Club Brugge boet voor 'mislukte' wintermercato

626 stemmen
Club Brugge boet voor 'mislukte' wintermercato

Bij het ingaan van de wintermercato was het verschil tussen Club Brugge en Genk nog miniem, pas nadien bouwde Blauw-Zwart een ruime voorsprong uit. Stellen dat de landskampioen de bal in januari volledig missloeg, lijkt dus een brug te ver. Desalniettemin bleek in het 2-2 gelijkspel tegen Anderlecht van afgelopen weekend nogmaals dat we evenmin van een homerun mogen spreken.


Bas Dost toonde zich uiteraard andermaal van goudwaarde, maar voor het overige blijft de bijdrage van de overige versterkingen uiterst beperkt. Zo lag Stefano Denswil met een zwakke inspeelpass aan de basis van de Brusselse gelijkmaker, terwijl Tahith Chong en Nabil Dirar beiden niet in actie kwamen. Ondanks de schorsing van Clinton Mata viel die laatste, nochtans als doublure voor de rechtsachter in huis gehaald, zelfs naast de kern. De jonge Ignace Van der Brempt kreeg de voorkeur. Chong kwam dan weer niet van de bank, waar Philippe Clement liever voor David Okereke als invaller opteerde.

Momenteel ziet het er dan ook niet naar uit dat de drie huurlingen op een verlengd verblijf in Westkapelle hoeven te rekenen. Vooral de tijdelijke passage van Chong, die er niet in slaagde een waardig alternatief voor de plotsklaps vertrokken Krépin Diatta te bieden, draaide zo uit op een teleurstelling. Misschien had Club er dan ook beter voor gekozen om woelwater Emmanuel Dennis alsnog een nieuwe kans te geven. Hij werd echter uitgeleend aan FC Köln, waar de dribbelkont tegenwoordig nauwelijks nog in actie komt. Ook dat dossier dreigt dus alsmaar meer de verkeerde kant op te gaan.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

De wintermercato van Club was volgens mij ...

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

199
199
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

52
52
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

57
57
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

140
140
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

563
563
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

321
321
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

345
345
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

237
237
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

42
42
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

611
611
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

526
526
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

356
356
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

429
429
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

381
381
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

152
152
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

707
707
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

149
149
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

293
293
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

331
331

Meer sportnieuws