Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

24
Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

Het doek is – onder voorbehoud – gevallen voor Waasland-Beveren, maar in de Champions’ en Europe Play Offs barst de strijd nu pas echt los. Op de derde speeldag staan er daar dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag trappen KRC Genk en Anderlecht de midweekspeeldag in gang. In het regulier seizoen kon Paul Onuachu niet scoren tegen de Brusselaars, wat hem in de beker dan weer wel lukte. Nu is de Gouden Stier, goed voor zes goals in vijf matchen, meer dan ooit in bloedvorm. Aan de overkant vestigt Vincent Kompany zijn hoop voorin vooral op Lukas Nmecha, wiens kanon weliswaar minder regelmatig afgesteld staat. Beide spitsen nemen bovendien de strafschoppen van hun elftallen, die bovenin dat klassement kamperen, voor hun rekening. Als ze allebei raak treffen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,75x onze inzet op.

Een drukker schema op donderdag, te beginnen met AA Gent versus KV Oostende. Een wedstrijd die garant lijkt te staan voor het nodige spektakel, in het bijzonder dankzij de Kustboys. In hun twee PO-duels lieten zij de netten tot dusver gemiddeld maar liefst acht (!) keer trillen, zij het met wisselend resultaat voor de troepen van Alexander Blessin. Ook bij de Buffalo's vlogen de ballen er de voorbije weken langs weerskanten echter vrij vlotjes in. Wij gokken daarom op een nieuw doelpuntenfestival, waarbij Sinan Bolat en Guillaume Hubert zich in totaal minstens vier keer moeten omdraaien. Goed voor 2,40x ons inleggeld.



Nog in de vroegere PO II neemt Standard het op tegen KV Mechelen. Twee ploegen die erg veel moeite hebben om de nul te houden, vooral dan aan Mechelse zijde. Gelukkig voor Malinwa is Nikola Storm tegenwoordig echter in grootse doen. De winger, normaal nochtans geen toonbeeld van efficiëntie, zit nu aan zeven treffers in zijn laatste vier optredens. Arnaud Bodart is dus gewaarschuwd, al dreigt ook diens collega aan de overkant Yannick Thoelen nogmaals een lastige namiddag te beleven. Indien beide doelmannen verslagen worden, mét Storm op het scorebord, vermenigvuldigen wij onze inzet dankzij de Bet Builder maal 3,10x.

In de race om de titel tracht Antwerp tot slot de crisis bij Club Brugge compleet te maken. Een van de pijnpunten bij Blauw-Zwart is dat het er niet meer in slaagt een achterstand om te buigen in een zege. Iets wat in de reguliere competitie maar liefst de helft van de keren wél lukte. Al sleepte de koploper tegen Anderlecht tenminste nog een puntje uit de brand. Tegen datzelfde Paars-Wit gaf Antwerp zopas dan weer voor de zoveelste keer in de afgelopen weken een voorsprong uit handen. Mocht dat tegen Club opnieuw gebeuren, en de landskampioen met de rug tegen de muur dus alsnog wint, rekenen wij ons 9,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Nmecha en Onuachu die de lege Luminus Arena in vlam zetten, een pak goals in de Ghelamco Arena en een veerkrachtig Club op de Bosuil, samen goed voor bijna 67x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

Wie wint PO II?

Meest recent

Boeckx opent Kompany-boekje: "Mijn vrouw heeft het gevoeld"

Vincent Kompany is gewend om altijd maar door te gaan, maar zelfs voor de Bayern-coach lijkt er een ...

5
5
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

11
11
'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Ruud Vormer kreeg bij Knokke de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer, maar de resultaten ...

31
31
Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Romelu Lukaku hoopte op bezoek bij Galatasaray eindelijk een statement te maken, maar de Belgische ...

313
313
Gigantische blunder Ballon d'Or: winnaar nu al bekend?

Is de winnaar van de Ballon d’Or 2026 nu al bekend? En heeft organisator France Football per ...

83
83
‘De Bruyne breekt met Napoli: verrassende bestemming bekend’

Kevin De Bruyne stond zaterdag tegen AS Roma opnieuw aan de aftrap bij Napoli. Toch blijft zijn ...

99
99
Leko waarschuwt titularis: wissel op til bij Club Brugge

Met zeven opeenvolgende overwinningen, waaronder twee stuks in de Champions League, is Club Brugge ...

162
162
Union SG meldt zware tegenvaller: "Maanden buiten strijd"

Union SG kampt dit seizoen met opvallend veel blessureleed. De Brusselaars kwamen vandaag met nog ...

23
23
Wullaert vol emotie op Ballon d'Or: dit is haar klassement

Na enkele moeilijke weken bij de Red Flames krijgt Tessa Wullaert toch nog een persoonlijke ...

22
22
Lardot velt duidelijk verdict over rode kaart Anderlecht

Het was alweer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League, met tal van discutabele fases. ...

432
432
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer in januari?'

Opgeteld zitten ze over alle competities heen al aan 15 doelpunten en acht assists: en of Nicolo ...

344
344
Bruno buiten: Anderlecht stelt ultimatum voor ontslag

Enkele dagen na de deugddoende zege in Polen is het alweer crisis bij RSC Anderlecht, dat zondag met ...

424
424
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

149
149
Albert ziet Standard énorm risico nemen na 0 op 12

Standard heeft zichzelf opnieuw in de problemen gebracht. De Luikenaars leden tegen Genk hun vierde ...

128
128
Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Manchester United verkeert nog maar eens in een enorme crisis. Gary Neville ziet met lede ogen aan ...

75
75
Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

345
345
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

105
105
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

371
371
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

247
247
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

89
89
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

266
266
Bruno met handen in het haar bij RSCA: één énorm probleem

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit moet aan de bak de komende weken en een reeks ...

238
238
Wisselzucht bij Bruno: Defour ziet opvallende reden

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

114
114
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

411
411
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

158
158

Meer sportnieuws