'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

door
'Real heeft al drie mogelijke opvolgers voor Zidane klaar'

Bij Real Madrid heeft het de voorbije weken serieus gestormd, te wijten aan de uitschakeling in de halve finales van de Champions League en enkele pijnlijke puntenverliezen in de competitie. Vooral Eden Hazard kreeg bakken kritiek te slikken omdat hij nog altijd zijn stempel op Real niet kan drukken, maar ook Zinedine Zidane lag onder vuur.

De voorbije weken rezen daardoor weer twijfels over de toekomst van de Franse coach bij de Koninklijke, ondanks dat Zidane nog een contract tot 2022 heeft. Goal weet het nu zeker: Zidane zal op het einde van het seizoen Real verlaten. Hij zou die beslissing zelfs al aan zijn spelers meegedeeld hebben, voor de wedstrijd tegen Sevilla vorige zondag.

Na iets meer dan twee jaar lijkt er zo een einde te komen aan de tweede ambtstermijn van Zidane in het Bernabeu. Zijn eerste passage van januari 2016 tot mei 2018 was nog bijzonder succesvol, met drie keer eindwinst in de Champions League. In zijn tweede periode kende Zidane op Europees vlak minder succes en moest hij het stellen met de landstitel vorig seizoen.

UPDATE 23u32
Zidane lijkt dus te gaan vertrekken bij Real Madrid, dat de zoektocht naar een opvolger ook al ingezet zou hebben. Volgens L'Equipe du Soir heeft voorzitter Florentino Perez alvast een lijstje met drie kandidaten opgesteld om Zidane op te volgen. Op dat lijstje prijkt onder meer de naam van clubicoon Raul. De 43-jarige ex-spits is momenteel aan de slag als trainer van Castilla, de B-ploeg van Real, en zou dus zijn carrière op dezelfde manier kunnen lanceren als Zidane.

Daarnaast zou Perez uiteraard ook enkele grote namen op het oog hebben. De andere twee kandidaten zijn immers Massimiliano Allegri, die intussen al twee jaar zonder club zit na zijn vertrek bij Juventus, en Joachim Löw. De 61-jarige Duitser staat momenteel nog aan het roer bij Die Mannschaft, maar zwaait na het EK af.

LEES OOK: 'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Wie zou de beste kandidaat zijn?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

79
79
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

102
102
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

65
65
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

188
188
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

47
47
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

441
441
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

145
145
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

469
469
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

387
387
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

439
439
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

430
430
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws