'Anderlecht kent vraagprijs voor nieuwe verdediger'

door
'Anderlecht kent vraagprijs voor nieuwe verdediger'

Anderlecht verzekerde zich al van een Europees ticket voor volgend seizoen, door zich te plaatsen voor Play-Off I en dankzij de bekerwinst van KRC Genk. De komende weken zal duidelijk worden of dat een ticket zal zijn voor de Champions League, Europa League of Conference League. Hoe dan ook is sportief directeur Peter Verbeke achter de schermen al bezig met het samenstellen van de kern voor volgend seizoen.

De voorbije namen kwamen al de namen van enkele potentiële doelwitten naar buiten. Vanuit Zweden klinkt het nu dat Paars-Wit ook zijn oog laten vallen heeft op Alexander Jallow. De 23-jarige rechtsachter van IFK Göteborg staat ook in de belangstelling van Sampdoria en Torino, maar Anderlecht zou het meest concreet zijn en al een bod voorbereiden.

Jallow speelt sinds januari 2020 voor Göteborg en was in het huidige seizoen, dat in Zweden nog maar pas begonnen is, tot dusver goed voor één goal en twee assists in zes wedstrijden. De Zweedse belofteninternational heeft volgens Transfermarkt momenteel een marktwaarde van 700.000 euro, dus hij past zeker in het budget van Anderlecht. Jallow ligt in Göteborg nog onder contract tot eind 2023.

UPDATE 03/05
Tegenover Göteborgs-Posten bevestigt Martin Dahlin, de makelaar van Jallow, dat er veel interesse is. "Maar op specifieke clubs wil ik niet ingaan", voegt hij er wel aan toe. Een gelijkaardig geluid klinkt ook bij diens club IFK Göteborg. "We weten dat er interesse is gezien zijn ontwikkeling. Maar zolang er niets concreet is, valt daar verder niets aan toe te voegen", aldus sportief directeur Pontus Farnerud bij Aftonbladet.

Dat medium weet wel al hoeveel Anderlecht zal moeten neertellen als het Jallow aan boord wil halen. Göteborg zou namelijk mikken op een transfersom tussen de 800.000 en 1 miljoen euro. Daarmee lijkt de Zweed zeker een haalbaar target te zijn voor Paars-Wit.

LEES OOK: Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Moet Anderlecht voor die prijs doordrukken?

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

0
0
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

10
10
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

35
35
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

161
161
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

107
107
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

36
36
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

195
195
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

37
37
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

86
86
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

241
241
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

97
97
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

90
90
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

186
186
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

104
104
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

377
377
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

152
152
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

331
331
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

266
266
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

471
471
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

245
245
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

220
220
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

173
173
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws