Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 1!

70
Zo win jij bijna 650 euro met 10 euro inzet op PO-speeldag 1!

Eindelijk is het zover: de play-offs! Acht gelukkigen strijden nog voor de landstitel en Europese tickets, terwijl de inzet elders een plaats in de Jupiler Pro League bedraagt. In het openingsweekend staan er dan ook vijf razend spannende affiches op het programma. Samen met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken.


De nacompetitie wordt vrijdag op gang getrapt door Antwerp en kersvers bekerwinnaar KRC Genk. Op de Bosuil begint het leven ná Lior Refaelov, en dus zijn de ogen meer dan ooit op Didier Lamkel Zé en Dieumerci Mbokani gericht. Bij de Antwerpse remonte in hun vorige ontmoeting, amper twee weken geleden, mikten beiden nog raak. Net als Paul Onuachu aan de overkant. Als de Gouden Stier en Dieu in het duel der spitsen weer allebei scoren, levert dat met behulp van de Bet Builder 5,75x onze inzet op.



Op zaterdag beginnen Seraing en Waasland-Beveren aan hun jacht op het laatste plekje in 1A. Onder impuls van topschutter Georges Mikautadze deed de kandidaat-promovendus in de tweede afdeling ongeveer twee keer per wedstrijd de netten trillen. Nordin Jackers is alvast gewaarschuwd, want hij moest zich – uiteraard wel op het hoogste niveau – wekelijks tweemaal omdraaien. Indien die trends zich doorzetten, en de Luikenaars dus minstens twee treffers maken, rekenen wij ons 2,18x onze inleg rijker.

Later op de avond openen KV Oostende en Standard de debatten in PO II. In de verloren bekerfinale geraakten de Rouches even de pedalen kwijt, met één rode en maar liefst vijf gele kaarten. Ver boven het gemiddelde van 1,70 stuks per match dit seizoen, terwijl KVO doorgaans net geen twee keer op de bon vliegt. De laatste keer dat beide teams tegenover mekaar stonden, dienden in totaal zelfs slechts twee gele kartonnen te worden uitgedeeld. Opnieuw minder dan drie stuks is nu 3,00x onze bet waard.



Op zondag is het vervolgens de beurt aan AA Gent en KV Mechelen om de race richting de vijfde plaats in te zetten. Hoewel ze in hun onderlinge ontmoetingen elkaar redelijk in evenwicht hielden, doet de vorm langs weerskanten een spektakelstuk vermoeden. Opgeteld waren de Buffalo's en Malinwa in de laatste twee weken goed voor 19 doelpunten en vijf tegentreffers, weliswaar met Zulte Waregem als gemeenschappelijk slachtoffer. Toch gokken wij op minstens vier goals, goed voor 2,55x onze inzet.

Als afsluiter is er dan natuurlijk nog dé kraker van het weekend tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart moet het daarbij zonder rechtsachter Clinton Mata stellen, die op de slotspeeldag zijn vijfde gele kaart slikte. Dan heeft zijn collega aan de overkant meer geluk, want Michael Murillo zat – als enige RSCA'er overigens – zijn straf eerder al uit. Nu krijgt de Panamese sterkhouder echter Noa Lang op zijn bord. Mocht hij daardoor nog eens tegen de lamp lopen, brengt dat 3,75x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor Mbokani en Onuachu die mekaar weer naar de kroon steken, een faire partij tussen KV Oostende en Standard en een gele kaart voor Murillo, samen goed voor bijna 65x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Wie wint PO II?

Meest recent

Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

13
13
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

23
23
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

25
25
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

131
131
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

83
83
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

213
213
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

14
14
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

338
338
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

196
196
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

256
256
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

307
307
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

402
402
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

513
513
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

444
444
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

442
442
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

70
70
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

72
72
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

91
91
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

207
207
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

86
86
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

206
206
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

152
152
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

190
190
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

26
26
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

536
536

Meer sportnieuws