'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

door
'Club Brugge plakt torenhoog prijskaartje op Kossounou'

Het bestuur van Club Brugge slaagde er vorige zomer verrassend genoeg in om zowat alle sterkhouders aan boord te houden, maar de kans is klein dat ze dit opnieuw gaan flikken in de komende transferperiode. Een aantal steunpilaren is immers grof wild op de markt. Vooral de strijd om Odilon Kossounou lijkt helemaal los te barsten.


De Ivoriaanse verdediger brak de voorbije maanden helemaal door en wierp zich op tot één van de betere verdedigers op de Belgische velden. Bovendien kan hij ook op het middenveld depanneren én heeft hij op zijn 20ste nog een ruime progressiemarge. Aan interesse dan ook geen gebrek. In de voorbije weken werden bijvoorbeeld de twee clubs uit Milaan alsook Wolverhampton Wanderers genoemd. En de lijst met gegadigden wordt alleen maar langer.

Zo melden media als Fussballeck en Lifemag via The Sun dat ook Bayer Leverkusen, Arsenal FC en Manchester City lonken naar de jonge Ivoriaan. Die laatste club ziet hem allicht als een investering op de toekomst, de kans dat hij daar meteen in de A-kern terecht komt is klein. Maar de Europese subtop lijkt een realistische stap. Kossounou heeft in Brugge wel nog een contract tot medio 2024. Geïnteresseerden zullen dus ongetwijfeld stevig in de buidel moeten tasten.
UPDATE 20u42
Volgens het Duitse Sport90 prijkt Odilon Kossounou wel degelijk op het verlanglijstje van Bayer Leverkusen. Er wordt zelfs gewag gemaakt van een bod om en bij de tien miljoen euro, maar dat zou volgens het medium resoluut zijn afgewezen door Club Brugge. Meer nog, bij Blauw-Zwart zou men minstens 20(!) miljoen euro willen vangen voor de Ivoriaan. Een bedrag dat – gezien de huidige marktsituatie – bijzonder hoog is voor een centrale verdediger. Het valt dan ook af te wachten of één van de geïnteresseerden bereid is om deze gigantische som op tafel te leggen voor de Bruggeling. 

LEES OOK: Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Zal Kossounou deze zomer vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

0
0
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

86
86
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

9
9
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

33
33
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

30
30
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

109
109
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

163
163
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

145
145
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

22
22
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

155
155
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

211
211
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

234
234
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

138
138
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

46
46
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

100
100
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

58
58
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

94
94
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

38
38
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

70
70
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

301
301
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

98
98
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

286
286
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

258
258

Meer sportnieuws