'Broos gaat mooi loon opstrijken bij Congo'

door
'Broos gaat mooi loon opstrijken bij Congo'

Hugo Broos bleef de voorbije twee jaar op de achtergrond in de voetbalwereld, want sinds zijn vertrek bij KV Oostende als technisch directeur zat hij zonder job. Maar nu lijkt de 69-jarige alsmaar meer voor een terugkeer te staan, want de voorbije weken werd hij nadrukkelijk gelinkt aan enkele jobs in Afrika. Zo was hij één van de namen op de shortlist om bondscoach van Zuid-Afrika te worden.


Broos was één van de vijf namen die de Zuid-Afrikaanse bond in overweging nam en nu lijkt de weg zelfs helemaal open te liggen naar die job. Volgens News24 is Broos immers nog de enige overgebleven naam op de shortlist, nadat de vier andere kandidaten om verschillende redenen allemaal afgehaakt hebben.

Carlos Queiroz heeft het aanbod van de SAFA geweigerd, terwijl Pitso Motsimane niet wil vertrekken bij het Egyptische Al Ahly. Hervé Renard overweegt ook geen vertrek als bondscoach van Saudi-Arabië, terwijl Benni McCarthy - enkele jaren geleden nog assistent bij STVV - dan weer niet mag vertrekken van zijn club AmaZulu. Het zou dus goed kunnen dat Broos aan het roer staat wanneer Zuid-Afrika in juni begint aan de kwalificaties voor het WK

UPDATE 03/05 

Hugo Broos staat volgens Afrikaanse media bijzonder dicht bij een overeenkomst met Congo. Hij zou er een meerjarig contract kunnen ondertekenen. Volgens diezelfde bronnen zou de voormalige trainer van onder meer Anderlecht, KRC Genk, Club Brugge en Kameroen er maandelijks ongeveer 39.000 euro kunnen verdienen. Dat komt neer op een jaarloon van 468.000 euro.

Zal Congo Broos weldra voorstellen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

7
7
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

3
3
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

38
38
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

58
58
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

46
46
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

77
77
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

94
94
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

107
107
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

42
42
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

93
93
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

171
171
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

191
191
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

359
359
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

239
239
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

164
164
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

344
344
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

106
106
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

470
470
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

293
293
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

269
269
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

53
53
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

198
198
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

100
100
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

449
449

Meer sportnieuws