Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

door
Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

Het doek is – onder voorbehoud – gevallen voor Waasland-Beveren, maar in de Champions’ en Europe Play Offs barst de strijd nu pas echt los. Op de derde speeldag staan er daar dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag trappen KRC Genk en Anderlecht de midweekspeeldag in gang. In het regulier seizoen kon Paul Onuachu niet scoren tegen de Brusselaars, wat hem in de beker dan weer wel lukte. Nu is de Gouden Stier, goed voor zes goals in vijf matchen, meer dan ooit in bloedvorm. Aan de overkant vestigt Vincent Kompany zijn hoop voorin vooral op Lukas Nmecha, wiens kanon weliswaar minder regelmatig afgesteld staat. Beide spitsen nemen bovendien de strafschoppen van hun elftallen, die bovenin dat klassement kamperen, voor hun rekening. Als ze allebei raak treffen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,75x onze inzet op.

Een drukker schema op donderdag, te beginnen met AA Gent versus KV Oostende. Een wedstrijd die garant lijkt te staan voor het nodige spektakel, in het bijzonder dankzij de Kustboys. In hun twee PO-duels lieten zij de netten tot dusver gemiddeld maar liefst acht (!) keer trillen, zij het met wisselend resultaat voor de troepen van Alexander Blessin. Ook bij de Buffalo's vlogen de ballen er de voorbije weken langs weerskanten echter vrij vlotjes in. Wij gokken daarom op een nieuw doelpuntenfestival, waarbij Sinan Bolat en Guillaume Hubert zich in totaal minstens vier keer moeten omdraaien. Goed voor 2,40x ons inleggeld.



Nog in de vroegere PO II neemt Standard het op tegen KV Mechelen. Twee ploegen die erg veel moeite hebben om de nul te houden, vooral dan aan Mechelse zijde. Gelukkig voor Malinwa is Nikola Storm tegenwoordig echter in grootse doen. De winger, normaal nochtans geen toonbeeld van efficiëntie, zit nu aan zeven treffers in zijn laatste vier optredens. Arnaud Bodart is dus gewaarschuwd, al dreigt ook diens collega aan de overkant Yannick Thoelen nogmaals een lastige namiddag te beleven. Indien beide doelmannen verslagen worden, mét Storm op het scorebord, vermenigvuldigen wij onze inzet dankzij de Bet Builder maal 3,10x.

In de race om de titel tracht Antwerp tot slot de crisis bij Club Brugge compleet te maken. Een van de pijnpunten bij Blauw-Zwart is dat het er niet meer in slaagt een achterstand om te buigen in een zege. Iets wat in de reguliere competitie maar liefst de helft van de keren wél lukte. Al sleepte de koploper tegen Anderlecht tenminste nog een puntje uit de brand. Tegen datzelfde Paars-Wit gaf Antwerp zopas dan weer voor de zoveelste keer in de afgelopen weken een voorsprong uit handen. Mocht dat tegen Club opnieuw gebeuren, en de landskampioen met de rug tegen de muur dus alsnog wint, rekenen wij ons 9,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Nmecha en Onuachu die de lege Luminus Arena in vlam zetten, een pak goals in de Ghelamco Arena en een veerkrachtig Club op de Bosuil, samen goed voor bijna 67x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Wie wint PO II?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

35
35
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

10
10
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

135
135
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

86
86
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

366
366
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

193
193
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

299
299
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

257
257
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

637
637
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

591
591
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

83
83
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

223
223
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

82
82
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

167
167
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

320
320
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

385
385

Meer sportnieuws