Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

Terwijl er in de zogenaamde Champions en Europe Play Offs straks nog niets beslist is, weten Seraing en Waasland-Beveren na dit weekend wie volgend seizoen in 1A en 1B speelt. Op de tweede speeldag van de nacompetitie staan er dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag krijgen we meteen de topper tussen koploper Club Brugge en eerste achtervolger KRC Genk. Een duel tussen de twee meest potente voorhoedes van het land, zo bleek reeds tijdens hun laatste ontmoeting – waarin Blauw-Zwart met 3-2 aan het langste eind trok. Ook vorig weekend werd er in de wedstrijden van beide teams langs weerskanten vlotjes gescoord. Wij gokken daarom op minstens vier doelpunten, goed voor 2,63x onze inzet.



Drie matchen op zaterdag, te beginnen met Standard tegen AA Gent. Twee clubs die hun seizoen in de PO's moeten redden, maar met een valse noot van start gingen. Al waren het vooral de Rouches die aan de kust werden weggeblazen. Toch deed Jackson Muleka er nu al voor de zesde match op rij – bekerfinale incluis – de netten trillen. Indien het schaarse lichtpuntje van de Luikenaars daar opnieuw in slaagt, levert dat 2,55x onze inleg op.

Vervolgens is het terug de beurt aan de top vier met Anderlecht versus Antwerp. In de reguliere competitie trok Paars-Wit tweemaal aan het langste eind, zónder daarbij ook maar één gele kaart te slikken. Hoewel ze evenmin vuil spel speelden, vlogen de Antwerpenaren in die confrontaties logischerwijs dus tevens steevast vaker op de bon. Mocht dat scenario zich straks herhalen, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,55x onze inzet rijker.



Later op de avond leveren Waasland-Beveren en Seraing de beslissende slag om een plekje in 1A. Na het 1-1 gelijkspel in de heenpartij beschikken de Waaslanders over de beste papieren, en dus is het de kandidaat-promovendus die voor de aanval moet kiezen. Wij zetten daarom in op meer hoekschoppen voor de Luikenaars, die hun tegenstander op dat vlak vorige week al nipt aftroefden. Dat kunstje nog eens overdoen, is 2,55x onze bet waard.

Zondag tot slot is het aan KV Mechelen en KV Oostende, twee ploegen die garant staan voor het nodige spektakel, om een punt te zetten achter de speelronde. Bij de thuisploeg is de laatste tijd vooral linksbuiten Nikola Storm prima op dreef, afwachten of de dribbelkont nu ook Jelle Bataille het leven zuur kan maken. Als hij de rechtsachter van KVO zo zijn achtste gele kaart van het seizoen aansmeert, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor veel goals in de Luminus Arena, Antwerp dat strijdend ten onder gaat in het Lotto Park en een gele kaart voor Bataille, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

Wie staat na deze speeldag op plaats 2 in PO I?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

30
30
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

108
108
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

56
56
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

104
104
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

243
243
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

210
210
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

217
217
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

20
20
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

520
520
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

389
389
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

393
393
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

103
103
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

55
55
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

170
170
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

105
105
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

254
254
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

332
332

Meer sportnieuws