Vercauteren voert spreekverbod in voor spelers

210
Vercauteren voert spreekverbod in voor spelers

Dieumerci Mbokani zag twee doelpunten na tussenkomst van de VAR afgekeurd worden wegens buitenspel, waarbij er toch wat discussie was over de manier waarop de lijn door de VAR getrokken werd. Maar vooral over de toegevoegde tijd waren ze bij Antwerp niet te spreken. Er zouden in principe vijf minuten blessuretijd gespeeld worden, maar Anderlecht scoorde nog toen die al verstreken waren. 

Franky Vercauteren sakkerde dan ook tegenover Eleven Sports, waarbij hij verklaarde dat de tegenstander geholpen werd door de scheidsrechter. Maar ook op de persconferentie na de match bleef Vercauteren zijn cynische zelve. "Ik heb het hier heel moeilijk mee. Maar soms was het ook makkelijk, zeker met die man langs de zijlijn. Die zei me altijd hetzelfde: dat het buitenspel was. Ik wist telkens direct het antwoord... Of hij ongelijk had? Dat weet ik niet. Kijk, er zijn fases waar je over kan discussiëren, zoals of die tegengoal in minuut 95 of 96 viel. Maar ook dat is weer niet voor commentaar vatbaar, zoals altijd. Ach, het is toch ‘geen avance’, ik ga er geen tijd en energie aan verliezen."

Franky Vercauteren vroeg uitleg aan de scheidsrechter in kwestie en bovendien vaardigde hij een spreekverbod uit voor zijn spelers. "Wat zijn antwoord was? Dat moet je aan hem vragen. Mijn spelers hebben het moeilijk om hun frustraties te bedwingen in kleedkamer. Daarom dat we ze gaan behoeden voor eventuele commentaren, die ik wel zou kunnen begrijpen. Ik snap immers de ontgoocheling van de spelers en de woorden zie daarvoor gebruiken. Maar ik kan alleen maar fier zijn op hun prestatie. Het kon hier ook 1-4 zijn. Als er één ploeg verdiende te winnen, dan was het Antwerp wel. Sorry Anderlecht. Zij hadden het geluk vandaag."

LEES OOK: Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

Goede beslissing van Vercauteren?

Meest recent

'Leko houdt adem in: strijd om Tresoldi barst los'

In het slot van de mercato lijkt er plots nog heel wat te bewegen bij Club Brugge. Op inkomend ...

1
1
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: goudhaantje pakt koffers'

Club Brugge streek deze zomer al zo'n 80 miljoen op aan transferinkomsten, maar in het slot van de ...

57
57
De Bruyne verbaast met straffe uitspraken na glansrol

Kevin De Bruyne (35) kende een moeilijk WK waar hij niet echt zijn stempel kon drukken bij de Rode ...

25
25
Vandenbempt voorspelt JPL-revelatie: “Hij toont lef”

De Jupiler Pro League is drie speeldagen ver en de analisten maken al een eerste (vroege) balans op. ...

93
93
Vanderbiest onder druk bij KV Mechelen: “Labiele omstandigheden”

KV Mechelen is niet goed gestart aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. Malinwa stond ...

116
116
'Last-minute vuurwerk bij Club: megadeal in stroomversnelling'

Club Brugge haalde deze zomer al een riant bedrag op met de verkoop van verschillende spelers. En ...

351
351
'Straffe JPL-comeback Bodart; ook KVM haalt oude bekende'

Het eindspel is stilaan ingezet op de zomerse transferperiode. Maar er zitten nog heel wat ...

211
211
Hard dilemma Van Bommel: grote naam gedumpt bij Duivels?

Eind september vatten de Rode Duivels hun Nations League-campagne aan met een XXL-interlandperiode ...

636
636
Club shopt bij Kompany: opvallende transferdetail lekt uit

Even leek het erop dat Club Brugge na de komst van Matteo Dams klaar was met zijn transferwerk aan ...

506
506
'Liverpool tot uiterste: spectaculaire opvolger Salah nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

150
150
Hans Vanaken emotioneel: boodschap Club raakt diep

Hij heeft in Brugge intussen zowat alles meegemaakt. Grote overwinningen, prijzen, moeilijke ...

393
393
Engeland schrikt van bekentenis Tielemans: “Wat?”

Een luchtige uitspraak van Youri Tielemans zorgt plots voor ophef in Engeland. Na de pijnlijke ...

190
190
'Club Brugge zet record scherper: kaap van 50 miljoen'

Vooraf werd al aangekondigd dat Club Brugge wel eens een bijzonder drukke zomer tegemoet kon gaan. ...

706
706
Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag drie op het programma. Zoals gebruikelijk ...

687
687
Sam Kerkhofs bracht Steven Defour op een verrassend pad

Steven Defour heeft door de jaren heen heel wat meegemaakt, zowel op als naast het voetbalveld. De ...

131
131
'Ahoka neemt afscheid: Antwerp all-in voor vervanger'

Terwijl de fans nog altijd aan het bekomen zijn, gaat Antwerp na het knotsgekke 4-4 gelijkspel tegen ...

302
302
'Club Brugge pakt uit: winger Bayern medisch gekeurd'

Ruim een week voor het sluiten van de transfermarkt leek het inkomend huiswerk van Club Brugge al ...

625
625
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

266
266
Kwalijk gerucht: 'Trainer kreeg commissie op transfer Club'

Bij Club Brugge lijken ze voorlopig klaar te zijn met hun inkomende transferhuiswerk, tenzij ze ...

323
323
Debast eindelijk weer voetballer: "Het was niet makkelijk"

Rudi Garcia rekende de voorbije dagen af met de voetbalbond na zijn ontslag als bondscoach van de ...

47
47
Doku haalt stevig uit naar Rudi Garcia

De Rode Duivels beginnen in september aan hun nieuwe campagne in de Nations League met Mark van ...

629
629
'Nieuwe twist: Lille krijgt volgende bod op Fernandez-Pardo'

Het is een zeer bewogen zomer voor Matias Fernandez-Pardo. De 21-jarige aanvaller was eerst de grote ...

99
99
Borkelmans heeft zeer straffe uitdaging beet

Sinds zijn passage als assistent van Marc Wilmots bij de Rode Duivels is er in de Belgische ...

86
86
Ruben Van Gucht maandenlang gevolgd: opmerkelijke onthulling

Ruben Van Gucht blijft schijnbaar overal opduiken. Controversieel of niet, aan aandacht ...

82
82
Schotse baas komt met straffe onthulling over Pocognoli

Sébastien Pocognoli heeft deze zomer na zijn vertrek bij AS Monaco snel een nieuwe uitdaging ...

93
93

Meer sportnieuws