'Engelse en Duitse clubs lonken naar Nmecha'

door
'Engelse en Duitse clubs lonken naar Nmecha'

De kans wordt steeds kleiner en kleiner dat Lukas Nmecha volgend jaar nog voor RSC Anderlecht speelt. De Duitse aanvaller doet het zeer goed in Brussel. Er beginnen zich de nodige clubs te melden voor hem.

Het Laatste Nieuws vernam uit de entourage van de speler dat er clubs uit de Premier League en Bundesliga steeds grotere interesse beginnen te hebben in Nmecha. Dat is slecht nieuws voor Anderlecht, want financieel staan zij veel sterker dan de Brusselaars. Manchester City ziet het graag gebeuren, want zij willen de spits - die nog één jaar contract heeft - verkopen.

De entourage laat nogmaals weten dat Nmecha graag bij Anderlecht wil blijven, maar het is koffiedik kijken of Anderlecht hem wel kan houden. Als een Duitse of Engelse club 15 miljoen euro wil betalen, moet Anderlecht afhaken. Paars-Wit kan dus maar al best andere pistes onderzoeken, maar er zal sowieso een extra aanvaller bijkomen. Abdoulay Diaby keert terug naar Sporting CP, Landry Dimata blijft wellicht bij Espanyol (dat de aankoopoptie van 2,2 miljoen euro zal lichten) en Mohammed Dauda (vreemd dat hij een nieuw contract kreeg) wordt te licht geacht. Antoine Colassin keerde al terug, maar kan mogelijk nog een jaar uitgeleend worden.

LEES OOK: ‘Real Madrid schokt voetbalwereld: Haaland in aantocht’

Zal Nmecha blijven?

Meest recent

Hayen geeft update over terugkeer van Mignolet

Club Brugge speelt vanavond om 18u15 op het veld van Oud-Heverlee Leuven. De Bruggelingen hopen daar ...

52
52
'Anderlecht verbouwereerd: Renard dropt bizar transferplan'

Renard verrast intern met een gewaagd plan rond een 16-jarige sensatie uit Nigeria. Alleen: de ...

47
47
Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch ...

23
23
Enorm dilemma voor Hasi: "Of ik hem op de bank zet?"

Bij RSC Anderlecht maken ze zich op voor moeilijke uitmatch tegen STVV. Trainer Besnik Hasi sprak ...

58
58
L'Equipe pakt Penders hard aan na spektakelstuk op PSG

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

32
32
Anderlecht definitief gelanceerd? Boskamp velt verdict

RSC Anderlecht is begonnen aan een nieuw hoofdstuk op bestuurlijk vlak. De plannen van Marc Coucke ...

143
143
Fiasco op Sclessin: wat je moet weten over hervatting Standard-Antwerp

Standard en Antwerp FC mochten vrijdagavond de Jupiler Pro League weer op gang trappen. Maar hun ...

284
284
'Fans op het puntje: Club Brugge gaat los voor dribbelkoning'

Club Brugge zet door voor een dribbelkoning die backs tureluurs speelt. Een linksvoetige ...

337
337
'Getergde Lukaku krijgt cruciaal nieuws in donkere dagen'

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

192
192
'Club Brugge trekt bleek weg: megabod Liverpool in januari'

Club Brugge wil dit seizoen de (voorlopig?) laatste editie van de Champions' Play-Offs winnen ...

261
261
DAZN-affaire escaleert: Belgisch voetbal vreest 'kleine ramp'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er geen ...

325
325
Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

616
616
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

573
573
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

156
156
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

436
436
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

75
75
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

295
295
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

223
223
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

58
58
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

260
260
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

161
161
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

88
88
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

174
174
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

179
179
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

375
375

Meer sportnieuws