'Broos gaat mooi loon opstrijken bij Congo'

door
'Broos gaat mooi loon opstrijken bij Congo'

Hugo Broos bleef de voorbije twee jaar op de achtergrond in de voetbalwereld, want sinds zijn vertrek bij KV Oostende als technisch directeur zat hij zonder job. Maar nu lijkt de 69-jarige alsmaar meer voor een terugkeer te staan, want de voorbije weken werd hij nadrukkelijk gelinkt aan enkele jobs in Afrika. Zo was hij één van de namen op de shortlist om bondscoach van Zuid-Afrika te worden.


Broos was één van de vijf namen die de Zuid-Afrikaanse bond in overweging nam en nu lijkt de weg zelfs helemaal open te liggen naar die job. Volgens News24 is Broos immers nog de enige overgebleven naam op de shortlist, nadat de vier andere kandidaten om verschillende redenen allemaal afgehaakt hebben.

Carlos Queiroz heeft het aanbod van de SAFA geweigerd, terwijl Pitso Motsimane niet wil vertrekken bij het Egyptische Al Ahly. Hervé Renard overweegt ook geen vertrek als bondscoach van Saudi-Arabië, terwijl Benni McCarthy - enkele jaren geleden nog assistent bij STVV - dan weer niet mag vertrekken van zijn club AmaZulu. Het zou dus goed kunnen dat Broos aan het roer staat wanneer Zuid-Afrika in juni begint aan de kwalificaties voor het WK

UPDATE 03/05 

Hugo Broos staat volgens Afrikaanse media bijzonder dicht bij een overeenkomst met Congo. Hij zou er een meerjarig contract kunnen ondertekenen. Volgens diezelfde bronnen zou de voormalige trainer van onder meer Anderlecht, KRC Genk, Club Brugge en Kameroen er maandelijks ongeveer 39.000 euro kunnen verdienen. Dat komt neer op een jaarloon van 468.000 euro.

Zal Congo Broos weldra voorstellen?

Meest recent

‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

15
15
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

66
66
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

50
50
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

38
38
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

127
127
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

107
107
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

189
189
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

57
57
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

198
198
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

756
756
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

92
92
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

202
202
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

82
82
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

130
130
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

762
762
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

171
171
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

282
282
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

127
127
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

768
768
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

280
280
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

181
181
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

212
212

Meer sportnieuws