TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou komende zomer een opvallende slag kunnen slaan. Engelse media stellen dat Blauw-Zwart geïnteresseerd is in een terugkeer van José Izquierdo. Die won vijf jaar geleden nog de Gouden Schoen als speler van Club, maar kwam bij Brighton de voorbije twee seizoenen niet in actie. De Colombiaan is straks einde contract, waardoor hij gratis zou kunnen terugkeren.



Club werd een tijdje geleden ook gelinkt aan Morten Frendrup, een jonge middenvelder van Brondby. Die lijkt voorlopig echter geen oren te hebben naar een transfer, want hij geeft aan dat hij het deze zomer te vroeg acht om al de stap naar het buitenland te zetten. Op termijn wil de 19-jarige Deen dat uiteraard wel doen.

Na vijf jaar als jeugdtrainer zou Maarten Martens Club gaan verlaten. De 36-jarige ex-Rode Duivel zou aangesteld worden als hoofdtrainer van Jong AZ voor volgend seizoen. Martens beleefde zijn hoogdagen als speler in Alkmaar en keert dus terug naar het oude nest om zijn trainerscarrière te starten.



Anderlecht en Genk zouden hun oog laten vallen hebben op een revelatie van dit seizoen in de JPL. Volgens Turkse media zijn beide teams geïnteresseerd in Michael Frey, die dit seizoen vlot scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is eigendom van Fenerbahçe. De berichten lijken wel met een korreltje zout genomen te moeten worden.

Wel zou het Paars-Wit menens zijn in de strijd om Gabriel Rojas. Argentijnse media melden dat Anderlecht een bod van 1,5 miljoen euro voorbereid op de linksachter van San Lorenzo. Dat zorgt wel voor verwarring, want de Paraguayaan zou over een aflopend contract beschikken. Het is dus niet meteen duidelijk waarom Anderlecht zou moeten betalen.



Het lijkt momenteel hoogst onzeker dat Luciano D'Onofrio volgend seizoen nog de sportieve baas van Antwerp zal zijn en hij wordt al aan een opvallende uitdaging gelinkt. D'Onofrio was vorig weekend aanwezig op de barragematch tussen Waasland-Beveren en Seraing, wat speculatie doet oplaaien dat D'Onofrio bij de 1B-club aan de slag zou kunnen gaan. Zijn broer Dominique was er in het verleden al technisch directeur.

Bij Standard willen ze graag de contracten verlengen van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha  maar de drie smaakmakers weigeren voorlopig bij te tekenen. Ze vinden het Luikse aanbod nog onvoldoende. Vooral met Raskin zullen ze in Luik echter snel een akkoord willen vinden, want de middenvelder heeft nog maar een jaar contract. De twee anderen liggen nog vast tot 2023.

BUITENLAND



Eden Hazard stond de voorbije dagen in het oog van de storm na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League. Volgens Marca zou de Rode Duivel komende zomer moeten vertrekken bij de Koninklijke, net als Marcelo en Isco. Na zijn tegenvallende prestaties van de voorbije twee seizoenen zouden ze bij Real niet met hem verder willen.

José Mourinho werd aangesteld als trainer van AS Roma voor volgend seizoen en de Portugees zou alvast volop bezig zijn met de zoektocht naar versterking. Daarvoor kijkt hij ook naar zijn ex-club, want hij zou twee spelers van Tottenham naar de Italiaanse hoofdstad willen halen. Pierre-Emile Hojbjerg en Eric Dier zouden hoog op zijn verlanglijstje staan.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Zou Izquierdo nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

3
3
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

8
8
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

31
31
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

20
20
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

43
43
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

29
29
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

131
131
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

267
267
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

30
30
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

148
148
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

30
30
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

60
60
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

84
84
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

88
88
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

476
476
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

235
235
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

173
173
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

148
148
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

319
319
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

251
251
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

36
36
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

94
94
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

146
146

Meer sportnieuws