Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

door
Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

RSC Anderlecht neemt het zaterdagavond op tegen Royal Antwerp FC. Die match krijgt meer lading door de saga rondom Lior Refaelov. Vincent Kompany sprak daags voor de topper de media toe.

Over de geblesseerde spelers: "Er zijn geen grote problemen, maar links en rechts wat pijntjes. Maar iedereen is klaar."

Over Lior Refaelov: "Het is een geweldige speler en iedere ploeg zou hem kunnen gebruiken. Maar goede ploegen kunnen zich aanpassen en dat zal bij Antwerp ook het geval zijn. Of we hem uitnodigen om te komen kijken? Tot het einde van het seizoen is hij een speler van Antwerp. Als het de keuze is van Antwerp om hem niet meer te laten spelen, dan is dat hun keuze."



Over Manchester City: "City is het verleden. Ik ben nu bij Anderlecht in de Jupiler Pro League. Anderlecht is City niet, en dat heb ik ook nooit gezegd."

Over Bart Verbruggen: "We hebben een objectieve analyse gemaakt, zoals we dat bij elke speler doen. Wat nog beter kan? Ik ga die analyse hier niet doen. Elke speler kan altijd iets beter doen. We leggen geen druk op hem. Hoe Wellenreuther reageerde? Hij reageerde zeer professioneel en op dat vlak moet ik hem loven. Hij weet dat er bij Anderlecht nog kansen kunnen komen."

Over Kemar Lawrence: "Het is een dossier (Toronto duwt door voor hem, nvdr.) dat ik niet in mijn handen heb. Dat is iets voor Peter Verbeke. Mykha speelt momenteel goed. Elke speler die onder contract ligt bij Anderlecht vecht voor zijn plaats en aan het einde van het seizoen bekijken we alle dossiers."



Over Antwerp en Mbokani: "Ze hebben veel persoonlijkheid in hun ploeg. Ze hebben een aantal spelers in hun ploeg die kunnen zeggen dat ze de match gaan beslissen. Een match van Antwerp is daardoor nooit saai. Antwerp is een ploeg die onvoorspelbaar voor de dag komt, maar we gaan uit van onze eigen manier van spelen. Mbokani? Het is straf wat hij doet. Echt top, al mag hij morgen wat minder spelen (lacht). Als zijn ploeg het moeilijk heeft neemt hij veel verantwoordelijkheid en hij doet vaak een match kantelen."

Over de jonge talenten die bijtekenden: "Ik ken het merendeel van de jeugdspelers van Anderlecht. Bijna iedereen, maar corona heeft ervoor gezorgd dat er minder matchen waren en dat er op andere locaties werd getraind. Maar Neerpede is een luxe voor Anderlecht, want er zit nog veel talent aan te komen. Je moet ze vertrouwen geven en geduldig zijn."

Over Eden Hazard: "Ik ben een grote fan van Eden. Die jongen heeft fysiek een moeilijk seizoen gehad. Hij speelt voor Real Madrid en over een aantal maanden zal hij België vertegenwoordigen. Zijn fysieke problemen zijn achter de rug en het sportieve zal wel terugkeren. Dat is een kwestie van weken en maanden, niet langer. Eden is mentaal sterk genoeg om hiermee om te gaan."

Claudio Reulens in Anderlecht

LEES OOK: Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Zal Anderlecht winnen tegen Antwerp?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

40
40
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

18
18
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

38
38
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

144
144
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

138
138
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

197
197
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

87
87
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

91
91
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

340
340
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

274
274
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

659
659
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

531
531
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws