'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

door
'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

Het bestuur van Club Brugge slaagde er vorige zomer verrassend genoeg in om zowat alle sterkhouders aan boord te houden, maar de kans is klein dat ze dit opnieuw gaan flikken in de komende transferperiode. Een aantal steunpilaren is immers grof wild op de markt. Vooral de strijd om Odilon Kossounou lijkt helemaal los te barsten.


De Ivoriaanse verdediger brak de voorbije maanden helemaal door en wierp zich op tot één van de betere verdedigers op de Belgische velden. Bovendien kan hij ook op het middenveld depanneren én heeft hij op zijn 20ste nog een ruime progressiemarge. Aan interesse dan ook geen gebrek. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld de twee clubs uit Milaan alsook Wolverhampton Wanderers genoemd. En de lijst met gegadigden wordt alleen maar langer.

Zo melden media als Fussballeck en Lifemag via The Sun dat ook Bayer Leverkusen, Arsenal FC en Manchester City lonken naar de jonge Ivoriaan. Die laatste club ziet hem allicht als een investering op de toekomst, de kans dat hij daar meteen in de A-kern terecht komt is klein. Maar de Europese subtop lijkt een realistische stap. Kossounou heeft in Brugge wel nog een contract tot medio 2024. Geïnteresseerden zullen dus ongetwijfeld stevig in de buidel moeten tasten.
UPDATE 20u42
Volgens het Duitse Sport90 prijkt Odilon Kossounou wel degelijk op het verlanglijstje van Bayer Leverkusen. Er wordt zelfs gewag gemaakt van een bod om en bij de tien miljoen euro, maar dat zou volgens het medium resoluut zijn afgewezen door Club Brugge. Meer nog, bij Blauw-Zwart zou men minstens 20(!) miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan. Een bedrag dat – gezien de huidige marktsituatie – bijzonder hoog is voor een centrale verdediger. Het valt dan ook af te wachten of één van de geïnteresseerden bereid is om deze gigantische som op tafel te leggen voor de Bruggeling. 

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Zal Kossounou deze zomer vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

28
28
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

17
17
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

248
248
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

92
92
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

194
194
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

23
23
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

175
175
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

261
261
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

287
287
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

79
79
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

260
260
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

198
198
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

198
198
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

205
205
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

239
239
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

210
210
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

371
371
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

305
305
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

60
60
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

626
626
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

229
229
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

502
502
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

278
278
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

349
349

Meer sportnieuws