Mignolet viert jubileum: "Al bij al ben ik toch tevreden"

door
Mignolet viert jubileum:

Club Brugge heeft donderdagavond nagelaten om volop te profiteren van het gelijkspel tussen Genk en Anderlecht een dag eerder. Het kwam immers zelf ook niet verder dan een 0-0 op het veld van Antwerp, waardoor in de Champions Play-Off alles bij het oude blijft. Voor Simon Mignolet was er desondanks toch een beetje reden tot vieren.


De doelman speelde immers zijn 500ste wedstrijd op het hoogste niveau. "Ik ben wel blij dat ik in mijn 500ste wedstrijd een zoveelste clean sheet heb behaald", reageert hij op de website van Club. "Dat is vooraf altijd de bedoeling om geen doelpunt tegen te krijgen dus ben ik al bij al toch een beetje tevreden met dit 0-0 resultaat."

Van zijn 500 wedstrijden speelde Mignolet het leeuwendeel voor Liverpool. Hij kwam in totaal 204 keer in actie voor de Engelse grootmacht tussen 2013 en 2019. Voor STVV en Sunderland speelde hij ook meer dan 100 wedstrijden, bij Club staat zijn teller inmiddels op 89 matchen. Hij scoorde in zijn carrière ook één doelpunt, een penalty in een 1-5-zege van STVV op Ronse in tweede klasse in 2009.

LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Zal Mignolet nog de kaap van 600 halen?

Meest recent

Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

13
13
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

48
48
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

56
56
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

199
199
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

138
138
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

84
84
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

248
248
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

116
116
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

813
813
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

152
152
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

110
110
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

23
23
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

509
509
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

594
594
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

387
387
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

420
420
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

137
137
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

232
232
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

353
353
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

328
328
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

269
269
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

150
150
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

512
512
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

389
389

Meer sportnieuws