Ervaren verdediger: "Denk nog steeds aan de Rode Duivels"

door
Ervaren verdediger:

Onze redactie was in september 2019 op bezoek bij Christian Kabasele in Watford. Toen liet de verdediger ons weten dat de gesprekken over een nieuw contract goed verliepen. Ondertussen tekende de de 30-jarige verdediger nog niet bij.

Volgens Football League World gaat Kabasele eerstdaags dan toch bijtekenen bij Watford. Het contract van de ervaren centrale verdediger loopt eind juni af. Heel wat Belgische topclubs zullen ongetwijfeld wel eens gesnuffeld hebben, maar Kabasele gaat dus nog een laatste keer zijn kans wagen in de Premier League.

De voormalige speler van KRC Genk is weer fit, nadat hij dit seizoen kreeg te maken met een knieblessure. De speler voelt zich bijzonder goed in Londen, waar hij in de groene rand woont. Kabasele wist met Watford afgelopen weekend te promoveren naar de Premier League. Een uitgelezen kans voor de speler om zich nog een keer te tonen aan onder meer Roberto Martinez. Bij de Rode Duivels is hij al een tijdje uit beeld verdwenen.

UPDATE 11u15

Christian Kabasele laat in een gesprek met RTBF weten dat hij de Rode Duivels zeker nog niet heeft opgegeven. De centrale verdediger laat weten dat hij altijd werd opgenomen in de voorselecties en bondscoach Roberto Martinez volgt hem nog steeds. Kabasele wil zich de komende twee wedstrijden tonen bij Watford, en ritme opdoen, zodat hij toch weer in aanmerking komt voor de wedstrijden in juni. Voorlopig ziet het er echter niet naar uit dat hij wordt opgeroepen, want met Jason Denayer, Toby Alderweireld, Brandon Mechele en Dedryck Boyata staan er heel wat rechtsvoetige verdedigers voor hem in de rangorde. Ook Leander Dendoncker kan achterin uit de voeten.

LEES OOK: 'Duivels vrezen: meteen mokerslag in WK-groepsfase'

Verdient Kabasele een nieuwe kans?

Meest recent

Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

2
2
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

10
10
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

71
71
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

91
91
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

216
216
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

158
158
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

281
281
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

125
125
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

142
142
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

88
88
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

196
196
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

771
771
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

205
205
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

526
526
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

358
358
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

180
180
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

263
263
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

167
167
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

521
521
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

400
400
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

203
203
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

387
387
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

985
985
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

303
303

Meer sportnieuws