Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

25
Zo win jij ruim 250 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 2!

Terwijl er in de zogenaamde Champions en Europe Play Offs straks nog niets beslist is, weten Seraing en Waasland-Beveren na dit weekend wie volgend seizoen in 1A en 1B speelt. Op de tweede speeldag van de nacompetitie staan er dan ook weer vijf razend spannende affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


Op vrijdag krijgen we meteen de topper tussen koploper Club Brugge en eerste achtervolger KRC Genk. Een duel tussen de twee meest potente voorhoedes van het land, zo bleek reeds tijdens hun laatste ontmoeting – waarin Blauw-Zwart met 3-2 aan het langste eind trok. Ook vorig weekend werd er in de wedstrijden van beide teams langs weerskanten vlotjes gescoord. Wij gokken daarom op minstens vier doelpunten, goed voor 2,63x onze inzet.



Drie matchen op zaterdag, te beginnen met Standard tegen AA Gent. Twee clubs die hun seizoen in de PO's moeten redden, maar met een valse noot van start gingen. Al waren het vooral de Rouches die aan de kust werden weggeblazen. Toch deed Jackson Muleka er nu al voor de zesde match op rij – bekerfinale incluis – de netten trillen. Indien het schaarse lichtpuntje van de Luikenaars daar opnieuw in slaagt, levert dat 2,55x onze inleg op.

Vervolgens is het terug de beurt aan de top vier met Anderlecht versus Antwerp. In de reguliere competitie trok Paars-Wit tweemaal aan het langste eind, zónder daarbij ook maar één gele kaart te slikken. Hoewel ze evenmin vuil spel speelden, vlogen de Antwerpenaren in die confrontaties logischerwijs dus tevens steevast vaker op de bon. Mocht dat scenario zich straks herhalen, rekenen wij ons met behulp van de Bet Builder 3,55x onze inzet rijker.



Later op de avond leveren Waasland-Beveren en Seraing de beslissende slag om een plekje in 1A. Na het 1-1 gelijkspel in de heenpartij beschikken de Waaslanders over de beste papieren, en dus is het de kandidaat-promovendus die voor de aanval moet kiezen. Wij zetten daarom in op meer hoekschoppen voor de Luikenaars, die hun tegenstander op dat vlak vorige week al nipt aftroefden. Dat kunstje nog eens overdoen, is 2,55x onze bet waard.

Zondag tot slot is het aan KV Mechelen en KV Oostende, twee ploegen die garant staan voor het nodige spektakel, om een punt te zetten achter de speelronde. Bij de thuisploeg is de laatste tijd vooral linksbuiten Nikola Storm prima op dreef, afwachten of de dribbelkont nu ook Jelle Bataille het leven zuur kan maken. Als hij de rechtsachter van KVO zo zijn achtste gele kaart van het seizoen aansmeert, brengt dat 2,75x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor veel goals in de Luminus Arena, Antwerp dat strijdend ten onder gaat in het Lotto Park en een gele kaart voor Bataille, samen goed voor ruim 25x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

Wie staat na deze speeldag op plaats 2 in PO I?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

22
22
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

29
29
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

350
350
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

116
116
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

119
119
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

142
142
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

47
47
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

133
133
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

154
154
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

73
73
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

250
250
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

180
180
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

403
403
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

335
335
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

134
134
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

148
148
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

246
246
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

218
218
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

242
242
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws