AC Milan deelt Juventus mokerslag uit in strijd om CL

door
AC Milan deelt Juventus mokerslag uit in strijd om CL

De kans lijkt alsmaar groter dat we Juventus volgend seizoen niet in de Champions League zullen zien. De Oude Dame speelde zondagavond immers zijn plaats in de top vier in de Serie A immers definitief kwijt, nadat het in eigen huis vernederd werd door AC Milan. De Rossoneri kwamen met 0-3 winnen in Turijn en wippen over Juve weer de top vier binnen.


Het was vlak voor rust dat de nachtmerrie voor Juventus zich begon te voltrekken. Brahim Diaz opende immers in de blessuretijd van de eerste helft de score. Na rust leek Milan zichzelf nog in nesten te werken toen Kessié een penalty miste en even later Zlatan Ibrahimovic geblesseerd uitviel, maar diens vervanger Rebic stelde in het slotkwartier de punten veilig met de 0-2. Enkele minuten later duwde Tomori met een kopbal het mes nog wat dieper in de wonde.

Door de zege van AC Milan krijgt de razend spannende strijd om de top vier in de Serie A weer een nieuwe wending. Met nog drie speeldagen te gaan wipt Milan nu naar de derde plaats, net als nummer twee Atalanta telt het 72 punten. Napoli staat vierde met 70 punten, terwijl Juventus met 69 punten op de vijfde plaats blijft hangen. Bovendien zijn er nog op speeldag 37 Juventus-Inter en op de slotspeeldag Atalanta-Milan.

Scoreverloop:
0-1 (45'+1') Diaz
0-2 (78') Rebic
0-3 (82') Tomori

LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Zal Juventus nog in de top vier eindigen?

Meest recent

Marc Coucke zorgt voor mysterieuze Bart De Pauw-wending

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

0
0
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

34
34
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

527
527
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

88
88
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

136
136
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

384
384
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

57
57
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

114
114
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

75
75
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

65
65
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

60
60
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

123
123
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

137
137
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

196
196
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

104
104
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

283
283
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

98
98
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

197
197
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

139
139
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

256
256
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

228
228
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

207
207

Meer sportnieuws