Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

door
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

Terwijl er in de zogenaamde Champions en Europe Play Offs straks nog niets beslist is, weten Seraing en Waasland-Beveren na dit weekend wie volgend seizoen in 1A en 1B speelt. Op de tweede speeldag van de nacompetitie staan er dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag krijgen we meteen de topper tussen koploper Club Brugge en eerste achtervolger KRC Genk. Een duel tussen de twee meest potente voorhoedes van het land, zo bleek reeds tijdens hun laatste ontmoeting – waarin Blauw-Zwart met 3-2 aan het langste eind trok. Ook vorig weekend werd er in de wedstrijden van beide teams langs weerskanten vlotjes gescoord. Wij gokken daarom op minstens vier doelpunten, goed voor 2,63x onze inzet.



Drie matchen op zaterdag, te beginnen met Standard tegen AA Gent. Twee clubs die hun seizoen in de PO's moeten redden, maar met een valse noot van start gingen. Al waren het vooral de Rouches die aan de kust werden weggeblazen. Toch deed Jackson Muleka er nu al voor de zesde match op rij – bekerfinale incluis – de netten trillen. Indien het schaarse lichtpuntje van de Luikenaars daar opnieuw in slaagt, levert dat 2,55x onze inleg op.

Vervolgens is het terug de beurt aan de top vier met Anderlecht versus Antwerp. In de reguliere competitie trok Paars-Wit tweemaal aan het langste eind, zónder daarbij ook maar één gele kaart te slikken. Hoewel ze evenmin vuil spel speelden, vlogen de Antwerpenaren in die confrontaties logischerwijs dus tevens steevast vaker op de bon. Mocht dat scenario zich straks herhalen, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,55x onze inzet rijker.



Later op de avond leveren Waasland-Beveren en Seraing de beslissende slag om een plekje in 1A. Na het 1-1 gelijkspel in de heenpartij beschikken de Waaslanders over de beste papieren, en dus is het de kandidaat-promovendus die voor de aanval moet kiezen. Wij zetten daarom in op meer hoekschoppen voor de Luikenaars, die hun tegenstander op dat vlak vorige week al nipt aftroefden. Dat kunstje nog eens overdoen, is 2,55x onze bet waard.

Zondag tot slot is het aan KV Mechelen en KV Oostende, twee ploegen die garant staan voor het nodige spektakel, om een punt te zetten achter de speelronde. Bij de thuisploeg is de laatste tijd vooral linksbuiten Nikola Storm prima op dreef, afwachten of de dribbelkont nu ook Jelle Bataille het leven zuur kan maken. Als hij de rechtsachter van KVO zo zijn achtste gele kaart van het seizoen aansmeert, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor veel goals in de Luminus Arena, Antwerp dat strijdend ten onder gaat in het Lotto Park en een gele kaart voor Bataille, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Wie staat na deze speeldag op plaats 2 in PO I?

Meest recent

'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

3
3
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

17
17
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

35
35
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

361
361
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

29
29
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

21
21
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

48
48
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

106
106
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

219
219
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

42
42
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

220
220
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

231
231
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

122
122
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

180
180
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

613
613
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

69
69
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

427
427
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

279
279
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

97
97
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

170
170
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

127
127
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

83
83
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

430
430
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

88
88

Meer sportnieuws