TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bod van Club geweigerd, Anderlecht legt 10 miljoen klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijken ze stilaan in actie te schieten in de zoektocht naar versterkingen voor volgend seizoen. Zo zouden ze een bod van 4 miljoen euro uitgebracht hebben op Akinkunmi Amoo, een 18-jarige aanvaller van Hammarby. De Zweedse club zou het bod echter afgewezen hebben omdat ze meer denken te kunnen vangen. De Nigeriaan staat immers ook in de belangstelling van Atletico Madrid, Valencia en Leicester City.



Ook in Cyprus zou Club zijn oog laten vallen hebben op een jong talent. Ze zouden namelijk belangstelling hebben in Loizos Loizou, een 17-jarige aanvaller van Omonia Nicosia. Het talent verzamelde al zijn eerste selecties voor de nationale ploeg en dat is in Brugge niet onopgemerkt gebleven. Weldra zou Club een bod gaan uitbrengen.

Op uitgaand vlak lijkt het erop dat Nabil Dirar zijn laatste wedstrijd voor Club Brugge al gespeeld heeft. De flankaanvaller is geblesseerd en zal daardoor dit seizoen niet meer in actie komen en Club zou niet van plan zijn om een vervolg te geven aan zijn uitleenbeurt. De 35-jarige Marokkaan keert in de zomer dus in principe terug naar Fenerbahçe.



Voor Anderlecht lijkt de eerste prioriteit dan weer zijn om Lukas Nmecha te behouden. Daarvoor lijkt het zelfs zeer ver te willen gaan, want volgens Sport/Voetbalmagazine zou de club zo'n 8 à 10 miljoen euro hebben klaarliggen om de spits definitief binnen te halen. Met dat bedrag zouden ze ook voldoen aan de vraagprijs van Manchester City

Lierse Kempenzonen heeft opnieuw een opvallende aanwinst voor volgend seizoen voorgesteld. Het haalt immers Jens Naessens terug naar België. De gewezen aanvaller van Zulte Waregem was begin dit seizoen enkele maanden aan de slag bij het Italiaanse Foggia, maar zat sinds december zonder club.

BUITENLAND



Romelu Lukaku wordt de laatste dagen opnieuw gelinkt aan Manchester City en Chelsea en zou alvast zelf een standpunt ingenomen hebben over een transfer. Hij zou namelijk aan zijn entourage opgedragen hebben om het contact met de Engelse grootmachten open te houden. Indien Antonio Conte zou vertrekken bij Internazionale, zou ook de Rode Duivel immers openstaan voor een transfer. De Nerazzurri zouden wel minstens 120 miljoen euro willen vangen.

In de strijd om Erling Haaland mag alvast één grote naam geschrapt worden. Bij Bayern München bevestigden ze nog eens dat ze momenteel geen interesse hebben in de komst van de Noorse spits. Zolang Robert Lewandowski nog in München rondloopt, heeft het voor de club weinig zin om meer dan 100 miljoen neer te tellen voor een nieuwe spits.



Hugo Broos ging deze week aan de slag als bondscoach van Zuid-Afrika en kondigde alvast de komst van een oude bekende aan. Als assistent neemt hij immers Cedomir Janevski mee. De ex-trainer van onder meer Club Brugge en Waasland-Beveren is momenteel nog aan de slag als hoofdcoach bij Olympiakos Nicosia, maar zal naar Zuid-Afrika afreizen na de Cypriotische bekerfinale komend weekend.

LEES OOK: 'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Heeft Club versterking op de flanken nodig?

Meest recent

'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

45
45
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

26
26
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

108
108
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

114
114
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

311
311
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

199
199
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

367
367
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

169
169
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

357
357
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

89
89
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

71
71
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

533
533
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

747
747
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

99
99
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

154
154
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1623
1623
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

233
233
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1521
1521
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

521
521
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78

Meer sportnieuws