'Rangers plukt sterkhouder weg bij KV Oostende'

door
'Rangers plukt sterkhouder weg bij KV Oostende'

KV Oostende heeft er al een heel succesvol seizoen opzitten, met een knappe vijfde plaats in de reguliere competitie als eindresultaat. Het kan daar nu nog een mooi vervolg aan breien, want in Play-Off II gaat de kustploeg de komende weken op zoek naar een Europees ticket. Maar daarna dreigt KVO wel een aantal van zijn smaakmakers te verliezen.


De voorbije weken werd succescoach Alexander Blessin al gelinkt aan een vertrek, al sluit de Duitser een verlengd verblijf zeker ook niet uit. Daarnaast was er de voorbije maanden ook al interesse voor spelers als Jack Hendry, Arthur Theate en Jelle Bataille. Eén speler vertrekt echter al zeker. Fashion Sakala kondigt namelijk aan dat hij de club zal verlaten.

"De club gunt mij die transfer, deze week wordt alles afgerond. Ik wil na de match tegen Standard, komende zaterdag, mijn keuze bekend maken", verklaart de spits, die einde contract is, in Krant van West-Vlaanderen. De krant voegt eraan toe dat Rangers de beste papieren heeft om Sakala binnen te halen, maar dat die zelf ook al gewag maakte van interesse uit de top vijf van de Ligue 1 - Lille werd al genoemd  - en de top acht van de Premier League.

UPDATE 03/05

De kogel is door de kerk. Fashion Sakala verlaat KV Oostende en volgens Het Laatste Nieuws tekent hij bij Rangers FC. KVO vangt niks voor de speler, want hij heeft een aflopend contract. In Schotland zal hij met Kemar Roofe (ex-Anderlecht) en Ianis Hagi (ex-KRC Genk) twee oude bekenden van het Belgische voetbal tegen het lijf lopen.

LEES OOK: Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Een gemiste kans voor de Belgische topclubs?

Meest recent

Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

425
425
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

34
34
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

15
15
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

29
29
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

54
54
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

159
159
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

28
28
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

240
240
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

77
77
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

221
221
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

269
269
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

113
113
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

73
73
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

34
34
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

203
203
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

179
179
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

136
136
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

121
121
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

172
172
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

236
236
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

552
552
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

200
200
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

405
405
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

99
99

Meer sportnieuws