Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

door
Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

RSC Anderlecht neemt het zaterdagavond op tegen Royal Antwerp FC. Die match krijgt meer lading door de saga rondom Lior Refaelov. Vincent Kompany sprak daags voor de topper de media toe.

Over de geblesseerde spelers: "Er zijn geen grote problemen, maar links en rechts wat pijntjes. Maar iedereen is klaar."

Over Lior Refaelov: "Het is een geweldige speler en iedere ploeg zou hem kunnen gebruiken. Maar goede ploegen kunnen zich aanpassen en dat zal bij Antwerp ook het geval zijn. Of we hem uitnodigen om te komen kijken? Tot het einde van het seizoen is hij een speler van Antwerp. Als het de keuze is van Antwerp om hem niet meer te laten spelen, dan is dat hun keuze."



Over Manchester City: "City is het verleden. Ik ben nu bij Anderlecht in de Jupiler Pro League. Anderlecht is City niet, en dat heb ik ook nooit gezegd."

Over Bart Verbruggen: "We hebben een objectieve analyse gemaakt, zoals we dat bij elke speler doen. Wat nog beter kan? Ik ga die analyse hier niet doen. Elke speler kan altijd iets beter doen. We leggen geen druk op hem. Hoe Wellenreuther reageerde? Hij reageerde zeer professioneel en op dat vlak moet ik hem loven. Hij weet dat er bij Anderlecht nog kansen kunnen komen."

Over Kemar Lawrence: "Het is een dossier (Toronto duwt door voor hem, nvdr.) dat ik niet in mijn handen heb. Dat is iets voor Peter Verbeke. Mykha speelt momenteel goed. Elke speler die onder contract ligt bij Anderlecht vecht voor zijn plaats en aan het einde van het seizoen bekijken we alle dossiers."



Over Antwerp en Mbokani: "Ze hebben veel persoonlijkheid in hun ploeg. Ze hebben een aantal spelers in hun ploeg die kunnen zeggen dat ze de match gaan beslissen. Een match van Antwerp is daardoor nooit saai. Antwerp is een ploeg die onvoorspelbaar voor de dag komt, maar we gaan uit van onze eigen manier van spelen. Mbokani? Het is straf wat hij doet. Echt top, al mag hij morgen wat minder spelen (lacht). Als zijn ploeg het moeilijk heeft neemt hij veel verantwoordelijkheid en hij doet vaak een match kantelen."

Over de jonge talenten die bijtekenden: "Ik ken het merendeel van de jeugdspelers van Anderlecht. Bijna iedereen, maar corona heeft ervoor gezorgd dat er minder matchen waren en dat er op andere locaties werd getraind. Maar Neerpede is een luxe voor Anderlecht, want er zit nog veel talent aan te komen. Je moet ze vertrouwen geven en geduldig zijn."

Over Eden Hazard: "Ik ben een grote fan van Eden. Die jongen heeft fysiek een moeilijk seizoen gehad. Hij speelt voor Real Madrid en over een aantal maanden zal hij België vertegenwoordigen. Zijn fysieke problemen zijn achter de rug en het sportieve zal wel terugkeren. Dat is een kwestie van weken en maanden, niet langer. Eden is mentaal sterk genoeg om hiermee om te gaan."

Claudio Reulens in Anderlecht

LEES OOK: Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

Zal Anderlecht winnen tegen Antwerp?

Meest recent

AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

2
2
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

7
7
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

15
15
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

223
223
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

40
40
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

353
353
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

166
166
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

304
304
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

304
304
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

315
315
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1176
1176
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

409
409
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

683
683
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

314
314
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

399
399
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

965
965
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

453
453
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

480
480
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

60
60
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

352
352
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

138
138
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

126
126
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

96
96

Meer sportnieuws