Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

520
Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

RSC Anderlecht neemt het zaterdagavond op tegen Royal Antwerp FC. Die match krijgt meer lading door de saga rondom Lior Refaelov. Vincent Kompany sprak daags voor de topper de media toe.

Over de geblesseerde spelers: "Er zijn geen grote problemen, maar links en rechts wat pijntjes. Maar iedereen is klaar."

Over Lior Refaelov: "Het is een geweldige speler en iedere ploeg zou hem kunnen gebruiken. Maar goede ploegen kunnen zich aanpassen en dat zal bij Antwerp ook het geval zijn. Of we hem uitnodigen om te komen kijken? Tot het einde van het seizoen is hij een speler van Antwerp. Als het de keuze is van Antwerp om hem niet meer te laten spelen, dan is dat hun keuze."



Over Manchester City: "City is het verleden. Ik ben nu bij Anderlecht in de Jupiler Pro League. Anderlecht is City niet, en dat heb ik ook nooit gezegd."

Over Bart Verbruggen: "We hebben een objectieve analyse gemaakt, zoals we dat bij elke speler doen. Wat nog beter kan? Ik ga die analyse hier niet doen. Elke speler kan altijd iets beter doen. We leggen geen druk op hem. Hoe Wellenreuther reageerde? Hij reageerde zeer professioneel en op dat vlak moet ik hem loven. Hij weet dat er bij Anderlecht nog kansen kunnen komen."

Over Kemar Lawrence: "Het is een dossier (Toronto duwt door voor hem, nvdr.) dat ik niet in mijn handen heb. Dat is iets voor Peter Verbeke. Mykha speelt momenteel goed. Elke speler die onder contract ligt bij Anderlecht vecht voor zijn plaats en aan het einde van het seizoen bekijken we alle dossiers."



Over Antwerp en Mbokani: "Ze hebben veel persoonlijkheid in hun ploeg. Ze hebben een aantal spelers in hun ploeg die kunnen zeggen dat ze de match gaan beslissen. Een match van Antwerp is daardoor nooit saai. Antwerp is een ploeg die onvoorspelbaar voor de dag komt, maar we gaan uit van onze eigen manier van spelen. Mbokani? Het is straf wat hij doet. Echt top, al mag hij morgen wat minder spelen (lacht). Als zijn ploeg het moeilijk heeft neemt hij veel verantwoordelijkheid en hij doet vaak een match kantelen."

Over de jonge talenten die bijtekenden: "Ik ken het merendeel van de jeugdspelers van Anderlecht. Bijna iedereen, maar corona heeft ervoor gezorgd dat er minder matchen waren en dat er op andere locaties werd getraind. Maar Neerpede is een luxe voor Anderlecht, want er zit nog veel talent aan te komen. Je moet ze vertrouwen geven en geduldig zijn."

Over Eden Hazard: "Ik ben een grote fan van Eden. Die jongen heeft fysiek een moeilijk seizoen gehad. Hij speelt voor Real Madrid en over een aantal maanden zal hij België vertegenwoordigen. Zijn fysieke problemen zijn achter de rug en het sportieve zal wel terugkeren. Dat is een kwestie van weken en maanden, niet langer. Eden is mentaal sterk genoeg om hiermee om te gaan."

Claudio Reulens in Anderlecht

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zal Anderlecht winnen tegen Antwerp?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

27
27
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

46
46
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

36
36
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

97
97
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

139
139
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

67
67
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

39
39
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

168
168
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

155
155
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

356
356
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

253
253
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

204
204
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

954
954
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

380
380
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

155
155
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

280
280
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

653
653

Meer sportnieuws