'Rangers plukt sterkhouder weg bij KV Oostende'

door
'Rangers plukt sterkhouder weg bij KV Oostende'

KV Oostende heeft er al een heel succesvol seizoen opzitten, met een knappe vijfde plaats in de reguliere competitie als eindresultaat. Het kan daar nu nog een mooi vervolg aan breien, want in Play-Off II gaat de kustploeg de komende weken op zoek naar een Europees ticket. Maar daarna dreigt KVO wel een aantal van zijn smaakmakers te verliezen.


De voorbije weken werd succescoach Alexander Blessin al gelinkt aan een vertrek, al sluit de Duitser een verlengd verblijf zeker ook niet uit. Daarnaast was er de voorbije maanden ook al interesse voor spelers als Jack Hendry, Arthur Theate en Jelle Bataille. Eén speler vertrekt echter al zeker. Fashion Sakala kondigt namelijk aan dat hij de club zal verlaten.

"De club gunt mij die transfer, deze week wordt alles afgerond. Ik wil na de match tegen Standard, komende zaterdag, mijn keuze bekend maken", verklaart de spits, die einde contract is, in Krant van West-Vlaanderen. De krant voegt eraan toe dat Rangers de beste papieren heeft om Sakala binnen te halen, maar dat die zelf ook al gewag maakte van interesse uit de top vijf van de Ligue 1 - Lille werd al genoemd  - en de top acht van de Premier League.

UPDATE 03/05

De kogel is door de kerk. Fashion Sakala verlaat KV Oostende en volgens Het Laatste Nieuws tekent hij bij Rangers FC. KVO vangt niks voor de speler, want hij heeft een aflopend contract. In Schotland zal hij met Kemar Roofe (ex-Anderlecht) en Ianis Hagi (ex-KRC Genk) twee oude bekenden van het Belgische voetbal tegen het lijf lopen.

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Een gemiste kans voor de Belgische topclubs?

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

1
1
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

18
18
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

221
221
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

94
94
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

70
70
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

142
142
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

23
23
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

315
315
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

67
67
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

186
186
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

355
355
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

248
248
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

388
388
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

109
109
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

284
284
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

111
111
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

243
243
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1237
1237
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63

Meer sportnieuws