Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

43 stemmen
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

Club Brugge maakt kans op een eerste matchbal, terwijl KV Mechelen in de Europe Play Offs zopas de koppositie afsnoepte van KV Oostende. Op speeldag vier staan er dit weekend dan ook andermaal vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Anderlecht en KRC Genk de debatten. Woensdag hielden de Limburgers en Brusselaars elkaar nog in evenwicht, al kan dan niet gezegd worden over het aantal gele kaarten. Genk ging vier keer op de bon, bij Paars-Wit liep enkel Sambi Lokonga tegen de lamp. Het omgekeerde verhaal wat het aantal hoekschoppen betreft: acht stuks voor Anderlecht, slechts drie voor de thuisploeg. Wij gokken dat dit scenario zich herhaalt, en zetten dus in op meer kaarten maar minder corners voor Genk. Dankzij de Bet Builder goed voor 3,20x ons inleggeld.

Drie wedstrijden op zondag, te beginnen met KV Oostende tegen AA Gent. Donderdag trapte Roman Yaremchuk de Buffalo’s op voorsprong, en had hij met nadien tevens nog een assist zo een aanzienlijk aandeel in de broodnodige driepunter van zijn team. Ook in de reguliere competitie hadden de Kustboys het telkens knap lastig met de Oekraïner, die in de afgelopen vier matchen even vaak de netten liet trillen. Mocht hij daar aan het zeetje opnieuw in slagen, en zijn seizoenstotaal zo toch opkrikken tot een fraaie 20 doelpunten, rekenen wij ons 2,40x onze bet rijker.



Vervolgens is het de beurt aan KV Mechelen en Standard om de jacht op de vijfde plaats, en dus dat felbegeerde Europees ticket, verder te zetten. De laatste nederlaag van Malinwa dateert reeds van begin april, al kon Yannick Thoelen daarbij geen enkele keer de nul houden. Aan de overkant blijven de Rouches uiterst wisselvallig presteren, maar scoren doen de troepen van Mbaye Leye wel altijd. Wij kiezen daarom voor een zege van de Mechelaars, zij het wederom zonder een clean sheet op het bord. Met behulp van de Bet Builder 3,80x is die combinatie onze inzet waard.

Als afsluiter kijken Club Brugge en Antwerp elkaar terug in de ogen, een topper die ditmaal hopelijk wat meer spektakel oplevert. Wij hopen er echter niet op, en gaan uit van hoogstens twee goals. Nadat het nog met voorsprong als meest faire ploeg door het regulier seizoen wandelde, pakte Blauw-Zwart in drie matchen in de play-offs trouwens telkens minstens twee gele kaarten. Indien dat nu opnieuw het geval is, en doelmannen Simon Mignolet en Jean Butez zich opgeteld niet meer dan tweemaal moeten omdraaien, levert dat met de Bet Builder 3,35x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor meer corners en minder kaarten voor Anderlecht, een trefzekere Yaremchuk en Mechelse zege mét tegendoelpunt, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.
  

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

Wie wint volgens u PO II?

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

34
34
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

41
41
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

37
37
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

33
33
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

32
32
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

129
129
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

53
53
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

107
107
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

520
520
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

509
509
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

164
164
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

614
614
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

35
35
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

117
117
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

57
57
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

393
393
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

204
204
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

622
622
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

234
234
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

774
774
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

945
945
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

112
112
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

560
560
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1978
1978
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

490
490

Meer sportnieuws