Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

Terwijl er in de zogenaamde Champions en Europe Play Offs straks nog niets beslist is, weten Seraing en Waasland-Beveren na dit weekend wie volgend seizoen in 1A en 1B speelt. Op de tweede speeldag van de nacompetitie staan er dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag krijgen we meteen de topper tussen koploper Club Brugge en eerste achtervolger KRC Genk. Een duel tussen de twee meest potente voorhoedes van het land, zo bleek reeds tijdens hun laatste ontmoeting – waarin Blauw-Zwart met 3-2 aan het langste eind trok. Ook vorig weekend werd er in de wedstrijden van beide teams langs weerskanten vlotjes gescoord. Wij gokken daarom op minstens vier doelpunten, goed voor 2,63x onze inzet.



Drie matchen op zaterdag, te beginnen met Standard tegen AA Gent. Twee clubs die hun seizoen in de PO's moeten redden, maar met een valse noot van start gingen. Al waren het vooral de Rouches die aan de kust werden weggeblazen. Toch deed Jackson Muleka er nu al voor de zesde match op rij – bekerfinale incluis – de netten trillen. Indien het schaarse lichtpuntje van de Luikenaars daar opnieuw in slaagt, levert dat 2,55x onze inleg op.

Vervolgens is het terug de beurt aan de top vier met Anderlecht versus Antwerp. In de reguliere competitie trok Paars-Wit tweemaal aan het langste eind, zónder daarbij ook maar één gele kaart te slikken. Hoewel ze evenmin vuil spel speelden, vlogen de Antwerpenaren in die confrontaties logischerwijs dus tevens steevast vaker op de bon. Mocht dat scenario zich straks herhalen, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,55x onze inzet rijker.



Later op de avond leveren Waasland-Beveren en Seraing de beslissende slag om een plekje in 1A. Na het 1-1 gelijkspel in de heenpartij beschikken de Waaslanders over de beste papieren, en dus is het de kandidaat-promovendus die voor de aanval moet kiezen. Wij zetten daarom in op meer hoekschoppen voor de Luikenaars, die hun tegenstander op dat vlak vorige week al nipt aftroefden. Dat kunstje nog eens overdoen, is 2,55x onze bet waard.

Zondag tot slot is het aan KV Mechelen en KV Oostende, twee ploegen die garant staan voor het nodige spektakel, om een punt te zetten achter de speelronde. Bij de thuisploeg is de laatste tijd vooral linksbuiten Nikola Storm prima op dreef, afwachten of de dribbelkont nu ook Jelle Bataille het leven zuur kan maken. Als hij de rechtsachter van KVO zo zijn achtste gele kaart van het seizoen aansmeert, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor veel goals in de Luminus Arena, Antwerp dat strijdend ten onder gaat in het Lotto Park en een gele kaart voor Bataille, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Wie staat na deze speeldag op plaats 2 in PO I?

Meest recent

'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

12
12
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

7
7
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

54
54
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

76
76
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

92
92
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

130
130
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

112
112
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

21
21
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

205
205
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

48
48
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

195
195
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

148
148
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

96
96
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

285
285
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

62
62
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

89
89
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

155
155
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

214
214
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

119
119
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

215
215
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

44
44
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

127
127
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

136
136

Meer sportnieuws