Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

24 stemmen
Zo win jij ruim 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 3!

Het doek is – onder voorbehoud – gevallen voor Waasland-Beveren, maar in de Champions’ en Europe Play Offs barst de strijd nu pas echt los. Op de derde speeldag staan er daar dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op woensdag trappen KRC Genk en Anderlecht de midweekspeeldag in gang. In het regulier seizoen kon Paul Onuachu niet scoren tegen de Brusselaars, wat hem in de beker dan weer wel lukte. Nu is de Gouden Stier, goed voor zes goals in vijf matchen, meer dan ooit in bloedvorm. Aan de overkant vestigt Vincent Kompany zijn hoop voorin vooral op Lukas Nmecha, wiens kanon weliswaar minder regelmatig afgesteld staat. Beide spitsen nemen bovendien de strafschoppen van hun elftallen, die bovenin dat klassement kamperen, voor hun rekening. Als ze allebei raak treffen, levert dat met behulp van de Bet Builder 4,75x onze inzet op.

Een drukker schema op donderdag, te beginnen met AA Gent versus KV Oostende. Een wedstrijd die garant lijkt te staan voor het nodige spektakel, in het bijzonder dankzij de Kustboys. In hun twee PO-duels lieten zij de netten tot dusver gemiddeld maar liefst acht (!) keer trillen, zij het met wisselend resultaat voor de troepen van Alexander Blessin. Ook bij de Buffalo's vlogen de ballen er de voorbije weken langs weerskanten echter vrij vlotjes in. Wij gokken daarom op een nieuw doelpuntenfestival, waarbij Sinan Bolat en Guillaume Hubert zich in totaal minstens vier keer moeten omdraaien. Goed voor 2,40x ons inleggeld.



Nog in de vroegere PO II neemt Standard het op tegen KV Mechelen. Twee ploegen die erg veel moeite hebben om de nul te houden, vooral dan aan Mechelse zijde. Gelukkig voor Malinwa is Nikola Storm tegenwoordig echter in grootse doen. De winger, normaal nochtans geen toonbeeld van efficiëntie, zit nu aan zeven treffers in zijn laatste vier optredens. Arnaud Bodart is dus gewaarschuwd, al dreigt ook diens collega aan de overkant Yannick Thoelen nogmaals een lastige namiddag te beleven. Indien beide doelmannen verslagen worden, mét Storm op het scorebord, vermenigvuldigen wij onze inzet dankzij de Bet Builder maal 3,10x.

In de race om de titel tracht Antwerp tot slot de crisis bij Club Brugge compleet te maken. Een van de pijnpunten bij Blauw-Zwart is dat het er niet meer in slaagt een achterstand om te buigen in een zege. Iets wat in de reguliere competitie maar liefst de helft van de keren wél lukte. Al sleepte de koploper tegen Anderlecht tenminste nog een puntje uit de brand. Tegen datzelfde Paars-Wit gaf Antwerp zopas dan weer voor de zoveelste keer in de afgelopen weken een voorsprong uit handen. Mocht dat tegen Club opnieuw gebeuren, en de landskampioen met de rug tegen de muur dus alsnog wint, rekenen wij ons 9,00x onze bet rijker.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Nmecha en Onuachu die de lege Luminus Arena in vlam zetten, een pak goals in de Ghelamco Arena en een veerkrachtig Club op de Bosuil, samen goed voor bijna 67x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Wie wint PO II?

Meest recent

‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

7
7
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

18
18
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

104
104
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

319
319
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

280
280
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

162
162
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

328
328
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

94
94
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

134
134
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

169
169
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

388
388
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

518
518
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

195
195
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

369
369
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

300
300
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

74
74
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

294
294
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

125
125
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

149
149
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

607
607
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

163
163
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

207
207
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

792
792
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

321
321

Meer sportnieuws