TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

358
TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze stilaan in actie te schieten in de zoektocht naar versterkingen voor volgend seizoen. Zo zouden ze een bod van 4 miljoen euro uitgebracht hebben op Akinkunmi Amoo, een 18-jarige aanvaller van Hammarby. De Zweedse club zou het bod echter afgewezen hebben omdat ze meer denken te kunnen vangen. De Nigeriaan staat immers ook in de belangstelling van Atletico Madrid, Valencia en Leicester City.



Ook in Cyprus zou Club zijn oog laten vallen hebben op een jong talent. Ze zouden namelijk belangstelling hebben in Loizos Loizou, een 17-jarige aanvaller van Omonia Nicosia. Het talent verzamelde al zijn eerste selecties voor de nationale ploeg en dat is in Brugge niet onopgemerkt gebleven. Weldra zou Club een bod gaan uitbrengen.

Op uitgaand vlak lijkt het erop dat Nabil Dirar zijn laatste wedstrijd voor Club Brugge al gespeeld heeft. De flankaanvaller is geblesseerd en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen en Club zou niet van plan zijn om een vervolg te geven aan zijn uitleenbeurt. De 35-jarige Marokkaan keert in de zomer dus in principe terug naar Fenerbahçe.



Voor Anderlecht lijkt de eerste prioriteit dan weer zijn om Lukas Nmecha te behouden. Daarvoor lijkt het zelfs zeer ver te willen gaan, want volgens Sport/Voetbalmagazine zou de club zo'n 8 à 10 miljoen euro hebben klaarliggen om de spits definitief binnen te halen. Met dat bedrag zouden ze ook voldoen aan de vraagprijs van Manchester City. 

Lierse Kempenzonen heeft opnieuw een opvallende aanwinst voor volgend seizoen voorgesteld. Het haalt immers Jens Naessens terug naar België. De gewezen aanvaller van Zulte Waregem was begin dit seizoen enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Foggia, maar zat sinds december zonder club.

BUITENLAND



Romelu Lukaku wordt de laatste dagen opnieuw gelinkt aan Manchester City en Chelsea en zou alvast zelf een standpunt ingenomen hebben over een transfer. Hij zou namelijk aan zijn entourage opgedragen hebben om het contact met de Engelse grootmachten open te houden. Indien Antonio Conte zou vertrekken bij Internazionale, zou ook de Rode Duivel immers openstaan voor een transfer. De Nerazzurri zouden wel minstens 120 miljoen euro willen vangen.

In de strijd om Erling Haaland mag alvast één grote naam geschrapt worden. Bij Bayern München bevestigden ze nog eens dat ze momenteel geen interesse hebben in de komst van de Noorse spits. Zolang Robert Lewandowski nog in München rondloopt, heeft het voor de club weinig zin om meer dan 100 miljoen neer te tellen voor een nieuwe spits.



Hugo Broos ging deze week aan de slag als bondscoach van Zuid-Afrika en kondigde alvast de komst van een oude bekende aan. Als assistent neemt hij immers Cedomir Janevski mee. De ex-trainer van onder meer Club Brugge en Waasland-Beveren is momenteel nog aan de slag als hoofdcoach bij Olympiakos Nicosia, maar zal naar Zuid-Afrika afreizen na de Cypriotische bekerfinale komend weekend.

LEES OOK: ‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Heeft Club versterking op de flanken nodig?

Meest recent

‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

23
23
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

8
8
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

15
15
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

8
8
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

127
127
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

77
77
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

32
32
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

65
65
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

55
55
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

141
141
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

35
35
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

46
46
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

678
678
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

166
166
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

70
70
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

37
37
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

39
39
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

65
65
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

48
48
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

70
70
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

76
76
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

239
239
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

380
380
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

414
414

Meer sportnieuws