Vercauteren voert spreekverbod in voor spelers

210 stemmen
Vercauteren voert spreekverbod in voor spelers

Dieumerci Mbokani zag twee doelpunten na tussenkomst van de VAR afgekeurd worden wegens buitenspel, waarbij er toch wat discussie was over de manier waarop de lijn door de VAR getrokken werd. Maar vooral over de toegevoegde tijd waren ze bij Antwerp niet te spreken. Er zouden in principe vijf minuten blessuretijd gespeeld worden, maar Anderlecht scoorde nog toen die al verstreken waren. 

Franky Vercauteren sakkerde dan ook tegenover Eleven Sports, waarbij hij verklaarde dat de tegenstander geholpen werd door de scheidsrechter. Maar ook op de persconferentie na de match bleef Vercauteren zijn cynische zelve. "Ik heb het hier heel moeilijk mee. Maar soms was het ook makkelijk, zeker met die man langs de zijlijn. Die zei me altijd hetzelfde: dat het buitenspel was. Ik wist telkens direct het antwoord... Of hij ongelijk had? Dat weet ik niet. Kijk, er zijn fases waar je over kan discussiëren, zoals of die tegengoal in minuut 95 of 96 viel. Maar ook dat is weer niet voor commentaar vatbaar, zoals altijd. Ach, het is toch ‘geen avance’, ik ga er geen tijd en energie aan verliezen."

Franky Vercauteren vroeg uitleg aan de scheidsrechter in kwestie en bovendien vaardigde hij een spreekverbod uit voor zijn spelers. "Wat zijn antwoord was? Dat moet je aan hem vragen. Mijn spelers hebben het moeilijk om hun frustraties te bedwingen in kleedkamer. Daarom dat we ze gaan behoeden voor eventuele commentaren, die ik wel zou kunnen begrijpen. Ik snap immers de ontgoocheling van de spelers en de woorden zie daarvoor gebruiken. Maar ik kan alleen maar fier zijn op hun prestatie. Het kon hier ook 1-4 zijn. Als er één ploeg verdiende te winnen, dan was het Antwerp wel. Sorry Anderlecht. Zij hadden het geluk vandaag."

LEES OOK: 'Grote Verschaeren-schok: nieuwe Belgische club op tafel'

Goede beslissing van Vercauteren?

Meest recent

Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

74
74
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

52
52
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

59
59
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

42
42
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

327
327
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

192
192
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

317
317
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

552
552
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

67
67
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

588
588
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

780
780
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

122
122
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

322
322
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

535
535
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

223
223
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

475
475
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

185
185
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

105
105
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

551
551
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

323
323
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1591
1591
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

110
110
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

126
126
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

66
66
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

514
514

Meer sportnieuws