'Anderlecht krijgt ongewenste huurling terug'

door
'Anderlecht krijgt ongewenste huurling terug'

Anderlecht zal komende zomer ongetwijfeld weer een drukke mercato wachten. Opnieuw ziet het immers een leger aan verhuurde spelers terugkeren en de meesten van hen hebben geen toekomst meer in het Lotto Park. Enkel Antoine Colassin, Michel Vlap en Mustapha Bundu lijken nog op een nieuwe kans te mogen rekenen, voor de anderen zal sportief directeur Peter Verbeke weer een oplossing moeten zoeken.


Zo zal Verbeke ook weer de taak wachten om Aristote Nkaka te slijten. De 25-jarige defensieve middenvelder werd dit seizoen verhuurd aan de Duitse tweedeklasser Paderborn, maar kon zich daar alweer niet doorzetten. Tot deze maand raakte hij er zelfs nooit verder dan een handvol korte invalbeurten. De laatste weken heeft Nkaka wel een basisplaats beet, maar desondanks heeft Paderborn volgens Westfalen-Blatt beslist om zijn aankoopoptie niet te lichten.

Anderlecht nam Nkaka in de zomer van 2019 voor 1 miljoen euro over van KV Oostende, een transfer die beklonken werd door toenmalig sportief directeur Luc Devroe kort nadat hij samen met Marc Coucke van Oostende naar Anderlecht verkast was. Nkaka bleek echter een absolute flop en kwam nooit een seconde in actie voor Paars-Wit. Vorig seizoen werd hij ook al uitgeleend aan Almeria en Racing Santander, maar ook die uitleenbeurten werden geen succes. Nkaka heeft nog een contract tot 2023 bij Anderlecht.

LEES OOK: Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Zal er komende zomer een definitieve oplossing gevonden worden?

Meest recent

'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

34
34
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

35
35
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

99
99
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

62
62
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

42
42
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

16
16
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

64
64
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

132
132
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

315
315
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

202
202
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

212
212
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

337
337
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

50
50
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

464
464
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

324
324
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

648
648
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

451
451
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

352
352
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

75
75
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

131
131
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

788
788
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

616
616
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

297
297
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

355
355
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

903
903

Meer sportnieuws