'Een basispion van Anderlecht onzeker voor partij tegen Club Brugge'

door
'Een basispion van Anderlecht onzeker voor partij tegen Club Brugge'

RSC Anderlecht lijkt helemaal klaar voor de start van de Play-Offs. De ploeg van coach Vincent Kompany werkte zaterdagmiddag bij wijze van generale repetitie een oefenwedstrijd af tegen KV Oostende en haalde het met duidelijke 0-3-cijfers. Al kwam Paars-Wit wel niet ongehavend uit het duel. 


Begin tweede helft zag RSCA immers hoe Majeed Ashimeru de strijd moest staken. De middenvelder, die de laatste weken is uitgegroeid tot een vaste sterkhouder, incasseerde een trap op de enkel. Meteen werd duidelijk dat hij niet meer verder kon. De huurling van RB Salzburg moest zelfs van het veld gedragen worden. Volgens La Dernière Heure wordt er later op de dag gecommuniceerd over de ernst van zijn blessure, de kans bestaat dat hij de start van de PO's aan zich voorbij moet laten gaan. 

UPDATE 25/04

Ondertussen kwam La Dernière Heure met een korte update over de blessure van Majeed Ashimeru. Eerder werd er gevreesd dat de Ghanese middenvelder de start van de Champions Play-Offs moest laten schieten, maar LDH weet dat de eerste bevindingen in ieder geval geruststellender zijn dan de eerste indruk deed vermoeden. Een exact verdict of periode van inactiviteit is echter nog niet duidelijk.

UPDATE 27/04

Majeed Ashimeru kon de afgelopen dagen niet trainen nadat hij tegen KV Oostende een blessure opliep. La Dernière Heure weet dat de Ghanees nog altijd onzeker is en dat het tot de laatste dag afwachten zal zijn of de speler de trip naar Club Brugge kan meemaken. Anderlecht zal geen risico nemen met de speler, die de laatste twee wedstrijden matig presteerde.

Vincent Kompany heeft alvast opties genoeg om hem te vervangen. Zo kan Josh Cullen in het team komen, waardoor Adrien Trebel wat hoger kan spelen. Ook Francis Amuzu is een piste, waardoor Anouar Ait El Hadj dan de positie van Ashimeru inneemt.

LEES OOK: Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

Zal Ashimeru van de partij zijn tegen Club?

Meest recent

KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

14
14
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

24
24
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

16
16
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

133
133
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

30
30
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

59
59
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

197
197
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

76
76
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

77
77
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

161
161
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

85
85
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

343
343
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

138
138
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

289
289
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

235
235
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

394
394
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

214
214
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

207
207
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

162
162
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

283
283
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

59
59
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

390
390
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

130
130
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

255
255
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

143
143

Meer sportnieuws