Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

door
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 4!

Club Brugge maakt kans op een eerste matchbal, terwijl KV Mechelen in de Europe Play Offs zopas de koppositie afsnoepte van KV Oostende. Op speeldag vier staan er dit weekend dan ook andermaal vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Anderlecht en KRC Genk de debatten. Woensdag hielden de Limburgers en Brusselaars elkaar nog in evenwicht, al kan dan niet gezegd worden over het aantal gele kaarten. Genk ging vier keer op de bon, bij Paars-Wit liep enkel Sambi Lokonga tegen de lamp. Het omgekeerde verhaal wat het aantal hoekschoppen betreft: acht stuks voor Anderlecht, slechts drie voor de thuisploeg. Wij gokken dat dit scenario zich herhaalt, en zetten dus in op meer kaarten maar minder corners voor Genk. Dankzij de Bet Builder goed voor 3,20x ons inleggeld.

Drie wedstrijden op zondag, te beginnen met KV Oostende tegen AA Gent. Donderdag trapte Roman Yaremchuk de Buffalo’s op voorsprong, en had hij met nadien tevens nog een assist zo een aanzienlijk aandeel in de broodnodige driepunter van zijn team. Ook in de reguliere competitie hadden de Kustboys het telkens knap lastig met de Oekraïner, die in de afgelopen vier matchen even vaak de netten liet trillen. Mocht hij daar aan het zeetje opnieuw in slagen, en zijn seizoenstotaal zo toch opkrikken tot een fraaie 20 doelpunten, rekenen wij ons 2,40x onze bet rijker.



Vervolgens is het de beurt aan KV Mechelen en Standard om de jacht op de vijfde plaats, en dus dat felbegeerde Europees ticket, verder te zetten. De laatste nederlaag van Malinwa dateert reeds van begin april, al kon Yannick Thoelen daarbij geen enkele keer de nul houden. Aan de overkant blijven de Rouches uiterst wisselvallig presteren, maar scoren doen de troepen van Mbaye Leye wel altijd. Wij kiezen daarom voor een zege van de Mechelaars, zij het wederom zonder een clean sheet op het bord. Met behulp van de Bet Builder 3,80x is die combinatie onze inzet waard.

Als afsluiter kijken Club Brugge en Antwerp elkaar terug in de ogen, een topper die ditmaal hopelijk wat meer spektakel oplevert. Wij hopen er echter niet op, en gaan uit van hoogstens twee goals. Nadat het nog met voorsprong als meest faire ploeg door het regulier seizoen wandelde, pakte Blauw-Zwart in drie matchen in de play-offs trouwens telkens minstens twee gele kaarten. Indien dat nu opnieuw het geval is, en doelmannen Simon Mignolet en Jean Butez zich opgeteld niet meer dan tweemaal moeten omdraaien, levert dat met de Bet Builder 3,35x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor meer corners en minder kaarten voor Anderlecht, een trefzekere Yaremchuk en Mechelse zege mét tegendoelpunt, samen goed voor bijna 30x onze inzet bij UNIBET.be.
  

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Wie wint volgens u PO II?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

20
20
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

22
22
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

40
40
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

24
24
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

23
23
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

117
117
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

52
52
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

165
165
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

558
558
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

239
239
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

193
193
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

94
94
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

105
105
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

713
713
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

190
190
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

325
325
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

679
679
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

282
282
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

99
99
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

148
148

Meer sportnieuws