Seraing beleeft een sprookje en dompelt Waasland-Beveren in rouw

329
Seraing beleeft een sprookje en dompelt Waasland-Beveren in rouw

Na een knalprestatie heeft Seraing het lot van Waasland-Beveren bezegeld. Het team van Ferrera kwam op achterstand vanavond maar maakte nadien gehakt van het team van Nicky Hayen. Voor de Metallo's is het meteen de tweede promotie op een rij.

Na het gelijkspel van vorige week in het Pairay stadion lag alles nog open vanavond. Waasland-Beveren had op papier de beste uitgangspositie na een 1-1 gelijkspel maar was er zeker niet gerust op na de sterke prestatie van Seraing vorige week. Koita kwam opnieuw in de basis bij de thuisploeg, Faye kreeg een stek in het elftal bij de bezoekers.
Sterke start van Waaslanders, Seraing neemt nadien over
Waasland-Beveren opende sterk en kreeg op het kwartier opnieuw een cadeautje van Seraing toen Faye handspel beging in de zestien meter. Frey pakte dat geschenk in dank aan en zette zijn team op een 1-0 voorsprong. De Metallo's waren nauwelijks aangeslagen en een paar minuten later kreeg het ook een strafschop. Topschutter Mikautadze maakte al snel de gelijkmaker: 1-1. Nadien was het lange tijd windstil maar op slag van rust namen de bezoekers helemaal de bovenhand. Eerst redde Jackers nog op pogingen van Lahssaini en Mikautadze maar uiteindelijk was de thuisdoelman kansloos bij de 1-2 van Sabaouni.

Mikautadze en Sabaouni buigen een vroege achterstand om.
Even Beverse hoop, nadien draait Seraing de Waaslanders door gehaktmolen
Na de pauze gaf Sinani zijn team nog wat hoop met de 2-2 na dik vijf minuten spelen. Lang duurde die hoop echter niet, iets voorbij het uur maakte Faye zijn foutje helemaal goed door de 2-3 overhoeks in doel te koppen. Wie anders dan Mikautadze beslechtte het lot van Waasland-Beveren helemaal door de 2-4 in doel te schieten. De thuisploeg vocht nog met man en macht maar werd in de blessuretijd helemaal monddood gemaakt met de 2-5 van Bernier. Het feestje van de Metallo's kon losbarsten terwijl heel Waasland-Beveren verweesd achterbleef.
Scoreverloop:
1-0 (15') Frey (p), 1-1 (22') Mikautadze (p), 1-2 (45+4') Sabaouni, 2-2 (51') Sinani, 2-3 (62') Faye, 2-4 (70') Mikautadze, 2-5 (90+5') Bernier

Heeft Seraing zijn plek in de Jupiler Pro League?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

23
23
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

17
17
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

8
8
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

33
33
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

72
72
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

174
174
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

246
246
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

101
101
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws