Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

520 stemmen
Kompany reageert op hetze Hazard en looft Mbokani

RSC Anderlecht neemt het zaterdagavond op tegen Royal Antwerp FC. Die match krijgt meer lading door de saga rondom Lior Refaelov. Vincent Kompany sprak daags voor de topper de media toe.

Over de geblesseerde spelers: "Er zijn geen grote problemen, maar links en rechts wat pijntjes. Maar iedereen is klaar."

Over Lior Refaelov: "Het is een geweldige speler en iedere ploeg zou hem kunnen gebruiken. Maar goede ploegen kunnen zich aanpassen en dat zal bij Antwerp ook het geval zijn. Of we hem uitnodigen om te komen kijken? Tot het einde van het seizoen is hij een speler van Antwerp. Als het de keuze is van Antwerp om hem niet meer te laten spelen, dan is dat hun keuze."



Over Manchester City: "City is het verleden. Ik ben nu bij Anderlecht in de Jupiler Pro League. Anderlecht is City niet, en dat heb ik ook nooit gezegd."

Over Bart Verbruggen: "We hebben een objectieve analyse gemaakt, zoals we dat bij elke speler doen. Wat nog beter kan? Ik ga die analyse hier niet doen. Elke speler kan altijd iets beter doen. We leggen geen druk op hem. Hoe Wellenreuther reageerde? Hij reageerde zeer professioneel en op dat vlak moet ik hem loven. Hij weet dat er bij Anderlecht nog kansen kunnen komen."

Over Kemar Lawrence: "Het is een dossier (Toronto duwt door voor hem, nvdr.) dat ik niet in mijn handen heb. Dat is iets voor Peter Verbeke. Mykha speelt momenteel goed. Elke speler die onder contract ligt bij Anderlecht vecht voor zijn plaats en aan het einde van het seizoen bekijken we alle dossiers."



Over Antwerp en Mbokani: "Ze hebben veel persoonlijkheid in hun ploeg. Ze hebben een aantal spelers in hun ploeg die kunnen zeggen dat ze de match gaan beslissen. Een match van Antwerp is daardoor nooit saai. Antwerp is een ploeg die onvoorspelbaar voor de dag komt, maar we gaan uit van onze eigen manier van spelen. Mbokani? Het is straf wat hij doet. Echt top, al mag hij morgen wat minder spelen (lacht). Als zijn ploeg het moeilijk heeft neemt hij veel verantwoordelijkheid en hij doet vaak een match kantelen."

Over de jonge talenten die bijtekenden: "Ik ken het merendeel van de jeugdspelers van Anderlecht. Bijna iedereen, maar corona heeft ervoor gezorgd dat er minder matchen waren en dat er op andere locaties werd getraind. Maar Neerpede is een luxe voor Anderlecht, want er zit nog veel talent aan te komen. Je moet ze vertrouwen geven en geduldig zijn."

Over Eden Hazard: "Ik ben een grote fan van Eden. Die jongen heeft fysiek een moeilijk seizoen gehad. Hij speelt voor Real Madrid en over een aantal maanden zal hij België vertegenwoordigen. Zijn fysieke problemen zijn achter de rug en het sportieve zal wel terugkeren. Dat is een kwestie van weken en maanden, niet langer. Eden is mentaal sterk genoeg om hiermee om te gaan."

Claudio Reulens in Anderlecht

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Zal Anderlecht winnen tegen Antwerp?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

59
59
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

100
100
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

86
86
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

114
114
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

132
132
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

292
292
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

474
474
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

229
229
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

309
309
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

574
574
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

369
369
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

541
541
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws