Ervaren verdediger: "Denk nog steeds aan de Rode Duivels"

87 stemmen
Ervaren verdediger:

Onze redactie was in september 2019 op bezoek bij Christian Kabasele in Watford. Toen liet de verdediger ons weten dat de gesprekken over een nieuw contract goed verliepen. Ondertussen tekende de de 30-jarige verdediger nog niet bij.

Volgens Football League World gaat Kabasele eerstdaags dan toch bijtekenen bij Watford. Het contract van de ervaren centrale verdediger loopt eind juni af. Heel wat Belgische topclubs zullen ongetwijfeld wel eens gesnuffeld hebben, maar Kabasele gaat dus nog een laatste keer zijn kans wagen in de Premier League.

De voormalige speler van KRC Genk is weer fit, nadat hij dit seizoen kreeg te maken met een knieblessure. De speler voelt zich bijzonder goed in Londen, waar hij in de groene rand woont. Kabasele wist met Watford afgelopen weekend te promoveren naar de Premier League. Een uitgelezen kans voor de speler om zich nog een keer te tonen aan onder meer Roberto Martinez. Bij de Rode Duivels is hij al een tijdje uit beeld verdwenen.

UPDATE 11u15

Christian Kabasele laat in een gesprek met RTBF weten dat hij de Rode Duivels zeker nog niet heeft opgegeven. De centrale verdediger laat weten dat hij altijd werd opgenomen in de voorselecties en bondscoach Roberto Martinez volgt hem nog steeds. Kabasele wil zich de komende twee wedstrijden tonen bij Watford, en ritme opdoen, zodat hij toch weer in aanmerking komt voor de wedstrijden in juni. Voorlopig ziet het er echter niet naar uit dat hij wordt opgeroepen, want met Jason Denayer, Toby Alderweireld, Brandon Mechele en Dedryck Boyata staan er heel wat rechtsvoetige verdedigers voor hem in de rangorde. Ook Leander Dendoncker kan achterin uit de voeten.

LEES OOK: Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Verdient Kabasele een nieuwe kans?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

20
20
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

100
100
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

526
526
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

67
67
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

134
134
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

37
37
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

55
55
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

29
29
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

138
138
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

154
154
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

141
141
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

25
25
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

283
283
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

374
374
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

182
182
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

830
830
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

499
499
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

265
265
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48

Meer sportnieuws