Anderlecht mag komst van dure Paraguayaan vergeten

door
Anderlecht mag komst van dure Paraguayaan vergeten

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. De Brusselaars kijken uit naar jong buitenlands talent. Paars-Wit speurt onder meer rond in Paraguay.


De Brusselaars hebben volgens buitenlandse media in december een bod gedaan van 2,3 miljoen euro op Alexis Duarte. Paars-Wit hoopte daarmee 70% van de transferrechten van de speler te bekomen, maar dat voorstel werd geweigerd. Duarte is 21 jaar en speelt voor Cerro Porteno. Hij is ook jeugdinternational bij Paraguay. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro.

Het is niet bekend of Anderlecht in de zomer zal terugkeren voor de speler, al is het duidelijk dat er achteraan versterking bij kan komen. Paars-Wit heeft centraal Hannes Delcroix, Elias Cobbaut en Matt Miazga tot zijn beschikking. Er is ook nog Lucas Lissens. De toekomst van Miazga bij Anderlecht is onduidelijk, want Chelsea verhuurt de speler aan de Brusselaars.
UPDATE 03/05
Alexis Duarte zal volgend seizoen niet voor Anderlecht spelen. De Paraguayaanse verdediger verlengde vandaag immers zijn contract bij Cerro Porteno tot medio 2024. Dat maakte de club bekend via de socialemediakanalen. Naast Duarte verlengden ook andere sterkhouders als Arzamendia, Adorno, Villasanti en Rodriguez hun verbintenis.

Daardoor lijkt Peter Verbeke op zoek te moeten gaan naar een andere transferpiste. Het is echter wel opvallend te noemen dat Anderlecht op zoek is naar een nieuwe centrale verdediger. Met Delcroix, Cobbaut en jonkies als Kana, Lissens en Debast lijkt Paars-Wit immers over heel wat keuzes te beschikken in het verdedigende compartiment. Over het dossier van huurling Miazga is er voorlopig nog weinig duidelijkheid.

LEES OOK: Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

Heeft Anderlecht nood aan een nieuwe centrale verdediger?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

34
34
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

15
15
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

41
41
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

103
103
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

74
74
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

25
25
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

76
76
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

134
134
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

100
100
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

139
139
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

211
211
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

206
206
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

729
729
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

161
161
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

89
89
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

139
139
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

181
181
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

326
326
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

447
447
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

333
333
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws