Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

door
Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

Het doek is – onder voorbehoud – gevallen voor Waasland-Beveren, maar in de Champions’ en Europe Play Offs barst de strijd nu pas echt los. Op de derde speeldag staan er daar dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag trappen KRC Genk en Anderlecht de midweekspeeldag in gang. In het regulier seizoen kon Paul Onuachu niet scoren tegen de Brusselaars, wat hem in de beker dan weer wel lukte. Nu is de Gouden Stier, goed voor zes goals in vijf matchen, meer dan ooit in bloedvorm. Aan de overkant vestigt Vincent Kompany zijn hoop voorin vooral op Lukas Nmecha, wiens kanon weliswaar minder regelmatig afgesteld staat. Beide spitsen nemen bovendien de strafschoppen van hun elftallen, die bovenin dat klassement kamperen, voor hun rekening. Als ze allebei raak treffen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,75x onze inzet op.

Een drukker schema op donderdag, te beginnen met AA Gent versus KV Oostende. Een wedstrijd die garant lijkt te staan voor het nodige spektakel, in het bijzonder dankzij de Kustboys. In hun twee PO-duels lieten zij de netten tot dusver gemiddeld maar liefst acht (!) keer trillen, zij het met wisselend resultaat voor de troepen van Alexander Blessin. Ook bij de Buffalo's vlogen de ballen er de voorbije weken langs weerskanten echter vrij vlotjes in. Wij gokken daarom op een nieuw doelpuntenfestival, waarbij Sinan Bolat en Guillaume Hubert zich in totaal minstens vier keer moeten omdraaien. Goed voor 2,40x ons inleggeld.



Nog in de vroegere PO II neemt Standard het op tegen KV Mechelen. Twee ploegen die erg veel moeite hebben om de nul te houden, vooral dan aan Mechelse zijde. Gelukkig voor Malinwa is Nikola Storm tegenwoordig echter in grootse doen. De winger, normaal nochtans geen toonbeeld van efficiëntie, zit nu aan zeven treffers in zijn laatste vier optredens. Arnaud Bodart is dus gewaarschuwd, al dreigt ook diens collega aan de overkant Yannick Thoelen nogmaals een lastige namiddag te beleven. Indien beide doelmannen verslagen worden, mét Storm op het scorebord, vermenigvuldigen wij onze inzet dankzij de Bet Builder maal 3,10x.

In de race om de titel tracht Antwerp tot slot de crisis bij Club Brugge compleet te maken. Een van de pijnpunten bij Blauw-Zwart is dat het er niet meer in slaagt een achterstand om te buigen in een zege. Iets wat in de reguliere competitie maar liefst de helft van de keren wél lukte. Al sleepte de koploper tegen Anderlecht tenminste nog een puntje uit de brand. Tegen datzelfde Paars-Wit gaf Antwerp zopas dan weer voor de zoveelste keer in de afgelopen weken een voorsprong uit handen. Mocht dat tegen Club opnieuw gebeuren, en de landskampioen met de rug tegen de muur dus alsnog wint, rekenen wij ons 9,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Nmecha en Onuachu die de lege Luminus Arena in vlam zetten, een pak goals in de Ghelamco Arena en een veerkrachtig Club op de Bosuil, samen goed voor bijna 67x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Wie wint PO II?

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

7
7
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

45
45
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

25
25
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

109
109
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

130
130
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

35
35
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

81
81
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

288
288
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

47
47
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

208
208
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

189
189
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

74
74
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

191
191
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

98
98
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

122
122
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

389
389
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws