Anderlecht mag komst van dure Paraguayaan vergeten

205 stemmen
Anderlecht mag komst van dure Paraguayaan vergeten

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. De Brusselaars kijken uit naar jong buitenlands talent. Paars-Wit speurt onder meer rond in Paraguay.


De Brusselaars hebben volgens buitenlandse media in december een bod gedaan van 2,3 miljoen euro op Alexis Duarte. Paars-Wit hoopte daarmee 70% van de transferrechten van de speler te bekomen, maar dat voorstel werd geweigerd. Duarte is 21 jaar en speelt voor Cerro Porteno. Hij is ook jeugdinternational bij Paraguay. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro.

Het is niet bekend of Anderlecht in de zomer zal terugkeren voor de speler, al is het duidelijk dat er achteraan versterking bij kan komen. Paars-Wit heeft centraal Hannes Delcroix, Elias Cobbaut en Matt Miazga tot zijn beschikking. Er is ook nog Lucas Lissens. De toekomst van Miazga bij Anderlecht is onduidelijk, want Chelsea verhuurt de speler aan de Brusselaars.
UPDATE 03/05
Alexis Duarte zal volgend seizoen niet voor Anderlecht spelen. De Paraguayaanse verdediger verlengde vandaag immers zijn contract bij Cerro Porteno tot medio 2024. Dat maakte de club bekend via de socialemediakanalen. Naast Duarte verlengden ook andere sterkhouders als Arzamendia, Adorno, Villasanti en Rodriguez hun verbintenis.

Daardoor lijkt Peter Verbeke op zoek te moeten gaan naar een andere transferpiste. Het is echter wel opvallend te noemen dat Anderlecht op zoek is naar een nieuwe centrale verdediger. Met Delcroix, Cobbaut en jonkies als Kana, Lissens en Debast lijkt Paars-Wit immers over heel wat keuzes te beschikken in het verdedigende compartiment. Over het dossier van huurling Miazga is er voorlopig nog weinig duidelijkheid.

LEES OOK: 'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Heeft Anderlecht nood aan een nieuwe centrale verdediger?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

49
49
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

57
57
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

116
116
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

171
171
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

207
207
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

324
324
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

72
72
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

588
588
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

653
653
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

346
346
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

451
451
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

217
217
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

78
78
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

121
121
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

562
562
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

726
726
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

233
233
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

174
174
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

445
445
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

115
115
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

127
127
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

199
199
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

639
639

Meer sportnieuws