Club Brugge boet voor 'mislukte' wintermercato

door
Club Brugge boet voor 'mislukte' wintermercato

Bij het ingaan van de wintermercato was het verschil tussen Club Brugge en Genk nog miniem, pas nadien bouwde Blauw-Zwart een ruime voorsprong uit. Stellen dat de landskampioen de bal in januari volledig missloeg, lijkt dus een brug te ver. Desalniettemin bleek in het 2-2 gelijkspel tegen Anderlecht van afgelopen weekend nogmaals dat we evenmin van een homerun mogen spreken.


Bas Dost toonde zich uiteraard andermaal van goudwaarde, maar voor het overige blijft de bijdrage van de overige versterkingen uiterst beperkt. Zo lag Stefano Denswil met een zwakke inspeelpass aan de basis van de Brusselse gelijkmaker, terwijl Tahith Chong en Nabil Dirar beiden niet in actie kwamen. Ondanks de schorsing van Clinton Mata viel die laatste, nochtans als doublure voor de rechtsachter in huis gehaald, zelfs naast de kern. De jonge Ignace Van der Brempt kreeg de voorkeur. Chong kwam dan weer niet van de bank, waar Philippe Clement liever voor David Okereke als invaller opteerde.

Momenteel ziet het er dan ook niet naar uit dat de drie huurlingen op een verlengd verblijf in Westkapelle hoeven te rekenen. Vooral de tijdelijke passage van Chong, die er niet in slaagde een waardig alternatief voor de plotsklaps vertrokken Krépin Diatta te bieden, draaide zo uit op een teleurstelling. Misschien had Club er dan ook beter voor gekozen om woelwater Emmanuel Dennis alsnog een nieuwe kans te geven. Hij werd echter uitgeleend aan FC Köln, waar de dribbelkont tegenwoordig nauwelijks nog in actie komt. Ook dat dossier dreigt dus alsmaar meer de verkeerde kant op te gaan.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

De wintermercato van Club was volgens mij ...

Meest recent

'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

22
22
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

165
165
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

36
36
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

242
242
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

557
557
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

99
99
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

608
608
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

161
161
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

155
155
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

331
331
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

172
172
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

322
322
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

420
420
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

21
21
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

238
238
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

49
49
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

345
345
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

330
330
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

78
78
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

362
362
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

549
549
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

787
787
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

654
654
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1259
1259
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

205
205

Meer sportnieuws