'RSCA en Club botsen op torenhoge vraagprijs voor Belgische sensatie'

door
'RSCA en Club botsen op torenhoge vraagprijs voor Belgische sensatie'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar aanvallende versterking. De twee Belgische topclubs speuren onder meer rond in Engeland. Daar zijn ze op het spoor gekomen van een jonge Belg.


In oktober 2020 meldden we bij VoetbalNieuws dat Club Brugge interesse had in Ilias Chair van QPR. Blauw-Zwart drukte niet door. Het betrouwbare The Athletic meldt dat Club Brugge nog steeds belangstelling heeft in de jonge aanvallende middenvelder. Ze krijgen wel concurrentie van Anderlecht, waar ze mogelijk een vervanger moeten zoeken voor Yari Verschaeren.

Bologna, Genoa en clubs uit Duitsland en Engeland hebben ook interesse in de speler, die wordt begeleid door Tomasz Radzinski. De voormalige speler van Lierse SK zal niet goedkoop zijn. Chair, die nog voor België en Marokko kan uitkomen, ligt nog tot medio 2025 onder contract en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 4 miljoen euro. De 23-jarige Chair was in The Championship tot op heden goed voor 8 goals en 5 assists in 47 wedstrijden.
UPDATE 13u
Club en Anderlecht zullen zich moeten haasten als ze Chair nog willen binnenhalen, want de concurrentie is dus groot. Behalve de bovengenoemde clubs lonkt ook de Premier League immers naar de jonge Belg. Nog volgens The Athletic toont ook Watford interesse in Chair. De Hornets verzekerden zich onlangs van een terugkeer op het hoogste niveau en zouden de middenvelder dus kunnen meenemen naar de Premier League.
UPDATE 21U25
Volgens het doorgaans goed geïnformeerde EFL Hub zullen Anderlecht en Club Brugge stevig in de geldbuidel moeten tasten als ze Chaïr richting België willen lokken. Het medium meldt namelijk dat Watford een bod van ongeveer 15 miljoen euro wil neerleggen bij QPR. Daardoor lijkt de kapitaalkrachtige promovendus meteen een statement te maken richting de andere gegadigden. De kans op een bod van zowel Club als Anderlecht dat in de buurt komt van de vernoemde 15 miljoen euro, lijkt dan ook nihil te zijn.

LEES OOK: 'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Is 15 miljoen te hoog gegrepen voor een Belgische topclub?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

126
126
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

65
65
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

156
156
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

256
256
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

81
81
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

485
485
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

116
116
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

404
404
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

264
264
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

524
524
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws