'Eerste twee kandidaten om Mourinho op te volgen duiken op'

door
'Eerste twee kandidaten om Mourinho op te volgen duiken op'

Tottenham verraste maandagmiddag door het ontslag van José Mourinho aan te kondigen. De Portugees betaalt het gelag voor de tegenvallende resultaten dit seizoen, waarin de Spurs pas zevende staan in de Premier League en in de Europa League met het schaamrood op de wangen uitgeschakeld werden door Dinamo Zagreb. De timing was minder dan een week voor de finale van de League Cup tegen Manchester City wel opmerkelijk.


De rest van het seizoen zal de amper 29-jarige Ryan Mason aan het roer staan bij de Spurs. Het wordt voor Mason zijn eerste opdracht als hoofdcoach, drie jaar nadat hij noodgedwongen een punt achter zijn spelerscarrière moest zetten. Nadat hij als speler van Hull City in een match tegen Chelsea een schedelbreuk opgelopen had, werd de eenmalige Engelse international niet langer geschikt bevonden voor het voetbal.

Intussen kan Tottenham rustig op zoek naar een definitieve opvolger voor Mourinho. De eerste twee namen van kandidaten duiken alvast op, want volgens journalist Nicolo Schira zijn Julian Nagelsmann en Maurizio Sarri in beeld. Het lijkt wel zeer moeilijk om Nagelsmann binnen te halen, want de succescoach van RB Leipzig staat ook bovenaan het verlanglijstje van Bayern München. Ook voor Sarri is er concurrentie, want de Italiaan zou ook in gesprek zijn met AS Roma.


LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Wie zou de beste optie zijn voor Tottenham?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

152
152
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

224
224
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

110
110
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

102
102
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

277
277
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

64
64
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

482
482
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

149
149
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

300
300
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

508
508
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

188
188
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

172
172
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

157
157
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

420
420
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

767
767
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

681
681
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

371
371
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

427
427
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

653
653

Meer sportnieuws