Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

Club Brugge maakt kans op een eerste matchbal, terwijl KV Mechelen in de Europe Play Offs zopas de koppositie afsnoepte van KV Oostende. Op speeldag vier staan er dit weekend dan ook andermaal vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Anderlecht en KRC Genk de debatten. Woensdag hielden de Limburgers en Brusselaars elkaar nog in evenwicht, al kan dan niet gezegd worden over het aantal gele kaarten. Genk ging vier keer op de bon, bij Paars-Wit liep enkel Sambi Lokonga tegen de lamp. Het omgekeerde verhaal wat het aantal hoekschoppen betreft: acht stuks voor Anderlecht, slechts drie voor de thuisploeg. Wij gokken dat dit scenario zich herhaalt, en zetten dus in op meer kaarten maar minder corners voor Genk. Dankzij de Bet Builder goed voor 3,20x ons inleggeld.

Drie wedstrijden op zondag, te beginnen met KV Oostende tegen AA Gent. Donderdag trapte Roman Yaremchuk de Buffalo’s op voorsprong, en had hij met nadien tevens nog een assist zo een aanzienlijk aandeel in de broodnodige driepunter van zijn team. Ook in de reguliere competitie hadden de Kustboys het telkens knap lastig met de Oekraïner, die in de afgelopen vier matchen even vaak de netten liet trillen. Mocht hij daar aan het zeetje opnieuw in slagen, en zijn seizoenstotaal zo toch opkrikken tot een fraaie 20 doelpunten, rekenen wij ons 2,40x onze bet rijker.



Vervolgens is het de beurt aan KV Mechelen en Standard om de jacht op de vijfde plaats, en dus dat felbegeerde Europees ticket, verder te zetten. De laatste nederlaag van Malinwa dateert reeds van begin april, al kon Yannick Thoelen daarbij geen enkele keer de nul houden. Aan de overkant blijven de Rouches uiterst wisselvallig presteren, maar scoren doen de troepen van Mbaye Leye wel altijd. Wij kiezen daarom voor een zege van de Mechelaars, zij het wederom zonder een clean sheet op het bord. Met behulp van de Bet Builder 3,80x is die combinatie onze inzet waard.

Als afsluiter kijken Club Brugge en Antwerp elkaar terug in de ogen, een topper die ditmaal hopelijk wat meer spektakel oplevert. Wij hopen er echter niet op, en gaan uit van hoogstens twee goals. Nadat het nog met voorsprong als meest faire ploeg door het regulier seizoen wandelde, pakte Blauw-Zwart in drie matchen in de play-offs trouwens telkens minstens twee gele kaarten. Indien dat nu opnieuw het geval is, en doelmannen Simon Mignolet en Jean Butez zich opgeteld niet meer dan tweemaal moeten omdraaien, levert dat met de Bet Builder 3,35x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor meer corners en minder kaarten voor Anderlecht, een trefzekere Yaremchuk en Mechelse zege mét tegendoelpunt, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.
  

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

Wie wint volgens u PO II?

Meest recent

'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

13
13
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

29
29
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

30
30
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

94
94
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

218
218
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

244
244
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

247
247
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

313
313
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

53
53
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

241
241
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

181
181
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

181
181
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

440
440
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

380
380
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

301
301
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

204
204
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

564
564
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

768
768
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

431
431
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

179
179
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

658
658

Meer sportnieuws