Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

93 stemmen
Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

De Super League is ten dode opgeschreven, maar dit krijgt bij veel clubs wél een staartje. Vooral Engeland staat in rep en roer. Zo wordt er opgeroepen tot een vertrek van de Amerikaanse eigenaren bij Arsenal (Stan Kroenke), Liverpool (Fenway Sports Group) en Manchester United (Glazer-familie).


Arsenal-legende en analist Ian Wright schrijft op Twitter dat hij vindt dat Kroenke afgezet moet worden. Zijn collega en Liverpool-icoon Jamie Carragher laat eenzelfde geluid horen over de Fenway Sports Group van John Henry. De oud-verdediger zegt namelijk bij Sky Sports: "Er is niets meer om voor te blijven, ik zie ook niet hoe dat nu nog kan. Het beste zou zijn als er een nieuwe koper komt."

Carragher van een onherstelbare vertrouwensbreuk met de fans, die hem ook gelijk lijken te geven. Zo zouden er plannen gesmeed worden om zaterdag te protesteren met als doel de Amerikaanse eigenaars buiten te werken. Bij United heeft directeur Ed Woodward dan weer zijn vertrek aangekondigd, maar daar nemen de supporters geen genoegen mee: zij willen de koppen van de machtige Glazer-familie zien rollen.

UPDATE 23/04

Bij Manchester United kondigden ze al het vertrek van CEO Ed Woodward aan na de miskleun omtrent de Super League. Bij Arsenal willen de fans, en ex-spelers, eigenaar Stan Kroenke weg. Honderden fans van Arsenal verzamelden zich voor de partij tegen Everton voor het stadion en ze eisen het ontslag van de Amerikaan. Ook bij andere clubs is er veel onvrede bij de aanhang nadat hun club een Super League op poten probeerde te zetten.

LEES OOK: Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Zal hij vertrekken?

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

14
14
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

33
33
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

179
179
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

127
127
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

397
397
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

383
383
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

115
115
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

74
74
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

220
220
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

117
117
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

76
76
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

307
307
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

241
241
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

98
98
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

264
264
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

164
164
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

402
402
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

138
138
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

93
93
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

537
537
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws