KV Mechelen heeft nog alle kansen op een Europees ticket. Na het gelijkspel bij AA Gent won het met 5-3 van KV Oostende. Trainer Wouter Vrancken was dan ook een zeer tevreden trainer.
"Het is een teamgebeuren, zowel het verdedigen als de doelpunten die we maken. Dat zie je aan de manier waarop we scoren, de bal gaat vlot rond en de spelers gunnen elkaar ook de doelpunten", zei hij op de website van KV Mechelen.
Toch ziet ook Vrancken dat KV nog efficiënter kan spelen. “We hebben in de zestien toch redelijk wat mogelijkheden gehad, maar achteraf kan je alleen maar genieten van deze prestatie. We hebben een bepaalde mentaliteit gevraagd, en die hebben de spelers vandaag getoond. Zo moeten we iedere wedstrijd aanvatten.”
LEES OOK:
'KV Mechelen pakt uit en wint prestigieus transfergevecht'