Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

Club Brugge maakt kans op een eerste matchbal, terwijl KV Mechelen in de Europe Play Offs zopas de koppositie afsnoepte van KV Oostende. Op speeldag vier staan er dit weekend dan ook andermaal vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Anderlecht en KRC Genk de debatten. Woensdag hielden de Limburgers en Brusselaars elkaar nog in evenwicht, al kan dan niet gezegd worden over het aantal gele kaarten. Genk ging vier keer op de bon, bij Paars-Wit liep enkel Sambi Lokonga tegen de lamp. Het omgekeerde verhaal wat het aantal hoekschoppen betreft: acht stuks voor Anderlecht, slechts drie voor de thuisploeg. Wij gokken dat dit scenario zich herhaalt, en zetten dus in op meer kaarten maar minder corners voor Genk. Dankzij de Bet Builder goed voor 3,20x ons inleggeld.

Drie wedstrijden op zondag, te beginnen met KV Oostende tegen AA Gent. Donderdag trapte Roman Yaremchuk de Buffalo’s op voorsprong, en had hij met nadien tevens nog een assist zo een aanzienlijk aandeel in de broodnodige driepunter van zijn team. Ook in de reguliere competitie hadden de Kustboys het telkens knap lastig met de Oekraïner, die in de afgelopen vier matchen even vaak de netten liet trillen. Mocht hij daar aan het zeetje opnieuw in slagen, en zijn seizoenstotaal zo toch opkrikken tot een fraaie 20 doelpunten, rekenen wij ons 2,40x onze bet rijker.



Vervolgens is het de beurt aan KV Mechelen en Standard om de jacht op de vijfde plaats, en dus dat felbegeerde Europees ticket, verder te zetten. De laatste nederlaag van Malinwa dateert reeds van begin april, al kon Yannick Thoelen daarbij geen enkele keer de nul houden. Aan de overkant blijven de Rouches uiterst wisselvallig presteren, maar scoren doen de troepen van Mbaye Leye wel altijd. Wij kiezen daarom voor een zege van de Mechelaars, zij het wederom zonder een clean sheet op het bord. Met behulp van de Bet Builder 3,80x is die combinatie onze inzet waard.

Als afsluiter kijken Club Brugge en Antwerp elkaar terug in de ogen, een topper die ditmaal hopelijk wat meer spektakel oplevert. Wij hopen er echter niet op, en gaan uit van hoogstens twee goals. Nadat het nog met voorsprong als meest faire ploeg door het regulier seizoen wandelde, pakte Blauw-Zwart in drie matchen in de play-offs trouwens telkens minstens twee gele kaarten. Indien dat nu opnieuw het geval is, en doelmannen Simon Mignolet en Jean Butez zich opgeteld niet meer dan tweemaal moeten omdraaien, levert dat met de Bet Builder 3,35x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor meer corners en minder kaarten voor Anderlecht, een trefzekere Yaremchuk en Mechelse zege mét tegendoelpunt, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.
  

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Wie wint volgens u PO II?

Meest recent

KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

95
95
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

19
19
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

298
298
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

26
26
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

20
20
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

279
279
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

124
124
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

21
21
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

112
112
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

64
64
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

616
616
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

48
48
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

240
240
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

364
364
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

293
293
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

155
155
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

441
441
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

252
252
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

77
77
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

359
359
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

439
439
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

280
280
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37

Meer sportnieuws