Ex-doelman van Antwerp, Westerlo en AZ kondigt afscheid aan

door
Ex-doelman van Antwerp, Westerlo en AZ kondigt afscheid aan

De voorbije weken kondigden al enkele bekende namen uit de Belgische voetbalwereld hun pensioen aan. Zo zal Steven Defour er na dit seizoen bijvoorbeeld een punt achter zetten en nu volgt ook één van zijn ex-ploegmaats bij Antwerp zijn voorbeeld. Op Facebook kondigt ook Yves De Winter aan dat hij het profvoetbal voor bekeken houdt.


De 33-jarige doelman zat al sinds vorig seizoen zonder club, nadat hij bij Antwerp geen nieuw contract gekregen had. De Winter was bij de Great Old twee jaar lang derde doelman, na Sinan Bolat en Jens Teunckens, en kwam dan ook nooit in actie voor de club. Zijn beste periode kende De Winter bij Westerlo, waar hij in 2006 als prof debuteerde en tot 2011 zou blijven.

In die periode was De Winter één van de betere doelmannen in de Jupiler Pro League. Hij mocht daardoor ook mee als derde doelman naar de Olympische Spelen van 2008 en werd in 2009 ook enkele keren opgeroepen voor de Rode Duivels, al zou hij nooit het wedstrijdblad halen. Na zijn vertrek uit het Kuipje zou De Winter nog uitkomen voor De Graafschap, AZ, STVV, Roda JC en Roeselare. Hij zou volgend seizoen wel nog op lager niveau willen voetballen, helemaal afzwaaien doet De Winter dus mogelijk nog niet.


LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Jammer dat hij ermee stopt?

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

69
69
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

114
114
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

38
38
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

47
47
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

118
118
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

99
99
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

13
13
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

31
31
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

86
86
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

190
190
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

51
51
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

434
434
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

47
47
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

256
256
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

47
47
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

59
59
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

304
304
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

84
84
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

40
40
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

247
247
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

173
173
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

304
304
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

112
112
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

74
74

Meer sportnieuws