Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

door
Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

Het doek is – onder voorbehoud – gevallen voor Waasland-Beveren, maar in de Champions’ en Europe Play Offs barst de strijd nu pas echt los. Op de derde speeldag staan er daar dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag trappen KRC Genk en Anderlecht de midweekspeeldag in gang. In het regulier seizoen kon Paul Onuachu niet scoren tegen de Brusselaars, wat hem in de beker dan weer wel lukte. Nu is de Gouden Stier, goed voor zes goals in vijf matchen, meer dan ooit in bloedvorm. Aan de overkant vestigt Vincent Kompany zijn hoop voorin vooral op Lukas Nmecha, wiens kanon weliswaar minder regelmatig afgesteld staat. Beide spitsen nemen bovendien de strafschoppen van hun elftallen, die bovenin dat klassement kamperen, voor hun rekening. Als ze allebei raak treffen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,75x onze inzet op.

Een drukker schema op donderdag, te beginnen met AA Gent versus KV Oostende. Een wedstrijd die garant lijkt te staan voor het nodige spektakel, in het bijzonder dankzij de Kustboys. In hun twee PO-duels lieten zij de netten tot dusver gemiddeld maar liefst acht (!) keer trillen, zij het met wisselend resultaat voor de troepen van Alexander Blessin. Ook bij de Buffalo's vlogen de ballen er de voorbije weken langs weerskanten echter vrij vlotjes in. Wij gokken daarom op een nieuw doelpuntenfestival, waarbij Sinan Bolat en Guillaume Hubert zich in totaal minstens vier keer moeten omdraaien. Goed voor 2,40x ons inleggeld.



Nog in de vroegere PO II neemt Standard het op tegen KV Mechelen. Twee ploegen die erg veel moeite hebben om de nul te houden, vooral dan aan Mechelse zijde. Gelukkig voor Malinwa is Nikola Storm tegenwoordig echter in grootse doen. De winger, normaal nochtans geen toonbeeld van efficiëntie, zit nu aan zeven treffers in zijn laatste vier optredens. Arnaud Bodart is dus gewaarschuwd, al dreigt ook diens collega aan de overkant Yannick Thoelen nogmaals een lastige namiddag te beleven. Indien beide doelmannen verslagen worden, mét Storm op het scorebord, vermenigvuldigen wij onze inzet dankzij de Bet Builder maal 3,10x.

In de race om de titel tracht Antwerp tot slot de crisis bij Club Brugge compleet te maken. Een van de pijnpunten bij Blauw-Zwart is dat het er niet meer in slaagt een achterstand om te buigen in een zege. Iets wat in de reguliere competitie maar liefst de helft van de keren wél lukte. Al sleepte de koploper tegen Anderlecht tenminste nog een puntje uit de brand. Tegen datzelfde Paars-Wit gaf Antwerp zopas dan weer voor de zoveelste keer in de afgelopen weken een voorsprong uit handen. Mocht dat tegen Club opnieuw gebeuren, en de landskampioen met de rug tegen de muur dus alsnog wint, rekenen wij ons 9,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Nmecha en Onuachu die de lege Luminus Arena in vlam zetten, een pak goals in de Ghelamco Arena en een veerkrachtig Club op de Bosuil, samen goed voor bijna 67x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Wie wint PO II?

Meest recent

Croky Cup: Union ontsnapt, hoofdrol VAR in OHL-Club, kermis op Bosuil

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

33
33
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

344
344
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

108
108
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

103
103
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

264
264
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

21
21
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

140
140
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

504
504
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

23
23
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

33
33
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

81
81
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

116
116
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

106
106
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

112
112
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

106
106
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

288
288
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

292
292
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

172
172
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

144
144
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

205
205
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

158
158
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

116
116

Meer sportnieuws