TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

358 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze stilaan in actie te schieten in de zoektocht naar versterkingen voor volgend seizoen. Zo zouden ze een bod van 4 miljoen euro uitgebracht hebben op Akinkunmi Amoo, een 18-jarige aanvaller van Hammarby. De Zweedse club zou het bod echter afgewezen hebben omdat ze meer denken te kunnen vangen. De Nigeriaan staat immers ook in de belangstelling van Atletico Madrid, Valencia en Leicester City.



Ook in Cyprus zou Club zijn oog laten vallen hebben op een jong talent. Ze zouden namelijk belangstelling hebben in Loizos Loizou, een 17-jarige aanvaller van Omonia Nicosia. Het talent verzamelde al zijn eerste selecties voor de nationale ploeg en dat is in Brugge niet onopgemerkt gebleven. Weldra zou Club een bod gaan uitbrengen.

Op uitgaand vlak lijkt het erop dat Nabil Dirar zijn laatste wedstrijd voor Club Brugge al gespeeld heeft. De flankaanvaller is geblesseerd en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen en Club zou niet van plan zijn om een vervolg te geven aan zijn uitleenbeurt. De 35-jarige Marokkaan keert in de zomer dus in principe terug naar Fenerbahçe.



Voor Anderlecht lijkt de eerste prioriteit dan weer zijn om Lukas Nmecha te behouden. Daarvoor lijkt het zelfs zeer ver te willen gaan, want volgens Sport/Voetbalmagazine zou de club zo'n 8 à 10 miljoen euro hebben klaarliggen om de spits definitief binnen te halen. Met dat bedrag zouden ze ook voldoen aan de vraagprijs van Manchester City

Lierse Kempenzonen heeft opnieuw een opvallende aanwinst voor volgend seizoen voorgesteld. Het haalt immers Jens Naessens terug naar België. De gewezen aanvaller van Zulte Waregem was begin dit seizoen enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Foggia, maar zat sinds december zonder club.

BUITENLAND



Romelu Lukaku wordt de laatste dagen opnieuw gelinkt aan Manchester City en Chelsea en zou alvast zelf een standpunt ingenomen hebben over een transfer. Hij zou namelijk aan zijn entourage opgedragen hebben om het contact met de Engelse grootmachten open te houden. Indien Antonio Conte zou vertrekken bij Internazionale, zou ook de Rode Duivel immers openstaan voor een transfer. De Nerazzurri zouden wel minstens 120 miljoen euro willen vangen.

In de strijd om Erling Haaland mag alvast één grote naam geschrapt worden. Bij Bayern München bevestigden ze nog eens dat ze momenteel geen interesse hebben in de komst van de Noorse spits. Zolang Robert Lewandowski nog in München rondloopt, heeft het voor de club weinig zin om meer dan 100 miljoen neer te tellen voor een nieuwe spits.



Hugo Broos ging deze week aan de slag als bondscoach van Zuid-Afrika en kondigde alvast de komst van een oude bekende aan. Als assistent neemt hij immers Cedomir Janevski mee. De ex-trainer van onder meer Club Brugge en Waasland-Beveren is momenteel nog aan de slag als hoofdcoach bij Olympiakos Nicosia, maar zal naar Zuid-Afrika afreizen na de Cypriotische bekerfinale komend weekend.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Heeft Club versterking op de flanken nodig?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

33
33
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

54
54
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

21
21
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

57
57
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

90
90
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

86
86
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

58
58
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

332
332
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

121
121
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

64
64
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

301
301
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

288
288
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

145
145
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

294
294
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

257
257
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

167
167
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

374
374
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

601
601
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

387
387
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws