. Vooral Eden Hazard kreeg bakken kritiek te slikken omdat hij nog altijd zijn stempel op Real niet kan drukken, maar ook Zinedine Zidane lag onder vuur.

De voorbije weken rezen daardoor weer twijfels over de toekomst van de Franse coach bij de Koninklijke, ondanks dat Zidane nog een contract tot 2022 heeft. Goal weet het nu zeker: Zidane zal op het einde van het seizoen Real verlaten. Hij zou die beslissing zelfs al aan zijn spelers meegedeeld hebben, voor de wedstrijd tegen Sevilla vorige zondag.

Na iets meer dan twee jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tweede ambtstermijn van Zidane in het Bernabeu. Zijn eerste passage van januari 2016 tot mei 2018 was nog bijzonder succesvol, met drie keer eindwinst in de Champions League. In zijn tweede periode kende Zidane op Europees vlak minder succes en moest hij het stellen met de landstitel vorig seizoen.

UPDATE 23u32
Zidane lijkt dus te gaan vertrekken bij Real Madrid, dat de zoektocht naar een opvolger ook al ingezet zou hebben. Volgens L'Equipe du Soir heeft voorzitter Florentino Perez alvast een lijstje met drie kandidaten opgesteld om Zidane op te volgen. Op dat lijstje prijkt onder meer de naam van clubicoon Raul. De 43-jarige ex-spits is momenteel aan de slag als trainer van Castilla, de B-ploeg van Real, en zou dus zijn carrière op dezelfde manier kunnen lanceren als Zidane.

Daarnaast zou Perez uiteraard ook enkele grote namen op het oog hebben. De andere twee kandidaten zijn immers Massimiliano Allegri, die intussen al twee jaar zonder club zit na zijn vertrek bij Juventus, en Joachim Löw. De 61-jarige Duitser staat momenteel nog aan het roer bij Die Mannschaft, maar zwaait na het EK af.

LEES OOK: 'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Wie zou de beste kandidaat zijn?

Meest recent

Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

2
2
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

180
180
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

13
13
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

67
67
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

175
175
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

148
148
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

424
424
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

349
349
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

944
944
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

198
198
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

361
361
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

428
428
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

276
276
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

774
774
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

125
125
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

353
353
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

251
251
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1753
1753
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

190
190
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

229
229
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

365
365
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

368
368
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

502
502
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

652
652
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1197
1197

Meer sportnieuws