TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou komende zomer een opvallende slag kunnen slaan. Engelse media stellen dat Blauw-Zwart geïnteresseerd is in een terugkeer van José Izquierdo. Die won vijf jaar geleden nog de Gouden Schoen als speler van Club, maar kwam bij Brighton de voorbije twee seizoenen niet in actie. De Colombiaan is straks einde contract, waardoor hij gratis zou kunnen terugkeren.



Club werd een tijdje geleden ook gelinkt aan Morten Frendrup, een jonge middenvelder van Brondby. Die lijkt voorlopig echter geen oren te hebben naar een transfer, want hij geeft aan dat hij het deze zomer te vroeg acht om al de stap naar het buitenland te zetten. Op termijn wil de 19-jarige Deen dat uiteraard wel doen.

Na vijf jaar als jeugdtrainer zou Maarten Martens Club gaan verlaten. De 36-jarige ex-Rode Duivel zou aangesteld worden als hoofdtrainer van Jong AZ voor volgend seizoen. Martens beleefde zijn hoogdagen als speler in Alkmaar en keert dus terug naar het oude nest om zijn trainerscarrière te starten.



Anderlecht en Genk zouden hun oog laten vallen hebben op een revelatie van dit seizoen in de JPL. Volgens Turkse media zijn beide teams geïnteresseerd in Michael Frey, die dit seizoen vlot scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is eigendom van Fenerbahçe. De berichten lijken wel met een korreltje zout genomen te moeten worden.

Wel zou het Paars-Wit menens zijn in de strijd om Gabriel Rojas. Argentijnse media melden dat Anderlecht een bod van 1,5 miljoen euro voorbereid op de linksachter van San Lorenzo. Dat zorgt wel voor verwarring, want de Paraguayaan zou over een aflopend contract beschikken. Het is dus niet meteen duidelijk waarom Anderlecht zou moeten betalen.



Het lijkt momenteel hoogst onzeker dat Luciano D'Onofrio volgend seizoen nog de sportieve baas van Antwerp zal zijn en hij wordt al aan een opvallende uitdaging gelinkt. D'Onofrio was vorig weekend aanwezig op de barragematch tussen Waasland-Beveren en Seraing, wat speculatie doet oplaaien dat D'Onofrio bij de 1B-club aan de slag zou kunnen gaan. Zijn broer Dominique was er in het verleden al technisch directeur.

Bij Standard willen ze graag de contracten verlengen van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha  maar de drie smaakmakers weigeren voorlopig bij te tekenen. Ze vinden het Luikse aanbod nog onvoldoende. Vooral met Raskin zullen ze in Luik echter snel een akkoord willen vinden, want de middenvelder heeft nog maar een jaar contract. De twee anderen liggen nog vast tot 2023.

BUITENLAND



Eden Hazard stond de voorbije dagen in het oog van de storm na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League. Volgens Marca zou de Rode Duivel komende zomer moeten vertrekken bij de Koninklijke, net als Marcelo en Isco. Na zijn tegenvallende prestaties van de voorbije twee seizoenen zouden ze bij Real niet met hem verder willen.

José Mourinho werd aangesteld als trainer van AS Roma voor volgend seizoen en de Portugees zou alvast volop bezig zijn met de zoektocht naar versterking. Daarvoor kijkt hij ook naar zijn ex-club, want hij zou twee spelers van Tottenham naar de Italiaanse hoofdstad willen halen. Pierre-Emile Hojbjerg en Eric Dier zouden hoog op zijn verlanglijstje staan.

LEES OOK: Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Zou Izquierdo nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

22
22
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

17
17
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

16
16
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

23
23
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

75
75
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

175
175
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

82
82
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

128
128
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

96
96
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

80
80
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

189
189
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

70
70
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

44
44
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

158
158
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

145
145
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

101
101
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

158
158
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

300
300
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

279
279
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

72
72
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

126
126
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

233
233
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

151
151

Meer sportnieuws