Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

door
Honderden fans van Arsenal eisen ontslag van eigenaar

De Super League is ten dode opgeschreven, maar dit krijgt bij veel clubs wél een staartje. Vooral Engeland staat in rep en roer. Zo wordt er opgeroepen tot een vertrek van de Amerikaanse eigenaren bij Arsenal (Stan Kroenke), Liverpool (Fenway Sports Group) en Manchester United (Glazer-familie).


Arsenal-legende en analist Ian Wright schrijft op Twitter dat hij vindt dat Kroenke afgezet moet worden. Zijn collega en Liverpool-icoon Jamie Carragher laat eenzelfde geluid horen over de Fenway Sports Group van John Henry. De oud-verdediger zegt namelijk bij Sky Sports: "Er is niets meer om voor te blijven, ik zie ook niet hoe dat nu nog kan. Het beste zou zijn als er een nieuwe koper komt."

Carragher van een onherstelbare vertrouwensbreuk met de fans, die hem ook gelijk lijken te geven. Zo zouden er plannen gesmeed worden om zaterdag te protesteren met als doel de Amerikaanse eigenaars buiten te werken. Bij United heeft directeur Ed Woodward dan weer zijn vertrek aangekondigd, maar daar nemen de supporters geen genoegen mee: zij willen de koppen van de machtige Glazer-familie zien rollen.

UPDATE 23/04

Bij Manchester United kondigden ze al het vertrek van CEO Ed Woodward aan na de miskleun omtrent de Super League. Bij Arsenal willen de fans, en ex-spelers, eigenaar Stan Kroenke weg. Honderden fans van Arsenal verzamelden zich voor de partij tegen Everton voor het stadion en ze eisen het ontslag van de Amerikaan. Ook bij andere clubs is er veel onvrede bij de aanhang nadat hun club een Super League op poten probeerde te zetten.

LEES OOK: Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

Zal hij vertrekken?

Meest recent

Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

1
1
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

143
143
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

51
51
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

101
101
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

201
201
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

248
248
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

284
284
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

410
410
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

134
134
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

249
249
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

444
444
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

352
352
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

167
167
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

365
365
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

317
317
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

182
182
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

706
706
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

262
262
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

359
359
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

270
270
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

180
180
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

171
171
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

151
151

Meer sportnieuws