Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

door
Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

De Super League is ten dode opgeschreven, maar dit krijgt bij veel clubs wél een staartje. Vooral Engeland staat in rep en roer. Zo wordt er opgeroepen tot een vertrek van de Amerikaanse eigenaren bij Arsenal (Stan Kroenke), Liverpool (Fenway Sports Group) en Manchester United (Glazer-familie).


Arsenal-legende en analist Ian Wright schrijft op Twitter dat hij vindt dat Kroenke afgezet moet worden. Zijn collega en Liverpool-icoon Jamie Carragher laat eenzelfde geluid horen over de Fenway Sports Group van John Henry. De oud-verdediger zegt namelijk bij Sky Sports: "Er is niets meer om voor te blijven, ik zie ook niet hoe dat nu nog kan. Het beste zou zijn als er een nieuwe koper komt."

Carragher van een onherstelbare vertrouwensbreuk met de fans, die hem ook gelijk lijken te geven. Zo zouden er plannen gesmeed worden om zaterdag te protesteren met als doel de Amerikaanse eigenaars buiten te werken. Bij United heeft directeur Ed Woodward dan weer zijn vertrek aangekondigd, maar daar nemen de supporters geen genoegen mee: zij willen de koppen van de machtige Glazer-familie zien rollen.

UPDATE 23/04

Bij Manchester United kondigden ze al het vertrek van CEO Ed Woodward aan na de miskleun omtrent de Super League. Bij Arsenal willen de fans, en ex-spelers, eigenaar Stan Kroenke weg. Honderden fans van Arsenal verzamelden zich voor de partij tegen Everton voor het stadion en ze eisen het ontslag van de Amerikaan. Ook bij andere clubs is er veel onvrede bij de aanhang nadat hun club een Super League op poten probeerde te zetten.

Zal hij vertrekken?

Meest recent

Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

92
92
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

32
32
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

31
31
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

405
405
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

126
126
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

256
256
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

51
51
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

156
156
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

58
58
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

138
138
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

143
143
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

231
231
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

201
201
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

344
344
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

180
180
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

166
166
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

244
244
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

346
346
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

172
172
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

119
119
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

437
437
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

244
244
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

559
559
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

94
94
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

95
95

Meer sportnieuws