Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

Terwijl er in de zogenaamde Champions en Europe Play Offs straks nog niets beslist is, weten Seraing en Waasland-Beveren na dit weekend wie volgend seizoen in 1A en 1B speelt. Op de tweede speeldag van de nacompetitie staan er dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag krijgen we meteen de topper tussen koploper Club Brugge en eerste achtervolger KRC Genk. Een duel tussen de twee meest potente voorhoedes van het land, zo bleek reeds tijdens hun laatste ontmoeting – waarin Blauw-Zwart met 3-2 aan het langste eind trok. Ook vorig weekend werd er in de wedstrijden van beide teams langs weerskanten vlotjes gescoord. Wij gokken daarom op minstens vier doelpunten, goed voor 2,63x onze inzet.



Drie matchen op zaterdag, te beginnen met Standard tegen AA Gent. Twee clubs die hun seizoen in de PO's moeten redden, maar met een valse noot van start gingen. Al waren het vooral de Rouches die aan de kust werden weggeblazen. Toch deed Jackson Muleka er nu al voor de zesde match op rij – bekerfinale incluis – de netten trillen. Indien het schaarse lichtpuntje van de Luikenaars daar opnieuw in slaagt, levert dat 2,55x onze inleg op.

Vervolgens is het terug de beurt aan de top vier met Anderlecht versus Antwerp. In de reguliere competitie trok Paars-Wit tweemaal aan het langste eind, zónder daarbij ook maar één gele kaart te slikken. Hoewel ze evenmin vuil spel speelden, vlogen de Antwerpenaren in die confrontaties logischerwijs dus tevens steevast vaker op de bon. Mocht dat scenario zich straks herhalen, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,55x onze inzet rijker.



Later op de avond leveren Waasland-Beveren en Seraing de beslissende slag om een plekje in 1A. Na het 1-1 gelijkspel in de heenpartij beschikken de Waaslanders over de beste papieren, en dus is het de kandidaat-promovendus die voor de aanval moet kiezen. Wij zetten daarom in op meer hoekschoppen voor de Luikenaars, die hun tegenstander op dat vlak vorige week al nipt aftroefden. Dat kunstje nog eens overdoen, is 2,55x onze bet waard.

Zondag tot slot is het aan KV Mechelen en KV Oostende, twee ploegen die garant staan voor het nodige spektakel, om een punt te zetten achter de speelronde. Bij de thuisploeg is de laatste tijd vooral linksbuiten Nikola Storm prima op dreef, afwachten of de dribbelkont nu ook Jelle Bataille het leven zuur kan maken. Als hij de rechtsachter van KVO zo zijn achtste gele kaart van het seizoen aansmeert, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor veel goals in de Luminus Arena, Antwerp dat strijdend ten onder gaat in het Lotto Park en een gele kaart voor Bataille, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Wie staat na deze speeldag op plaats 2 in PO I?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

15
15
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

42
42
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

80
80
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

144
144
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

213
213
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

79
79
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

60
60
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

152
152
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

472
472
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

188
188
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

716
716
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

177
177
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

125
125
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

151
151
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

226
226
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

303
303
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

422
422
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

315
315

Meer sportnieuws