'Belgische clubs lonken naar ploegmaat Trossard'

door
'Belgische clubs lonken naar ploegmaat Trossard'

In het buitenland staat de Jupiler Pro League gekend als een uitstekende kweekvijver van talent. Clubs uit grotere competities komen dan ook niet alleen graag shoppen in België, geregeld stallen ze er zelf hun jonge talenten die nog niet klaar zijn voor het echte werk. Vooral vanuit de Premier League zakken er zo jaarlijks een aantal spelers af.


Mogelijk wordt Reda Khadra, een 19-jarige Duitser, de volgende in de rij. De creatieve spelmaker maakte vorige zomer de overstap van Borussia Dortmund naar Brighton & Hove Albion FC, de werkgever van Leandro Trossard, maar kreeg daar tot dusver vooral zijn kans bij de U23. Met twee doelpunten en drie assists in zes optredens deed Khadra het daar in zijn beperkte speeltijd verre van slecht. Bovendien mocht hij begin januari nog zijn profdebuut vieren met een korte invalbeurt tegen Manchester City.

Gevraagd naar zijn plannen voor volgend seizoen liet de jonkie nu aan Transfermarkt weten dat een uitleenbeurt een optie vormt. Wie weet wel naar ons land, waar Brighton al meermaals kwam shoppen en de voorbije seizoenen Percy Tau aan achtereenvolgens Union, Club Brugge en Anderlecht verhuurde. "Mijn makelaar kreeg aanbiedingen voor een tijdelijk verblijf bij clubs vanuit Nederland en België", aldus de voormalig Duits jeugdinternational, die zich op die manier ook daar weer in de kijker hoop te spelen.

LEES OOK: KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Jonge spelers uit de PL lenen is volgens mij ...

Meest recent

'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

4
4
'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

56
56
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

70
70
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

44
44
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

23
23
KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Maandag eindigt ook in België de zomerse transferperiode. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro ...

62
62
Legear doet drastische Vanaken-uitspraak: "Zo zijn er nog bij Club"

Club Brugge-aanvoerder Hans Vanaken werd lange tijd genegeerd bij de nationale ploeg. Maar sinds ...

537
537
Barcelona stuurt middenvelder per direct de laan uit

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

92
92
Gent kondigt Skoras aan: "Deze club terugbrengen naar top"

Daags voordat de transfermarkt ook in België weer achter slot en grendel gaat, is een ...

209
209
'Mokerslag Hayen: sleutelpion onverwacht weg bij Club'

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar de start van de League Phase in de ...

440
440
TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, tweetal weg bij Club'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

427
427
Garcia vloekt: Rode Duivels incasseren dubbele opdoffer

Na de klinkende zege tegen Liechtenstein moeten de Rode Duivels zondag ook Kazachstan door de ...

183
183
'Renard onder druk: Anderlecht misloopt toptargets'

Terwijl de bestuurscrisis de aandacht opeist mogen we ook op de mercato nog beweging verwachten bij ...

287
287
Kat en Dries verwelkomen zusje voor Ciro: dit is de naam

Dries Mertens en Kat Kerkhofs hebben er al drukke maanden opzitten. Hun leven stond in het teken van ...

170
170
'Done deal: AA Gent profiteert van solden bij Club Brugge'

"Met deze kern willen we de Champions League in", spraken de bazen van Club Brugge in koor na de ...

520
520
"Het einde" bij Tessa Wullaert: fans in totale verwarring

Met een carrière die bol staat van records, successen en onvermoeibare inzet, behoort Tessa ...

138
138
Vandenhaute verbaast: aandelen Anderlecht te koop?

In een bijzondere Raad van Bestuur werd Wouter Vandenhaute vrijdag uit zijn functie als voorzitter ...

676
676
'KV Mechelen legt pittige som op tafel voor aanwinst'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

614
614
Het echte probleem ligt bloot: Seys-dossier ontploft

Een lichte spierhinder, buiten de selectie gehouden, en nu is het ook zeker: Joaquin Seys haalt ...

337
337
Vandenbempt ziet Duivelse uitblinker: "Oogde scherp"

De Rode Duivels wonnen zeer makkelijk van Liechtenstein. De defensie van de Belgen werd niet getest, ...

93
93
Anderlecht-bom: "Kompany en Verschueren aanwezig!"

Er was gisteren een Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht. Daar werd beslist dat Wouter Vandenhaute ...

1655
1655
'Last-minute transfer Club: persoonlijk akkoord gevonden'

Aanstaande maandag sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn deuren. ...

731
731
Mulder schiet wakker: "Híj́ is de volmaakte RSCA-voorzitter"

Nu het ontslag van Wouter Vandenhaute officieel is goedgekeurd, wordt het uitkijken naar wie de ...

907
907
Garcia schuift KDB opzij: schandaal of superplan?

Youri Tielemans kreeg de armband en bedankte de bondscoach voor deze eer: 23 seconden na rust een ...

493
493
El Ouahdi vertelt pakkende reden achter uitblijven transfer

De Jupiler Pro League zag in de zomermercato heel wat smaakmakers vertrekken, maar er bleven ook ...

370
370

Meer sportnieuws