Hazard redt in slotseconden nog een punt voor Real in topper

276
Hazard redt in slotseconden nog een punt voor Real in topper

Real Madrid heeft nagelaten om te profiteren van het gelijkspel tussen Atletico Madrid en Barcelona op zaterdag. Invaller Eden Hazard wist in eigen stadion in de topper tegen Sevilla immers pas in de slotseconden een nederlaag te vermijden en Real een punt te bezorgen. Een opmerkelijke interventie van de VAR had er eerder voor gezorgd dat het niet 2-1, maar wel 1-2 voor Sevilla werd.


Het was een zeer bewogen wedstrijd in Valdebebas. Real leek na twaalf minuten op voorsprong te komen, maar de goal van Benzema werd na tussenkomst van de VAR nog afgekeurd wegens nipt buitenspel van assistgever Odriozola. Tien minuten later was het vervolgens aan de overkant raak, toen Fernando Courtois vanuit de draai verraste. Real moest aan de bak, maar kwam halfweg de tweede helft toch langszij. Asensio stond pas een minuut op het veld toen hij een assist van Kroos kon afwerken.

In het slotkwartier leek zich echter een drama te voltrekken voor Real. Benzema werd in de zestien gevloerd door Bounou, waardoor Real een penalty kreeg. De VAR kwam echter tussen en legde de bal aan de overkant op de stip voor vermeend handspel van Militão bij de voorafgaande corner van Sevilla. Rakitic leek het lot van Real te bezegelen. Zidane gooide na de goal met de inbreng van Eden Hazard zijn laatste troef op tafel en de verguisde Rode Duivel deed het zowaar voor de Koninklijke. In de absolute slotfase devieerde hij een schot van Kroos tegen de netten, waardoor Real nog een punt pakte. De titelstrijd in La Liga blijft zo wel ongemeen spannend. Atletico blijft aan de leiding staan met twee punten voorsprong op Barça en Real.

Scoreverloop:
0-1 (22') Fernando
1-1 (67') Asensio
1-2 (78') Rakitic (strafschop)
2-2 (90'+5') Hazard

LEES OOK: Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Wie zal kampioen worden in La Liga?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

34
34
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

52
52
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

37
37
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

46
46
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

357
357
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

83
83
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

149
149
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

283
283
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

322
322
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

150
150
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws