Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

Club Brugge maakt kans op een eerste matchbal, terwijl KV Mechelen in de Europe Play Offs zopas de koppositie afsnoepte van KV Oostende. Op speeldag vier staan er dit weekend dan ook andermaal vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Anderlecht en KRC Genk de debatten. Woensdag hielden de Limburgers en Brusselaars elkaar nog in evenwicht, al kan dan niet gezegd worden over het aantal gele kaarten. Genk ging vier keer op de bon, bij Paars-Wit liep enkel Sambi Lokonga tegen de lamp. Het omgekeerde verhaal wat het aantal hoekschoppen betreft: acht stuks voor Anderlecht, slechts drie voor de thuisploeg. Wij gokken dat dit scenario zich herhaalt, en zetten dus in op meer kaarten maar minder corners voor Genk. Dankzij de Bet Builder goed voor 3,20x ons inleggeld.

Drie wedstrijden op zondag, te beginnen met KV Oostende tegen AA Gent. Donderdag trapte Roman Yaremchuk de Buffalo’s op voorsprong, en had hij met nadien tevens nog een assist zo een aanzienlijk aandeel in de broodnodige driepunter van zijn team. Ook in de reguliere competitie hadden de Kustboys het telkens knap lastig met de Oekraïner, die in de afgelopen vier matchen even vaak de netten liet trillen. Mocht hij daar aan het zeetje opnieuw in slagen, en zijn seizoenstotaal zo toch opkrikken tot een fraaie 20 doelpunten, rekenen wij ons 2,40x onze bet rijker.



Vervolgens is het de beurt aan KV Mechelen en Standard om de jacht op de vijfde plaats, en dus dat felbegeerde Europees ticket, verder te zetten. De laatste nederlaag van Malinwa dateert reeds van begin april, al kon Yannick Thoelen daarbij geen enkele keer de nul houden. Aan de overkant blijven de Rouches uiterst wisselvallig presteren, maar scoren doen de troepen van Mbaye Leye wel altijd. Wij kiezen daarom voor een zege van de Mechelaars, zij het wederom zonder een clean sheet op het bord. Met behulp van de Bet Builder 3,80x is die combinatie onze inzet waard.

Als afsluiter kijken Club Brugge en Antwerp elkaar terug in de ogen, een topper die ditmaal hopelijk wat meer spektakel oplevert. Wij hopen er echter niet op, en gaan uit van hoogstens twee goals. Nadat het nog met voorsprong als meest faire ploeg door het regulier seizoen wandelde, pakte Blauw-Zwart in drie matchen in de play-offs trouwens telkens minstens twee gele kaarten. Indien dat nu opnieuw het geval is, en doelmannen Simon Mignolet en Jean Butez zich opgeteld niet meer dan tweemaal moeten omdraaien, levert dat met de Bet Builder 3,35x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor meer corners en minder kaarten voor Anderlecht, een trefzekere Yaremchuk en Mechelse zege mét tegendoelpunt, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.
  

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

Wie wint volgens u PO II?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

87
87
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

89
89
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

117
117
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

143
143
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

182
182
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

217
217
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

211
211
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

230
230
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

153
153
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

326
326
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

146
146
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

282
282
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

510
510
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

516
516
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

301
301
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

72
72
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

205
205
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

551
551
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

155
155

Meer sportnieuws