Vercauteren voert spreekverbod in voor spelers

door
Vercauteren voert spreekverbod in voor spelers

Dieumerci Mbokani zag twee doelpunten na tussenkomst van de VAR afgekeurd worden wegens buitenspel, waarbij er toch wat discussie was over de manier waarop de lijn door de VAR getrokken werd. Maar vooral over de toegevoegde tijd waren ze bij Antwerp niet te spreken. Er zouden in principe vijf minuten blessuretijd gespeeld worden, maar Anderlecht scoorde nog toen die al verstreken waren. 

Franky Vercauteren sakkerde dan ook tegenover Eleven Sports, waarbij hij verklaarde dat de tegenstander geholpen werd door de scheidsrechter. Maar ook op de persconferentie na de match bleef Vercauteren zijn cynische zelve. "Ik heb het hier heel moeilijk mee. Maar soms was het ook makkelijk, zeker met die man langs de zijlijn. Die zei me altijd hetzelfde: dat het buitenspel was. Ik wist telkens direct het antwoord... Of hij ongelijk had? Dat weet ik niet. Kijk, er zijn fases waar je over kan discussiëren, zoals of die tegengoal in minuut 95 of 96 viel. Maar ook dat is weer niet voor commentaar vatbaar, zoals altijd. Ach, het is toch ‘geen avance’, ik ga er geen tijd en energie aan verliezen."

Franky Vercauteren vroeg uitleg aan de scheidsrechter in kwestie en bovendien vaardigde hij een spreekverbod uit voor zijn spelers. "Wat zijn antwoord was? Dat moet je aan hem vragen. Mijn spelers hebben het moeilijk om hun frustraties te bedwingen in kleedkamer. Daarom dat we ze gaan behoeden voor eventuele commentaren, die ik wel zou kunnen begrijpen. Ik snap immers de ontgoocheling van de spelers en de woorden zie daarvoor gebruiken. Maar ik kan alleen maar fier zijn op hun prestatie. Het kon hier ook 1-4 zijn. Als er één ploeg verdiende te winnen, dan was het Antwerp wel. Sorry Anderlecht. Zij hadden het geluk vandaag."

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Goede beslissing van Vercauteren?

Meest recent

Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

8
8
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

65
65
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

65
65
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

48
48
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

36
36
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

98
98
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

115
115
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

119
119
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

14
14
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

263
263
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

279
279
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

100
100
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

544
544
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

80
80
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

224
224
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

95
95
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

527
527
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

155
155
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

338
338

Meer sportnieuws