'Huurling heeft laatste wedstrijd gespeeld voor Club Brugge'

door
'Huurling heeft laatste wedstrijd gespeeld voor Club Brugge'

Club Brugge heeft in de play-offs niet de start genomen waar het op gehoopt had. Het pakte amper één op zes tegen Anderlecht en KRC Genk en vooral na de 3-0-pandoering in Genk vorig weekend was de ontgoocheling groot. Blauw-Zwart zal zich donderdag moeten herpakken tegen Antwerp, maar Philippe Clement zal alvast twee spelers moeten missen.


Op zijn persconferentie bevestigde de trainer woensdag dat Federico Ricca en Nabil Dirar dit seizoen niet meer in actie zullen komen. De twee kampen met blessures en zullen normaal gezien niet binnen de twee weken fit zijn. Titularissen waren zij de voorbije maanden sowieso al niet, maar Clement ziet dus wel twee opties wegvallen op de flank.

Ricca slaagde er dit seizoen op links niet in om de concurrentiestrijd met Sobol te winnen en werd ook geremd door blessures. Daardoor raakte hij niet verder dan 20 wedstrijden in alle competities, waarbij hij één assist uitdeelde. Dirar keerde in januari terug naar Jan Breydel negen jaar na zijn vertrek, maar dat werd geen succes. Hij raakte niet verder dan vijf wedstrijden, waarbij zijn enige basisplaatsen kwamen in de Europa League tegen Dynamo Kiev. Op dat moment werd Club geteisterd door een coronagolf.

UPDATE 15u18

Nabil Dirar zal dus niet meer aantreden in deze play-offs. En bij Het Nieuwsblad weten ze dat hij zo zijn laatste wedstrijd voor Club Brugge al gespeeld heeft. Want een Brugse toekomst lijkt niet weggelegd voor de Marokkaan. "De kans is zo goed als nihil dat er na dit seizoen nog een verlengd verblijf inzit, want Dirar is er ook al 35", zegt de krant over de aanvaller.

Zo lijkt het een einde in mineur te worden voor Dirar in Brugge. Normaal gezien keert hij na het seizoen terug naar zijn moederclub Fenerbahce. De ervaren rechterflankspeler kwam in een ver verleden bovendrijven bij KVC Westerlo, waar Blauw-Zwart hem wegplukte. Daarna ging het naar AS Monaco en vervolgens Fenerbahce.

LEES OOK: "Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

Heeft Dirar voldoende gebracht tijdens zijn huurperiode?

Meest recent

Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

6
6
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

14
14
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

15
15
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

188
188
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

113
113
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

16
16
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

374
374
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

275
275
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

244
244
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

69
69
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

173
173
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

358
358
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

98
98
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

235
235
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

94
94
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

456
456
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

70
70
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

522
522
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1013
1013
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

277
277
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1223
1223
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

625
625
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

628
628
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

638
638
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

27
27

Meer sportnieuws