TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil lieveling terug, Hazard moet weg bij Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden en dus zijn heel wat clubs uit binnen- en buitenland bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou komende zomer een opvallende slag kunnen slaan. Engelse media stellen dat Blauw-Zwart geïnteresseerd is in een terugkeer van José Izquierdo. Die won vijf jaar geleden nog de Gouden Schoen als speler van Club, maar kwam bij Brighton de voorbije twee seizoenen niet in actie. De Colombiaan is straks einde contract, waardoor hij gratis zou kunnen terugkeren.



Club werd een tijdje geleden ook gelinkt aan Morten Frendrup, een jonge middenvelder van Brondby. Die lijkt voorlopig echter geen oren te hebben naar een transfer, want hij geeft aan dat hij het deze zomer te vroeg acht om al de stap naar het buitenland te zetten. Op termijn wil de 19-jarige Deen dat uiteraard wel doen.

Na vijf jaar als jeugdtrainer zou Maarten Martens Club gaan verlaten. De 36-jarige ex-Rode Duivel zou aangesteld worden als hoofdtrainer van Jong AZ voor volgend seizoen. Martens beleefde zijn hoogdagen als speler in Alkmaar en keert dus terug naar het oude nest om zijn trainerscarrière te starten.



Anderlecht en Genk zouden hun oog laten vallen hebben op een revelatie van dit seizoen in de JPL. Volgens Turkse media zijn beide teams geïnteresseerd in Michael Frey, die dit seizoen vlot scoorde voor Waasland-Beveren. De Zwitserse spits is eigendom van Fenerbahçe. De berichten lijken wel met een korreltje zout genomen te moeten worden.

Wel zou het Paars-Wit menens zijn in de strijd om Gabriel Rojas. Argentijnse media melden dat Anderlecht een bod van 1,5 miljoen euro voorbereid op de linksachter van San Lorenzo. Dat zorgt wel voor verwarring, want de Paraguayaan zou over een aflopend contract beschikken. Het is dus niet meteen duidelijk waarom Anderlecht zou moeten betalen.



Het lijkt momenteel hoogst onzeker dat Luciano D'Onofrio volgend seizoen nog de sportieve baas van Antwerp zal zijn en hij wordt al aan een opvallende uitdaging gelinkt. D'Onofrio was vorig weekend aanwezig op de barragematch tussen Waasland-Beveren en Seraing, wat speculatie doet oplaaien dat D'Onofrio bij de 1B-club aan de slag zou kunnen gaan. Zijn broer Dominique was er in het verleden al technisch directeur.

Bij Standard willen ze graag de contracten verlengen van Arnaud Bodart, Nicolas Raskin en Michel-Ange Balikwisha  maar de drie smaakmakers weigeren voorlopig bij te tekenen. Ze vinden het Luikse aanbod nog onvoldoende. Vooral met Raskin zullen ze in Luik echter snel een akkoord willen vinden, want de middenvelder heeft nog maar een jaar contract. De twee anderen liggen nog vast tot 2023.

BUITENLAND



Eden Hazard stond de voorbije dagen in het oog van de storm na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League. Volgens Marca zou de Rode Duivel komende zomer moeten vertrekken bij de Koninklijke, net als Marcelo en Isco. Na zijn tegenvallende prestaties van de voorbije twee seizoenen zouden ze bij Real niet met hem verder willen.

José Mourinho werd aangesteld als trainer van AS Roma voor volgend seizoen en de Portugees zou alvast volop bezig zijn met de zoektocht naar versterking. Daarvoor kijkt hij ook naar zijn ex-club, want hij zou twee spelers van Tottenham naar de Italiaanse hoofdstad willen halen. Pierre-Emile Hojbjerg en Eric Dier zouden hoog op zijn verlanglijstje staan.

LEES OOK: Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Zou Izquierdo nog een aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

13
13
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

7
7
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

55
55
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

167
167
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

58
58
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

299
299
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

271
271
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

161
161
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

478
478
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

168
168
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

192
192
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

134
134
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

232
232
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

263
263
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

125
125
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

420
420
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

104
104
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

92
92
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

776
776
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

161
161
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

271
271
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

313
313
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

182
182

Meer sportnieuws