Juventus boekt in het slot belangrijke zege tegen Inter

door
Juventus boekt in het slot belangrijke zege tegen Inter

Juventus moest vanavond winnen van Inter om een goede kans te blijven houden op een ticket voor de Champions League. In Turijn werd het 3-2 voor de Oude Dame. Er was veel commotie omtrent enkele beslissingen van de scheidsrechter.

Juventus was in de eerste helft de betere ploeg. Ronaldo bracht de thuisploeg verdiend op voorsprong via de stip. Darmian had voordien een lichte trekfout gemaakt op Chiellini. Inter toonde weinig dadendrang, maar kreeg na een ongelukkige fout van De Ligt op Martinez ook een penalty. Lukaku zette die feilloos om: 1-1. Juve kreeg nog wat mogelijkheden, maar het was Cuadrado die alsnog - via een afgeweken bal - de verdiende 2-1 wist te scoren. Dat was ook de ruststand.

Inter begon veel scherper aan de tweede helft en duwde Juve achteruit. De Oude Dame geraakte in de problemen, want Betancur kreeg zijn tweede gele kaart en dus rood. Dat was bijzonder licht. Juventus moest zo nog 35 minuten verder met een man minder. Daardoor moest Pirlo meer werkkracht in de ploeg brengen en Ronaldo werd na 70 minuten gewisseld voor Morata. Hij moest vooral veel gaan lopen, want Juventus kwam amper nog op de helft van Inter. In het slot scoorde Inter dan toch de logische 2-2, na een own-goal van Chiellini. Enkel minuten later lokte Cuadrado een penalty uit en die zette de elfmeter ook feilloos om: 3-2. Brozovic kreeg nog terecht rood. Een zege die Juventus nog heel erg in de race voor een Champions League-ticket weet te houden.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Gaat Juve dat CL-ticket pakken?

Meest recent

'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

3
3
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

33
33
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

33
33
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

207
207
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

20
20
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

81
81
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

116
116
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

127
127
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

71
71
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

106
106
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

129
129
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

316
316
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

54
54
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

344
344
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1117
1117
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

78
78
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

175
175
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

240
240
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

696
696
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

739
739
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

434
434
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

590
590
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

183
183

Meer sportnieuws