TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou komende zomer een opvallende slag kunnen slaan. Engelse media stellen dat Blauw-Zwart geïnteresseerd is in een terugkeer van José Izquierdo. Die won vijf jaar geleden nog de Gouden Schoen als speler van Club, maar kwam bij Brighton de voorbije twee seizoenen niet in actie. De Colombiaan is straks einde contract, waardoor hij gratis zou kunnen terugkeren.



Club werd een tijdje geleden ook gelinkt aan Morten Frendrup, een jonge middenvelder van Brondby. Die lijkt voorlopig echter geen oren te hebben naar een transfer, want hij geeft aan dat hij het deze zomer te vroeg acht om al de stap naar het buitenland te zetten. Op termijn wil de 19-jarige Deen dat uiteraard wel doen.

Na vijf jaar als jeugdtrainer zou Maarten Martens Club gaan verlaten. De 36-jarige ex-Rode Duivel zou aangesteld worden als hoofdtrainer van Jong AZ voor volgend seizoen. Martens beleefde zijn hoogdagen als speler in Alkmaar en keert dus terug naar het oude nest om zijn trainerscarrière te starten.



Anderlecht en Genk zouden hun oog laten vallen hebben op een revelatie van dit seizoen in de JPL. Volgens Turkse media zijn beide teams geïnteresseerd in Michael Frey, die dit seizoen vlot scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is eigendom van Fenerbahçe. De berichten lijken wel met een korreltje zout genomen te moeten worden.

Wel zou het Paars-Wit menens zijn in de strijd om Gabriel Rojas. Argentijnse media melden dat Anderlecht een bod van 1,5 miljoen euro voorbereid op de linksachter van San Lorenzo. Dat zorgt wel voor verwarring, want de Paraguayaan zou over een aflopend contract beschikken. Het is dus niet meteen duidelijk waarom Anderlecht zou moeten betalen.



Het lijkt momenteel hoogst onzeker dat Luciano D'Onofrio volgend seizoen nog de sportieve baas van Antwerp zal zijn en hij wordt al aan een opvallende uitdaging gelinkt. D'Onofrio was vorig weekend aanwezig op de barragematch tussen Waasland-Beveren en Seraing, wat speculatie doet oplaaien dat D'Onofrio bij de 1B-club aan de slag zou kunnen gaan. Zijn broer Dominique was er in het verleden al technisch directeur.

Bij Standard willen ze graag de contracten verlengen van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha  maar de drie smaakmakers weigeren voorlopig bij te tekenen. Ze vinden het Luikse aanbod nog onvoldoende. Vooral met Raskin zullen ze in Luik echter snel een akkoord willen vinden, want de middenvelder heeft nog maar een jaar contract. De twee anderen liggen nog vast tot 2023.

BUITENLAND



Eden Hazard stond de voorbije dagen in het oog van de storm na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League. Volgens Marca zou de Rode Duivel komende zomer moeten vertrekken bij de Koninklijke, net als Marcelo en Isco. Na zijn tegenvallende prestaties van de voorbije twee seizoenen zouden ze bij Real niet met hem verder willen.

José Mourinho werd aangesteld als trainer van AS Roma voor volgend seizoen en de Portugees zou alvast volop bezig zijn met de zoektocht naar versterking. Daarvoor kijkt hij ook naar zijn ex-club, want hij zou twee spelers van Tottenham naar de Italiaanse hoofdstad willen halen. Pierre-Emile Hojbjerg en Eric Dier zouden hoog op zijn verlanglijstje staan.

LEES OOK: 'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

Zou Izquierdo nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

4
4
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

7
7
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

116
116
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

83
83
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

343
343
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

187
187
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

287
287
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

248
248
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

632
632
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

582
582
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

78
78
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

92
92
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

219
219
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

81
81
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

165
165
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

93
93
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

189
189
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

314
314
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

384
384

Meer sportnieuws