Club Brugge boet voor 'mislukte' wintermercato

door
Club Brugge boet voor 'mislukte' wintermercato

Bij het ingaan van de wintermercato was het verschil tussen Club Brugge en Genk nog miniem, pas nadien bouwde Blauw-Zwart een ruime voorsprong uit. Stellen dat de landskampioen de bal in januari volledig missloeg, lijkt dus een brug te ver. Desalniettemin bleek in het 2-2 gelijkspel tegen Anderlecht van afgelopen weekend nogmaals dat we evenmin van een homerun mogen spreken.


Bas Dost toonde zich uiteraard andermaal van goudwaarde, maar voor het overige blijft de bijdrage van de overige versterkingen uiterst beperkt. Zo lag Stefano Denswil met een zwakke inspeelpass aan de basis van de Brusselse gelijkmaker, terwijl Tahith Chong en Nabil Dirar beiden niet in actie kwamen. Ondanks de schorsing van Clinton Mata viel die laatste, nochtans als doublure voor de rechtsachter in huis gehaald, zelfs naast de kern. De jonge Ignace Van der Brempt kreeg de voorkeur. Chong kwam dan weer niet van de bank, waar Philippe Clement liever voor David Okereke als invaller opteerde.

Momenteel ziet het er dan ook niet naar uit dat de drie huurlingen op een verlengd verblijf in Westkapelle hoeven te rekenen. Vooral de tijdelijke passage van Chong, die er niet in slaagde een waardig alternatief voor de plotsklaps vertrokken Krépin Diatta te bieden, draaide zo uit op een teleurstelling. Misschien had Club er dan ook beter voor gekozen om woelwater Emmanuel Dennis alsnog een nieuwe kans te geven. Hij werd echter uitgeleend aan FC Köln, waar de dribbelkont tegenwoordig nauwelijks nog in actie komt. Ook dat dossier dreigt dus alsmaar meer de verkeerde kant op te gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

De wintermercato van Club was volgens mij ...

Meest recent

Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

59
59
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

19
19
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

10
10
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

107
107
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

21
21
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

107
107
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

117
117
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

132
132
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

165
165
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

269
269
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

187
187
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

303
303
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

219
219
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

228
228
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

178
178
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

146
146
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

332
332
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

195
195
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

172
172
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

395
395
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

696
696
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

457
457
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

268
268
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

391
391

Meer sportnieuws