'Anderlecht krijgt ongewenste huurling terug'

door
'Anderlecht krijgt ongewenste huurling terug'

Anderlecht zal komende zomer ongetwijfeld weer een drukke mercato wachten. Opnieuw ziet het immers een leger aan verhuurde spelers terugkeren en de meesten van hen hebben geen toekomst meer in het Lotto Park. Enkel Antoine Colassin, Michel Vlap en Mustapha Bundu lijken nog op een nieuwe kans te mogen rekenen, voor de anderen zal sportief directeur Peter Verbeke weer een oplossing moeten zoeken.


Zo zal Verbeke ook weer de taak wachten om Aristote Nkaka te slijten. De 25-jarige defensieve middenvelder werd dit seizoen verhuurd aan de Duitse tweedeklasser Paderborn, maar kon zich daar alweer niet doorzetten. Tot deze maand raakte hij er zelfs nooit verder dan een handvol korte invalbeurten. De laatste weken heeft Nkaka wel een basisplaats beet, maar desondanks heeft Paderborn volgens Westfalen-Blatt beslist om zijn aankoopoptie niet te lichten.

Anderlecht nam Nkaka in de zomer van 2019 voor 1 miljoen euro over van KV Oostende, een transfer die beklonken werd door toenmalig sportief directeur Luc Devroe kort nadat hij samen met Marc Coucke van Oostende naar Anderlecht verkast was. Nkaka bleek echter een absolute flop en kwam nooit een seconde in actie voor Paars-Wit. Vorig seizoen werd hij ook al uitgeleend aan Almeria en Racing Santander, maar ook die uitleenbeurten werden geen succes. Nkaka heeft nog een contract tot 2023 bij Anderlecht.

LEES OOK: Anderlecht geeft Manchester United voetballes

Zal er komende zomer een definitieve oplossing gevonden worden?

Meest recent

Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

23
23
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

39
39
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

44
44
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

32
32
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

419
419
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

82
82
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

51
51
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

72
72
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

242
242
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

147
147
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

166
166
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

52
52
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

230
230
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

57
57
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

107
107
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

564
564
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

221
221
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

130
130
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

289
289
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

486
486
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

296
296
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

695
695
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

512
512

Meer sportnieuws