'De Boeck mogelijk aan de slag in Eerste Klasse B'

193 stemmen
'De Boeck mogelijk aan de slag in Eerste Klasse B'

KVC Westerlo sloot het seizoen af op een toch wel teleurstellende vierde plaats in de 1B Pro League. De volgende jaargang willen de Kemphanen ongetwijfeld beter doen en indien mogelijk de promotie afdwingen naar het hoogste niveau. 


Dat zal Westerlo wel zonder coach Bob Peeters moeten doen. Volgens bronnen bij Het Laatste Nieuws is het contract van de ex-Rode Duivel ontbonden. Beide partijen zouden daarover een akkoord gevonden hebben. Peeters had sinds 2017 de trainerstouwtjes in handen in het Kuipje. Wie hem opvolgt, is nog niet duidelijk. 

Daarvoor was Peeters als hoofdcoach actief bij het ter ziele gegane KSC Lokeren, het Engelse Charlton, Waasland-Beveren, AA Gent en Cercle Brugge. Als speler mag de hoog opgeschoten ex-spits terugblikken op een mooie carrière die hem onder meer langs het toenmalige SK Lierse, Roda JC, Millwal en KRC Genk voerde.       

UPDATE 11/05

KVC Westerlo is op zoek naar een nieuwe trainer en de kans bestaat dat het ook deze keer een Belg zal worden. De Kemphanen zouden volgens Het Belang van Limburg hun oog hebben laten vallen op Glen De Boeck. Die zit zonder job na zijn ontslag bij Sporting Lokeren. De Boeck was in het verleden al werkzaam als hoofdtrainer van Cercle Brugge, VVV Venlo, Beerschot, Waasland-Beveren, Moeskroen, KV Kortrjik en Lokeren.

LEES OOK: Westerlo neemt afscheid van verdediger

Zou De Boeck een goede keuze zijn?

Meest recent

Nilsson doet boekje open over interne keuken Club Brugge

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

5
5
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

169
169
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

151
151
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

40
40
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

381
381
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

485
485
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

274
274
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

419
419
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

58
58
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

203
203
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

526
526
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

697
697
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

217
217
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

161
161
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

185
185
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

438
438
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

123
123
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

190
190
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

621
621
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

563
563
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

363
363

Meer sportnieuws