TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou komende zomer een opvallende slag kunnen slaan. Engelse media stellen dat Blauw-Zwart geïnteresseerd is in een terugkeer van José Izquierdo. Die won vijf jaar geleden nog de Gouden Schoen als speler van Club, maar kwam bij Brighton de voorbije twee seizoenen niet in actie. De Colombiaan is straks einde contract, waardoor hij gratis zou kunnen terugkeren.



Club werd een tijdje geleden ook gelinkt aan Morten Frendrup, een jonge middenvelder van Brondby. Die lijkt voorlopig echter geen oren te hebben naar een transfer, want hij geeft aan dat hij het deze zomer te vroeg acht om al de stap naar het buitenland te zetten. Op termijn wil de 19-jarige Deen dat uiteraard wel doen.

Na vijf jaar als jeugdtrainer zou Maarten Martens Club gaan verlaten. De 36-jarige ex-Rode Duivel zou aangesteld worden als hoofdtrainer van Jong AZ voor volgend seizoen. Martens beleefde zijn hoogdagen als speler in Alkmaar en keert dus terug naar het oude nest om zijn trainerscarrière te starten.



Anderlecht en Genk zouden hun oog laten vallen hebben op een revelatie van dit seizoen in de JPL. Volgens Turkse media zijn beide teams geïnteresseerd in Michael Frey, die dit seizoen vlot scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is eigendom van Fenerbahçe. De berichten lijken wel met een korreltje zout genomen te moeten worden.

Wel zou het Paars-Wit menens zijn in de strijd om Gabriel Rojas. Argentijnse media melden dat Anderlecht een bod van 1,5 miljoen euro voorbereid op de linksachter van San Lorenzo. Dat zorgt wel voor verwarring, want de Paraguayaan zou over een aflopend contract beschikken. Het is dus niet meteen duidelijk waarom Anderlecht zou moeten betalen.



Het lijkt momenteel hoogst onzeker dat Luciano D'Onofrio volgend seizoen nog de sportieve baas van Antwerp zal zijn en hij wordt al aan een opvallende uitdaging gelinkt. D'Onofrio was vorig weekend aanwezig op de barragematch tussen Waasland-Beveren en Seraing, wat speculatie doet oplaaien dat D'Onofrio bij de 1B-club aan de slag zou kunnen gaan. Zijn broer Dominique was er in het verleden al technisch directeur.

Bij Standard willen ze graag de contracten verlengen van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha  maar de drie smaakmakers weigeren voorlopig bij te tekenen. Ze vinden het Luikse aanbod nog onvoldoende. Vooral met Raskin zullen ze in Luik echter snel een akkoord willen vinden, want de middenvelder heeft nog maar een jaar contract. De twee anderen liggen nog vast tot 2023.

BUITENLAND



Eden Hazard stond de voorbije dagen in het oog van de storm na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League. Volgens Marca zou de Rode Duivel komende zomer moeten vertrekken bij de Koninklijke, net als Marcelo en Isco. Na zijn tegenvallende prestaties van de voorbije twee seizoenen zouden ze bij Real niet met hem verder willen.

José Mourinho werd aangesteld als trainer van AS Roma voor volgend seizoen en de Portugees zou alvast volop bezig zijn met de zoektocht naar versterking. Daarvoor kijkt hij ook naar zijn ex-club, want hij zou twee spelers van Tottenham naar de Italiaanse hoofdstad willen halen. Pierre-Emile Hojbjerg en Eric Dier zouden hoog op zijn verlanglijstje staan.

LEES OOK: 'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Zou Izquierdo nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

28
28
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

16
16
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

352
352
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

42
42
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

253
253
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

58
58
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

302
302
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

157
157
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

133
133
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

307
307
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

297
297
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

706
706
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws