TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze stilaan in actie te schieten in de zoektocht naar versterkingen voor volgend seizoen. Zo zouden ze een bod van 4 miljoen euro uitgebracht hebben op Akinkunmi Amoo, een 18-jarige aanvaller van Hammarby. De Zweedse club zou het bod echter afgewezen hebben omdat ze meer denken te kunnen vangen. De Nigeriaan staat immers ook in de belangstelling van Atletico Madrid, Valencia en Leicester City.



Ook in Cyprus zou Club zijn oog laten vallen hebben op een jong talent. Ze zouden namelijk belangstelling hebben in Loizos Loizou, een 17-jarige aanvaller van Omonia Nicosia. Het talent verzamelde al zijn eerste selecties voor de nationale ploeg en dat is in Brugge niet onopgemerkt gebleven. Weldra zou Club een bod gaan uitbrengen.

Op uitgaand vlak lijkt het erop dat Nabil Dirar zijn laatste wedstrijd voor Club Brugge al gespeeld heeft. De flankaanvaller is geblesseerd en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen en Club zou niet van plan zijn om een vervolg te geven aan zijn uitleenbeurt. De 35-jarige Marokkaan keert in de zomer dus in principe terug naar Fenerbahçe.



Voor Anderlecht lijkt de eerste prioriteit dan weer zijn om Lukas Nmecha te behouden. Daarvoor lijkt het zelfs zeer ver te willen gaan, want volgens Sport/Voetbalmagazine zou de club zo'n 8 à 10 miljoen euro hebben klaarliggen om de spits definitief binnen te halen. Met dat bedrag zouden ze ook voldoen aan de vraagprijs van Manchester City

Lierse Kempenzonen heeft opnieuw een opvallende aanwinst voor volgend seizoen voorgesteld. Het haalt immers Jens Naessens terug naar België. De gewezen aanvaller van Zulte Waregem was begin dit seizoen enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Foggia, maar zat sinds december zonder club.

BUITENLAND



Romelu Lukaku wordt de laatste dagen opnieuw gelinkt aan Manchester City en Chelsea en zou alvast zelf een standpunt ingenomen hebben over een transfer. Hij zou namelijk aan zijn entourage opgedragen hebben om het contact met de Engelse grootmachten open te houden. Indien Antonio Conte zou vertrekken bij Internazionale, zou ook de Rode Duivel immers openstaan voor een transfer. De Nerazzurri zouden wel minstens 120 miljoen euro willen vangen.

In de strijd om Erling Haaland mag alvast één grote naam geschrapt worden. Bij Bayern München bevestigden ze nog eens dat ze momenteel geen interesse hebben in de komst van de Noorse spits. Zolang Robert Lewandowski nog in München rondloopt, heeft het voor de club weinig zin om meer dan 100 miljoen neer te tellen voor een nieuwe spits.



Hugo Broos ging deze week aan de slag als bondscoach van Zuid-Afrika en kondigde alvast de komst van een oude bekende aan. Als assistent neemt hij immers Cedomir Janevski mee. De ex-trainer van onder meer Club Brugge en Waasland-Beveren is momenteel nog aan de slag als hoofdcoach bij Olympiakos Nicosia, maar zal naar Zuid-Afrika afreizen na de Cypriotische bekerfinale komend weekend.

LEES OOK: Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Heeft Club versterking op de flanken nodig?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

42
42
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

19
19
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

40
40
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

147
147
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

139
139
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

198
198
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

341
341
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

275
275
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

663
663
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

533
533
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

216
216
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws