'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

door
'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

Het bestuur van Club Brugge slaagde er vorige zomer verrassend genoeg in om zowat alle sterkhouders aan boord te houden, maar de kans is klein dat ze dit opnieuw gaan flikken in de komende transferperiode. Een aantal steunpilaren is immers grof wild op de markt. Vooral de strijd om Odilon Kossounou lijkt helemaal los te barsten.


De Ivoriaanse verdediger brak de voorbije maanden helemaal door en wierp zich op tot één van de betere verdedigers op de Belgische velden. Bovendien kan hij ook op het middenveld depanneren én heeft hij op zijn 20ste nog een ruime progressiemarge. Aan interesse dan ook geen gebrek. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld de twee clubs uit Milaan alsook Wolverhampton Wanderers genoemd. En de lijst met gegadigden wordt alleen maar langer.

Zo melden media als Fussballeck en Lifemag via The Sun dat ook Bayer Leverkusen, Arsenal FC en Manchester City lonken naar de jonge Ivoriaan. Die laatste club ziet hem allicht als een investering op de toekomst, de kans dat hij daar meteen in de A-kern terecht komt is klein. Maar de Europese subtop lijkt een realistische stap. Kossounou heeft in Brugge wel nog een contract tot medio 2024. Geïnteresseerden zullen dus ongetwijfeld stevig in de buidel moeten tasten.
UPDATE 20u42
Volgens het Duitse Sport90 prijkt Odilon Kossounou wel degelijk op het verlanglijstje van Bayer Leverkusen. Er wordt zelfs gewag gemaakt van een bod om en bij de tien miljoen euro, maar dat zou volgens het medium resoluut zijn afgewezen door Club Brugge. Meer nog, bij Blauw-Zwart zou men minstens 20(!) miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan. Een bedrag dat – gezien de huidige marktsituatie – bijzonder hoog is voor een centrale verdediger. Het valt dan ook af te wachten of één van de geïnteresseerden bereid is om deze gigantische som op tafel te leggen voor de Bruggeling. 

LEES OOK: Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Zal Kossounou deze zomer vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

0
0
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

12
12
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

107
107
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

23
23
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

163
163
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

94
94
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

370
370
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

117
117
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

210
210
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

157
157
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

191
191
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

386
386
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

261
261
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

280
280
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

69
69
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

163
163
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

147
147
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

78
78
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

277
277
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

275
275
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

430
430
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

210
210
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

103
103

Meer sportnieuws