'Lukaku geeft duidelijke transferboodschap aan entourage'

door
'Lukaku geeft duidelijke transferboodschap aan entourage'

Internazionale Milano slaagde er dit seizoen eindelijk in om de jarenlange dominantie van Juventus te doorbreken en legde voor het eerst sinds 2010 beslag op de Italiaanse titel. Maar desondanks kampt de club met zware financiële problemen. En dat zou wel eens grote gevolgen kunnen hebben op sportief vlak.

Ondertussen wordt er samen met de Amerikaanse zakenbank Goldman Sachs gezocht naar een partner die de club van een lening (van naar verluidt 200 à 250 miljoen euro) wil voorzien om de komende zomer door te komen. Indien die lening er niet komt, lijkt Internazionale sowieso genoodzaakt om spelers te verkopen. En daarvoor komt onder meer Romelu Lukaku in aanmerking. De Rode Duivel wil liefst in Milaan blijven om er Champions League-voetbal te spelen, maar de financiële realiteit beslist daar mogelijk anders over. Bovendien heerst er de nodige interesse in onze landgenoot. Zo meldt Sport/Mediaset dat Manchester City al de eerste contacten heeft gelegd met de entourage van Lukaku.

De Champions League-finalist neemt na het seizoen afscheid van Sergio Agüero en wil dus een nieuwe topspits aantrekken. Naast Lukaku worden nog meer pistes gevolgd, maar coach Pep Guardiola zou volgens eerdere berichten erg gecharmeerd zijn door de Rode Duivel. Bovendien heeft Lukaku al een pak ervaring in de Premier League op zak. Ook ex-club Chelsea FC zou overigens geïnteresseerd zijn.

UPDATE 12/05
Ook Corriere dello Sport bevestigt nu dat Manchester City en Chelsea nog altijd op vinkenslag liggen voor Lukaku en dat een vertrek helemaal niet uitgesloten is. Volgens de krant heeft Lukaku zelfs aan zijn entourage opgedragen om de communicatie met de twee Engelse grootmachten open te houden zolang er geen duidelijkheid is over de nabije toekomst van Inter. Daarbij gaat het dan vooral over het al dan niet aanblijven van Antonio Conte, want bij een vertrek van de trainer zou ook Lukaku openstaan voor een transfer.

Bij Inter houden ze alvast rekening met een mogelijk vertrek van hun sterspeler en dus hebben ze al hun vraagprijs bepaald. Als City of Chelsea bereid zou zijn om 120 miljoen euro op tafel te leggen, dan zijn de Nerazzurri bereid om Lukaku te laten gaan.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

🚀

Zal Lukaku echt Inter verlaten?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

2
2
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

34
34
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

62
62
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

45
45
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

38
38
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

75
75
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

253
253
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

165
165
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

241
241
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

97
97
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

180
180
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

249
249
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

536
536
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

218
218
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

196
196
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

389
389
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

443
443
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1303
1303
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws