Anderlecht mag komst van dure Paraguayaan vergeten

door
Anderlecht mag komst van dure Paraguayaan vergeten

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. De Brusselaars kijken uit naar jong buitenlands talent. Paars-Wit speurt onder meer rond in Paraguay.


De Brusselaars hebben volgens buitenlandse media in december een bod gedaan van 2,3 miljoen euro op Alexis Duarte. Paars-Wit hoopte daarmee 70% van de transferrechten van de speler te bekomen, maar dat voorstel werd geweigerd. Duarte is 21 jaar en speelt voor Cerro Porteno. Hij is ook jeugdinternational bij Paraguay. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro.

Het is niet bekend of Anderlecht in de zomer zal terugkeren voor de speler, al is het duidelijk dat er achteraan versterking bij kan komen. Paars-Wit heeft centraal Hannes Delcroix, Elias Cobbaut en Matt Miazga tot zijn beschikking. Er is ook nog Lucas Lissens. De toekomst van Miazga bij Anderlecht is onduidelijk, want Chelsea verhuurt de speler aan de Brusselaars.
UPDATE 03/05
Alexis Duarte zal volgend seizoen niet voor Anderlecht spelen. De Paraguayaanse verdediger verlengde vandaag immers zijn contract bij Cerro Porteno tot medio 2024. Dat maakte de club bekend via de socialemediakanalen. Naast Duarte verlengden ook andere sterkhouders als Arzamendia, Adorno, Villasanti en Rodriguez hun verbintenis.

Daardoor lijkt Peter Verbeke op zoek te moeten gaan naar een andere transferpiste. Het is echter wel opvallend te noemen dat Anderlecht op zoek is naar een nieuwe centrale verdediger. Met Delcroix, Cobbaut en jonkies als Kana, Lissens en Debast lijkt Paars-Wit immers over heel wat keuzes te beschikken in het verdedigende compartiment. Over het dossier van huurling Miazga is er voorlopig nog weinig duidelijkheid.

LEES OOK: Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Heeft Anderlecht nood aan een nieuwe centrale verdediger?

Meest recent

Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

8
8
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

179
179
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

162
162
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

91
91
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

266
266
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

103
103
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

197
197
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

152
152
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

99
99
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

81
81
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

96
96
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

106
106
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

64
64
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

248
248
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

84
84
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

143
143
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

143
143
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

468
468
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

363
363
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

495
495
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

441
441
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

367
367
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

401
401
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

107
107
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

237
237

Meer sportnieuws