'Een basispion van Anderlecht onzeker voor partij tegen Club Brugge'

door
'Een basispion van Anderlecht onzeker voor partij tegen Club Brugge'

RSC Anderlecht lijkt helemaal klaar voor de start van de Play-Offs. De ploeg van coach Vincent Kompany werkte zaterdagmiddag bij wijze van generale repetitie een oefenwedstrijd af tegen KV Oostende en haalde het met duidelijke 0-3-cijfers. Al kwam Paars-Wit wel niet ongehavend uit het duel. 


Begin tweede helft zag RSCA immers hoe Majeed Ashimeru de strijd moest staken. De middenvelder, die de laatste weken is uitgegroeid tot een vaste sterkhouder, incasseerde een trap op de enkel. Meteen werd duidelijk dat hij niet meer verder kon. De huurling van RB Salzburg moest zelfs van het veld gedragen worden. Volgens La Dernière Heure wordt er later op de dag gecommuniceerd over de ernst van zijn blessure, de kans bestaat dat hij de start van de PO's aan zich voorbij moet laten gaan. 

UPDATE 25/04

Ondertussen kwam La Dernière Heure met een korte update over de blessure van Majeed Ashimeru. Eerder werd er gevreesd dat de Ghanese middenvelder de start van de Champions Play-Offs moest laten schieten, maar LDH weet dat de eerste bevindingen in ieder geval geruststellender zijn dan de eerste indruk deed vermoeden. Een exact verdict of periode van inactiviteit is echter nog niet duidelijk.

UPDATE 27/04

Majeed Ashimeru kon de afgelopen dagen niet trainen nadat hij tegen KV Oostende een blessure opliep. La Dernière Heure weet dat de Ghanees nog altijd onzeker is en dat het tot de laatste dag afwachten zal zijn of de speler de trip naar Club Brugge kan meemaken. Anderlecht zal geen risico nemen met de speler, die de laatste twee wedstrijden matig presteerde.

Vincent Kompany heeft alvast opties genoeg om hem te vervangen. Zo kan Josh Cullen in het team komen, waardoor Adrien Trebel wat hoger kan spelen. Ook Francis Amuzu is een piste, waardoor Anouar Ait El Hadj dan de positie van Ashimeru inneemt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Zal Ashimeru van de partij zijn tegen Club?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

0
0
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

31
31
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

362
362
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

108
108
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

122
122
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

78
78
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

28
28
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

211
211
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

113
113
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

298
298
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

199
199
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

382
382
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

205
205
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

370
370
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

208
208
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

369
369
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

116
116
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

213
213
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

192
192
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

166
166
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

720
720
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

511
511
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

439
439

Meer sportnieuws