'Antwerp ziet nog twee besmette spelers afhaken voor Anderlecht'

door
'Antwerp ziet nog twee besmette spelers afhaken voor Anderlecht'

Antwerp heeft vorig weekend zijn start in Play-Off I gemist door in de eigen Bosuil met 2-3 onderuit te gaan tegen KRC Genk. Daardoor gaf de Great Old de tweede plaats uit handen en het kan zondag dus maar beter winnen tegen Anderlecht. Bovendien hebben ze bij Antwerp wel nog wat goed te maken na de 1-4-pandoering in de reguliere competitie enkele weken terug én de soap rond de transfer van Lior Refaelov.

Alleen zal Franky Vercauteren wel moeten sleutelen aan zijn elftal, want Gazet van Antwerpen meldt dat hij niet zal kunnen rekenen op Dylan Batubinsika en Didier Lamkel Zé. Beide spelers hebben positief getest op het coronavirus en zullen dus niet in actie kunnen komen. Vooral het afhaken van Lamkel Zé is een grote tegenvaller voor Antwerp.

UPDATE 13u
Het is overigens niet bij Lamkel Zé en Batubinsika gebleven. Het Laatste Nieuws meldt dat het totale aantal besmettingen bij Antwerp op vier spelers staat, want ook Frank Boya en Felipe Avenatti zouden nog een positieve test afgelegd hebben. Ook zij moeten dus passen voor de match tegen Anderlecht. Voor Vercauteren is dat wel een minder groot probleem, want in tegenstelling tot bovengenoemd duo zijn Boya en Avenatti geen titularissen. De eerste was vorige week tegen Genk invaller, Avenatti haalde zelfs het wedstrijdblad niet.

LEES OOK: Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Zal Antwerp hen missen?

Meest recent

Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

19
19
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

57
57
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

23
23
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

178
178
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

23
23
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

55
55
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

60
60
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

157
157
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

143
143
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

68
68
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

328
328
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

154
154
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

292
292
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

241
241
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

276
276
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

187
187
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

59
59
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

207
207
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

148
148
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

183
183
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

171
171
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

70
70
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

256
256
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

310
310
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

57
57

Meer sportnieuws