Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

door
Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

De Super League is ten dode opgeschreven, maar dit krijgt bij veel clubs wél een staartje. Vooral Engeland staat in rep en roer. Zo wordt er opgeroepen tot een vertrek van de Amerikaanse eigenaren bij Arsenal (Stan Kroenke), Liverpool (Fenway Sports Group) en Manchester United (Glazer-familie).


Arsenal-legende en analist Ian Wright schrijft op Twitter dat hij vindt dat Kroenke afgezet moet worden. Zijn collega en Liverpool-icoon Jamie Carragher laat eenzelfde geluid horen over de Fenway Sports Group van John Henry. De oud-verdediger zegt namelijk bij Sky Sports: "Er is niets meer om voor te blijven, ik zie ook niet hoe dat nu nog kan. Het beste zou zijn als er een nieuwe koper komt."

Carragher van een onherstelbare vertrouwensbreuk met de fans, die hem ook gelijk lijken te geven. Zo zouden er plannen gesmeed worden om zaterdag te protesteren met als doel de Amerikaanse eigenaars buiten te werken. Bij United heeft directeur Ed Woodward dan weer zijn vertrek aangekondigd, maar daar nemen de supporters geen genoegen mee: zij willen de koppen van de machtige Glazer-familie zien rollen.

UPDATE 23/04

Bij Manchester United kondigden ze al het vertrek van CEO Ed Woodward aan na de miskleun omtrent de Super League. Bij Arsenal willen de fans, en ex-spelers, eigenaar Stan Kroenke weg. Honderden fans van Arsenal verzamelden zich voor de partij tegen Everton voor het stadion en ze eisen het ontslag van de Amerikaan. Ook bij andere clubs is er veel onvrede bij de aanhang nadat hun club een Super League op poten probeerde te zetten.

LEES OOK: Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

Zal hij vertrekken?

Meest recent

‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

2
2
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

7
7
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

29
29
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

69
69
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

23
23
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

106
106
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

201
201
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

185
185
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

110
110
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

68
68
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

582
582
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

89
89
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

88
88
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

169
169
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

228
228
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

133
133
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

123
123
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

441
441
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

125
125
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

288
288
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

476
476
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

375
375
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

227
227
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

386
386
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

170
170

Meer sportnieuws