AC Milan deelt Juventus mokerslag uit in strijd om CL

door
AC Milan deelt Juventus mokerslag uit in strijd om CL

De kans lijkt alsmaar groter dat we Juventus volgend seizoen niet in de Champions League zullen zien. De Oude Dame speelde zondagavond immers zijn plaats in de top vier in de Serie A immers definitief kwijt, nadat het in eigen huis vernederd werd door AC Milan. De Rossoneri kwamen met 0-3 winnen in Turijn en wippen over Juve weer de top vier binnen.


Het was vlak voor rust dat de nachtmerrie voor Juventus zich begon te voltrekken. Brahim Diaz opende immers in de blessuretijd van de eerste helft de score. Na rust leek Milan zichzelf nog in nesten te werken toen Kessié een penalty miste en even later Zlatan Ibrahimovic geblesseerd uitviel, maar diens vervanger Rebic stelde in het slotkwartier de punten veilig met de 0-2. Enkele minuten later duwde Tomori met een kopbal het mes nog wat dieper in de wonde.

Door de zege van AC Milan krijgt de razend spannende strijd om de top vier in de Serie A weer een nieuwe wending. Met nog drie speeldagen te gaan wipt Milan nu naar de derde plaats, net als nummer twee Atalanta telt het 72 punten. Napoli staat vierde met 70 punten, terwijl Juventus met 69 punten op de vijfde plaats blijft hangen. Bovendien zijn er nog op speeldag 37 Juventus-Inter en op de slotspeeldag Atalanta-Milan.

Scoreverloop:
0-1 (45'+1') Diaz
0-2 (78') Rebic
0-3 (82') Tomori

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Zal Juventus nog in de top vier eindigen?

Meest recent

Boskamp breekt bij immense woede: "Het klopt niet!"

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

2
2
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

17
17
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

216
216
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

129
129
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

107
107
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

106
106
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

108
108
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

79
79
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

342
342
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

308
308
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

114
114
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

730
730
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

423
423
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

116
116
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

525
525
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

652
652
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

966
966
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

164
164
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

143
143
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81

Meer sportnieuws