'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

door
'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

Het bestuur van Club Brugge slaagde er vorige zomer verrassend genoeg in om zowat alle sterkhouders aan boord te houden, maar de kans is klein dat ze dit opnieuw gaan flikken in de komende transferperiode. Een aantal steunpilaren is immers grof wild op de markt. Vooral de strijd om Odilon Kossounou lijkt helemaal los te barsten.


De Ivoriaanse verdediger brak de voorbije maanden helemaal door en wierp zich op tot één van de betere verdedigers op de Belgische velden. Bovendien kan hij ook op het middenveld depanneren én heeft hij op zijn 20ste nog een ruime progressiemarge. Aan interesse dan ook geen gebrek. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld de twee clubs uit Milaan alsook Wolverhampton Wanderers genoemd. En de lijst met gegadigden wordt alleen maar langer.

Zo melden media als Fussballeck en Lifemag via The Sun dat ook Bayer Leverkusen, Arsenal FC en Manchester City lonken naar de jonge Ivoriaan. Die laatste club ziet hem allicht als een investering op de toekomst, de kans dat hij daar meteen in de A-kern terecht komt is klein. Maar de Europese subtop lijkt een realistische stap. Kossounou heeft in Brugge wel nog een contract tot medio 2024. Geïnteresseerden zullen dus ongetwijfeld stevig in de buidel moeten tasten.
UPDATE 20u42
Volgens het Duitse Sport90 prijkt Odilon Kossounou wel degelijk op het verlanglijstje van Bayer Leverkusen. Er wordt zelfs gewag gemaakt van een bod om en bij de tien miljoen euro, maar dat zou volgens het medium resoluut zijn afgewezen door Club Brugge. Meer nog, bij Blauw-Zwart zou men minstens 20(!) miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan. Een bedrag dat – gezien de huidige marktsituatie – bijzonder hoog is voor een centrale verdediger. Het valt dan ook af te wachten of één van de geïnteresseerden bereid is om deze gigantische som op tafel te leggen voor de Bruggeling. 

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Zal Kossounou deze zomer vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

28
28
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

28
28
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

46
46
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

33
33
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

56
56
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

49
49
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

223
223
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

63
63
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

29
29
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

219
219
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

341
341
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

640
640
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

79
79
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

131
131
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

800
800
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

402
402
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

395
395
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

178
178
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

452
452
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

291
291
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1289
1289
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

135
135
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

168
168

Meer sportnieuws