'Lukaku geeft duidelijke transferboodschap aan entourage'

door
'Lukaku geeft duidelijke transferboodschap aan entourage'

Internazionale Milano slaagde er dit seizoen eindelijk in om de jarenlange dominantie van Juventus te doorbreken en legde voor het eerst sinds 2010 beslag op de Italiaanse titel. Maar desondanks kampt de club met zware financiële problemen. En dat zou wel eens grote gevolgen kunnen hebben op sportief vlak.

Ondertussen wordt er samen met de Amerikaanse zakenbank Goldman Sachs gezocht naar een partner die de club van een lening (van naar verluidt 200 à 250 miljoen euro) wil voorzien om de komende zomer door te komen. Indien die lening er niet komt, lijkt Internazionale sowieso genoodzaakt om spelers te verkopen. En daarvoor komt onder meer Romelu Lukaku in aanmerking. De Rode Duivel wil liefst in Milaan blijven om er Champions League-voetbal te spelen, maar de financiële realiteit beslist daar mogelijk anders over. Bovendien heerst er de nodige interesse in onze landgenoot. Zo meldt Sport/Mediaset dat Manchester City al de eerste contacten heeft gelegd met de entourage van Lukaku.

De Champions League-finalist neemt na het seizoen afscheid van Sergio Agüero en wil dus een nieuwe topspits aantrekken. Naast Lukaku worden nog meer pistes gevolgd, maar coach Pep Guardiola zou volgens eerdere berichten erg gecharmeerd zijn door de Rode Duivel. Bovendien heeft Lukaku al een pak ervaring in de Premier League op zak. Ook ex-club Chelsea FC zou overigens geïnteresseerd zijn.

UPDATE 12/05
Ook Corriere dello Sport bevestigt nu dat Manchester City en Chelsea nog altijd op vinkenslag liggen voor Lukaku en dat een vertrek helemaal niet uitgesloten is. Volgens de krant heeft Lukaku zelfs aan zijn entourage opgedragen om de communicatie met de twee Engelse grootmachten open te houden zolang er geen duidelijkheid is over de nabije toekomst van Inter. Daarbij gaat het dan vooral over het al dan niet aanblijven van Antonio Conte, want bij een vertrek van de trainer zou ook Lukaku openstaan voor een transfer.

Bij Inter houden ze alvast rekening met een mogelijk vertrek van hun sterspeler en dus hebben ze al hun vraagprijs bepaald. Als City of Chelsea bereid zou zijn om 120 miljoen euro op tafel te leggen, dan zijn de Nerazzurri bereid om Lukaku te laten gaan.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zal Lukaku echt Inter verlaten?

Meest recent

Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

0
0
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

163
163
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

28
28
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

414
414
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

48
48
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

13
13
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

291
291
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

37
37
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

17
17
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

666
666
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

130
130
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

314
314
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

137
137
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

21
21
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

191
191
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

512
512
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

316
316
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

158
158
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

112
112
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

67
67
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

180
180
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

447
447
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

168
168
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

106
106
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

677
677

Meer sportnieuws