'RSCA en Club botsen op torenhoge vraagprijs voor Belgische sensatie'

door
'RSCA en Club botsen op torenhoge vraagprijs voor Belgische sensatie'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking. De twee Belgische topclubs speuren onder meer rond in Engeland. Daar zijn ze op het spoor gekomen van een jonge Belg.


In oktober 2020 meldden we bij VoetbalNieuws dat Club Brugge interesse had in Ilias Chair van QPR. Blauw-Zwart drukte niet door. Het betrouwbare The Athletic meldt dat Club Brugge nog steeds belangstelling heeft in de jonge aanvallende middenvelder. Ze krijgen wel concurrentie van Anderlecht, waar ze mogelijk een vervanger moeten zoeken voor Yari Verschaeren.

Bologna, Genoa en clubs uit Duitsland en Engeland hebben ook interesse in de speler, die wordt begeleid door Tomasz Radzinski. De voormalige speler van Lierse SK zal niet goedkoop zijn. Chair, die nog voor België en Marokko kan uitkomen, ligt nog tot medio 2025 onder contract en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 4 miljoen euro. De 23-jarige Chair was in The Championship tot op heden goed voor 8 goals en 5 assists in 47 wedstrijden.
UPDATE 13u
Club en Anderlecht zullen zich moeten haasten als ze Chair nog willen binnenhalen, want de concurrentie is dus groot. Behalve de bovengenoemde clubs lonkt ook de Premier League immers naar de jonge Belg. Nog volgens The Athletic toont ook Watford interesse in Chair. De Hornets verzekerden zich onlangs van een terugkeer op het hoogste niveau en zouden de middenvelder dus kunnen meenemen naar de Premier League.
UPDATE 21U25
Volgens het doorgaans goed geïnformeerde EFL Hub zullen Anderlecht en Club Brugge stevig in de geldbuidel moeten tasten als ze Chaïr richting België willen lokken. Het medium meldt namelijk dat Watford een bod van ongeveer 15 miljoen euro wil neerleggen bij QPR. Daardoor lijkt de kapitaalkrachtige promovendus meteen een statement te maken richting de andere gegadigden. De kans op een bod van zowel Club als Anderlecht dat in de buurt komt van de vernoemde 15 miljoen euro, lijkt dan ook nihil te zijn.

LEES OOK: Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Is 15 miljoen te hoog gegrepen voor een Belgische topclub?

Meest recent

Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

4
4
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

3
3
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

42
42
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

23
23
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

62
62
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

475
475
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

105
105
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

175
175
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

404
404
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

130
130
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

131
131
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

41
41
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

84
84
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

255
255
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

309
309
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

218
218
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

281
281
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

63
63
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

125
125
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

57
57
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

245
245
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

179
179
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

264
264
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

94
94
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

122
122

Meer sportnieuws