Seraing beleeft een sprookje en dompelt Waasland-Beveren in rouw

329
Seraing beleeft een sprookje en dompelt Waasland-Beveren in rouw

Na een knalprestatie heeft Seraing het lot van Waasland-Beveren bezegeld. Het team van Ferrera kwam op achterstand vanavond maar maakte nadien gehakt van het team van Nicky Hayen. Voor de Metallo's is het meteen de tweede promotie op een rij.

Na het gelijkspel van vorige week in het Pairay stadion lag alles nog open vanavond. Waasland-Beveren had op papier de beste uitgangspositie na een 1-1 gelijkspel maar was er zeker niet gerust op na de sterke prestatie van Seraing vorige week. Koita kwam opnieuw in de basis bij de thuisploeg, Faye kreeg een stek in het elftal bij de bezoekers.
Sterke start van Waaslanders, Seraing neemt nadien over
Waasland-Beveren opende sterk en kreeg op het kwartier opnieuw een cadeautje van Seraing toen Faye handspel beging in de zestien meter. Frey pakte dat geschenk in dank aan en zette zijn team op een 1-0 voorsprong. De Metallo's waren nauwelijks aangeslagen en een paar minuten later kreeg het ook een strafschop. Topschutter Mikautadze maakte al snel de gelijkmaker: 1-1. Nadien was het lange tijd windstil maar op slag van rust namen de bezoekers helemaal de bovenhand. Eerst redde Jackers nog op pogingen van Lahssaini en Mikautadze maar uiteindelijk was de thuisdoelman kansloos bij de 1-2 van Sabaouni.

Mikautadze en Sabaouni buigen een vroege achterstand om.
Even Beverse hoop, nadien draait Seraing de Waaslanders door gehaktmolen
Na de pauze gaf Sinani zijn team nog wat hoop met de 2-2 na dik vijf minuten spelen. Lang duurde die hoop echter niet, iets voorbij het uur maakte Faye zijn foutje helemaal goed door de 2-3 overhoeks in doel te koppen. Wie anders dan Mikautadze beslechtte het lot van Waasland-Beveren helemaal door de 2-4 in doel te schieten. De thuisploeg vocht nog met man en macht maar werd in de blessuretijd helemaal monddood gemaakt met de 2-5 van Bernier. Het feestje van de Metallo's kon losbarsten terwijl heel Waasland-Beveren verweesd achterbleef.
Scoreverloop:
1-0 (15') Frey (p), 1-1 (22') Mikautadze (p), 1-2 (45+4') Sabaouni, 2-2 (51') Sinani, 2-3 (62') Faye, 2-4 (70') Mikautadze, 2-5 (90+5') Bernier

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Heeft Seraing zijn plek in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

24
24
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

39
39
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

23
23
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

114
114
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

46
46
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

221
221
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

109
109
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

96
96
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

329
329
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

346
346
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

305
305
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws