TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

358 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze stilaan in actie te schieten in de zoektocht naar versterkingen voor volgend seizoen. Zo zouden ze een bod van 4 miljoen euro uitgebracht hebben op Akinkunmi Amoo, een 18-jarige aanvaller van Hammarby. De Zweedse club zou het bod echter afgewezen hebben omdat ze meer denken te kunnen vangen. De Nigeriaan staat immers ook in de belangstelling van Atletico Madrid, Valencia en Leicester City.



Ook in Cyprus zou Club zijn oog laten vallen hebben op een jong talent. Ze zouden namelijk belangstelling hebben in Loizos Loizou, een 17-jarige aanvaller van Omonia Nicosia. Het talent verzamelde al zijn eerste selecties voor de nationale ploeg en dat is in Brugge niet onopgemerkt gebleven. Weldra zou Club een bod gaan uitbrengen.

Op uitgaand vlak lijkt het erop dat Nabil Dirar zijn laatste wedstrijd voor Club Brugge al gespeeld heeft. De flankaanvaller is geblesseerd en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen en Club zou niet van plan zijn om een vervolg te geven aan zijn uitleenbeurt. De 35-jarige Marokkaan keert in de zomer dus in principe terug naar Fenerbahçe.



Voor Anderlecht lijkt de eerste prioriteit dan weer zijn om Lukas Nmecha te behouden. Daarvoor lijkt het zelfs zeer ver te willen gaan, want volgens Sport/Voetbalmagazine zou de club zo'n 8 à 10 miljoen euro hebben klaarliggen om de spits definitief binnen te halen. Met dat bedrag zouden ze ook voldoen aan de vraagprijs van Manchester City

Lierse Kempenzonen heeft opnieuw een opvallende aanwinst voor volgend seizoen voorgesteld. Het haalt immers Jens Naessens terug naar België. De gewezen aanvaller van Zulte Waregem was begin dit seizoen enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Foggia, maar zat sinds december zonder club.

BUITENLAND



Romelu Lukaku wordt de laatste dagen opnieuw gelinkt aan Manchester City en Chelsea en zou alvast zelf een standpunt ingenomen hebben over een transfer. Hij zou namelijk aan zijn entourage opgedragen hebben om het contact met de Engelse grootmachten open te houden. Indien Antonio Conte zou vertrekken bij Internazionale, zou ook de Rode Duivel immers openstaan voor een transfer. De Nerazzurri zouden wel minstens 120 miljoen euro willen vangen.

In de strijd om Erling Haaland mag alvast één grote naam geschrapt worden. Bij Bayern München bevestigden ze nog eens dat ze momenteel geen interesse hebben in de komst van de Noorse spits. Zolang Robert Lewandowski nog in München rondloopt, heeft het voor de club weinig zin om meer dan 100 miljoen neer te tellen voor een nieuwe spits.



Hugo Broos ging deze week aan de slag als bondscoach van Zuid-Afrika en kondigde alvast de komst van een oude bekende aan. Als assistent neemt hij immers Cedomir Janevski mee. De ex-trainer van onder meer Club Brugge en Waasland-Beveren is momenteel nog aan de slag als hoofdcoach bij Olympiakos Nicosia, maar zal naar Zuid-Afrika afreizen na de Cypriotische bekerfinale komend weekend.

LEES OOK: Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Heeft Club versterking op de flanken nodig?

Meest recent

FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

5
5
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

84
84
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

77
77
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

109
109
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

53
53
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

142
142
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

519
519
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

182
182
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

957
957
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

191
191
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

76
76
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

205
205
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

321
321
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

288
288
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

86
86
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

68
68
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

82
82
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

84
84
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

156
156
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

93
93
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

298
298
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

153
153
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

634
634
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

139
139

Meer sportnieuws