'Nóg meer concurrentie voor Club in strijd om toptalent'

142 stemmen
'Nóg meer concurrentie voor Club in strijd om toptalent'

Vermits huurling Tahith Chong teleurstelt als vervanger van de in januari vertrokken Krépin Diatta, gaat Club Brugge komende zomer ongetwijfeld weer op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. De voorbije maanden werd de koploper reeds nadrukkelijk gelinkt aan diverse targets. Al werd één naam het vaakst naar voor geschoven.


Dé prioriteit zou namelijk Christos Tzolis zijn, bij wie Blauw-Zwart in de winter al tevergeefs een poging gewaagd zou hebben. Even leek Club Brugge geen kans meer te maken op de jonge international van Griekenland, maar Blauw-Zwart geeft blijkbaar niet zomaar op. Volgens Giannis Chorianopoulos, hoofdredacteur bij het Griekse medium Sportime, zouden de Bruggelingen namelijk een nieuw voorstel op Tzolis voorbereiden.

Over de precieze inhoud van het bod werden geen details gegeven, maar de Bruggelingen zullen sowieso miljoenen moeten dokken. Mogelijk kan de prijs wel gedrukt worden door Michael Krmencik in de deal op te nemen. Die wordt momenteel verhuurd aan PAOK en beide partijen lieten eerder al verstaan open te staan voor een verlengde samenwerking.

UPDATE 06/05

Er lijken steeds meer geïnteresseerde ploegen te zijn voor Christos Tzolis. Volgens de Turkse journalist Erkem Konur zouden nu ook Brighton, Monchengladbach en Fenerbahce in de dans springen om het Griekse toptalent. Tel daar de interesse van topclubs als Manchester United en Borussia Dortmund bij op en je weet dat het een lastige opdracht wordt voor Club om de Griek te strikken.

LEES OOK: 'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club moet doordrukken ...

Meest recent

Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

37
37
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

42
42
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

63
63
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

90
90
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

53
53
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

95
95
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

38
38
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

248
248
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

93
93
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

593
593
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

51
51
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

252
252
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

257
257
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

523
523
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

454
454
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

621
621
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

76
76
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

179
179
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

86
86
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

94
94
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

229
229
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

166
166
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

155
155
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

285
285

Meer sportnieuws