'PSG plaatst Liverpool-ster boven Messi op verlanglijstje'

door
'PSG plaatst Liverpool-ster boven Messi op verlanglijstje'

Het is in Parijs nog altijd de hamvraag of Kylian Mbappé en Neymar volgend seizoen bij PSG zullen blijven, want de twee sterspelers hebben hun in 2022 aflopende contracten nog altijd niet verlengd. Die laatste lijkt wel gewoon bij te zullen tekenen, maar de toekomst van Mbappé is nog steeds hoogst onzeker. In het Parc des Princes houden ze stilaan stevig rekening met een vertrek van de 22-jarige.


Als Mbappé PSG zou verlaten, zal de club uiteraard op zoek gaan naar een nieuwe steraanvaller om hem te vervangen. Lionel Messi lijkt daarbij de meest voor de hand liggende optie te zijn, zeker omdat de Argentijn ook nog niet bijgetekend heeft bij FC Barcelona en dus nog steeds einde contract is. Maar de looneisen van Messi zijn astronomisch en dus verkent PSG volgens Le Parisien veeleer een andere optie.

Mohamed Salah zou namelijk bovenaan het verlanglijstje van PSG staan. De Egyptische aanvaller heeft bij Liverpool nog een contract tot 2023, maar lijkt gepikeerd dat hij nog niets hoorde van de club over een eventuele contractverlenging. Hij zou dan ook openstaan voor een transfer en er wordt al een transferprijs van 80 miljoen euro genoemd. 

LEES OOK: Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Zou Salah een goede vervanger zijn voor Mbappé?

Meest recent

'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

8
8
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

16
16
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

158
158
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

68
68
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

39
39
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

45
45
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

36
36
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

224
224
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

102
102
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

116
116
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

50
50
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

123
123
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

141
141
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

117
117
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

161
161
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

120
120
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

130
130
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

52
52
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

461
461
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

208
208
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

149
149
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

305
305
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

435
435
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

364
364

Meer sportnieuws