'Engelse en Duitse clubs lonken naar Nmecha'

door
'Engelse en Duitse clubs lonken naar Nmecha'

De kans wordt steeds kleiner en kleiner dat Lukas Nmecha volgend jaar nog voor RSC Anderlecht speelt. De Duitse aanvaller doet het zeer goed in Brussel. Er beginnen zich de nodige clubs te melden voor hem.

Het Laatste Nieuws vernam uit de entourage van de speler dat er clubs uit de Premier League en Bundesliga steeds grotere interesse beginnen te hebben in Nmecha. Dat is slecht nieuws voor Anderlecht, want financieel staan zij veel sterker dan de Brusselaars. Manchester City ziet het graag gebeuren, want zij willen de spits - die nog één jaar contract heeft - verkopen.

De entourage laat nogmaals weten dat Nmecha graag bij Anderlecht wil blijven, maar het is koffiedik kijken of Anderlecht hem wel kan houden. Als een Duitse of Engelse club 15 miljoen euro wil betalen, moet Anderlecht afhaken. Paars-Wit kan dus maar al best andere pistes onderzoeken, maar er zal sowieso een extra aanvaller bijkomen. Abdoulay Diaby keert terug naar Sporting CP, Landry Dimata blijft wellicht bij Espanyol (dat de aankoopoptie van 2,2 miljoen euro zal lichten) en Mohammed Dauda (vreemd dat hij een nieuw contract kreeg) wordt te licht geacht. Antoine Colassin keerde al terug, maar kan mogelijk nog een jaar uitgeleend worden.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Zal Nmecha blijven?

Meest recent

Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als eerste ...

0
0
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

0
0
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

18
18
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

59
59
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

38
38
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

165
165
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

74
74
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

97
97
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

116
116
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

222
222
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

223
223
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

181
181
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

157
157
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

335
335
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

132
132
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

130
130
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

200
200
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

673
673
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

977
977
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

246
246
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

368
368
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

692
692
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

65
65
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

268
268

Meer sportnieuws